Čas na serveru 14:15:54

Aukce LXXVII./2021

Petr Pavlík - Zátiší s jablky

Petr Pavlík
Zátiší s jablky

Id: 323404

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, raná práce

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Endre  Nemes - Abstraktní kompozice

Endre Nemes
Abstraktní kompozice

Id: 323501

kombinovaná technika/malba/koláž/lepenka, rozměr listu 35,5 x 41 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

15 500

Detail

Jaromír Kunc - Skály u Malé přehrady

Jaromír Kunc
Skály u Malé přehrady

Id: 324201

olej/plátno/karton, rozměr 26 x 35 cm, značeno vlevo dole s datací, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Václav Špála - Sedící děvče

Sedící děvče

Id: 324204

kolorovaný linoryt, rozměr ve výřezu 22,5 x 16,3 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Otto Gutfreund - Kompozice

Otto Gutfreund
Kompozice

Id: 326602

kresba tužkou/papír, rozměr listu 30 x 22 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno v kazetě, přiložen odborný posudek PhDr. Jiřího Hlušičky

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Otto Gutfreund - Hlava

Otto Gutfreund
Hlava

Id: 326606

bronzová plastika, výška plastiky 26,5 cm, celková výška 31 cm, značeno monogramem ve spodní části, jedná se o novodobější odlitek, pravděpodobně ze 70. let

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Argondian Reon - Kněžka modré meditace

Argondian Reon
Kněžka modré meditace

Id: 327104

malba/deska, rozměr 44 x 28 cm, autorsky značeno a popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Jan Kutálek - Sovička

Jan Kutálek
Sovička

Id: 323801

pálená hlína, glazováno, výška 24 cm, značeno na spodní části, drobné oděrky na povrchu

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Antonín Pelc - Harlekýn

Antonín Pelc
Harlekýn

Id: 323907

olej/překližka, rozměr 35 x 26 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, přiloženo potvrzení pravosti PhDr. Tomáše Vlčka Csc.

Vyvolávací cena:
2 800

14 500

Detail

Jiří Trnka - Kormidelník Vlnovský 5

Jiří Trnka
Kormidelník Vlnovský 5

Id: 321302

litografie/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 15,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Petra Pavliňáka

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Příhozy: 55

František Daněk - Sedláček - Ovocné zátiší s melounem

František Daněk - Sedláček
Ovocné zátiší s melounem

Id: 322201

olej/plátno/karton, rozměr 42 x 56 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Jaroslav Grus - Lávka přes potok

Jaroslav Grus
Lávka přes potok

Id: 323102

olej/plátno, rozměr 82 x 99 cm, značeno a datováno vlevo dole 1928, rámováno

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

František  Max - Praha

František Max
Praha

Id: 323006

olej/lepenka/sololit, rozměr 32 x 41,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz lehce zvlněný, stav viz foto

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Oldřich Koníček - Tajemná tůň

Oldřich Koníček
Tajemná tůň

Id: 322501

olej/karton, rozměr 34 x 49 cm, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně katalogové číslo a autorské razítko, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Jan Benda - Zátiší se džbánem

Jan Benda
Zátiší se džbánem

Id: 319310

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 20,5 x 26 cm, značeno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 500

Detail