Čas na serveru 22:02:21

Aukce XXVIII./2016

Jaroslav Špillar - Portrét muže

Jaroslav Špillar
Portrét muže

Id: 18716

olej/plátno, rozměr 31,5 x 25,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Na karnevalu

Na karnevalu

Id: 22002

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 24,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 33, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Studio Bratři v triku - O makové panence a motýlu Emanuelovi

Studio Bratři v triku
O makové panence a motýlu Emanuelovi

Id: 18004

malba pro animaci, rozměr ve výřezu 21 x 33 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Winter Neprakta - Papin

Jiří Winter Neprakta
Papin

Id: 18903

kombinovaná technika/papír, rozměr 31,5 x 44 cm, signováno na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
2 200

Detail

František  Hudeček - Mlhovina

František Hudeček
Mlhovina

Id: 20206

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 20 x 29 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 67, paspartováno, zaskleno, rámováno, získáno od přítele skupiny Radar

Vyvolávací cena:

Detail

František Gross - Na hřišti

František Gross
Na hřišti

Id: 20208

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 43 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 71, vlevo dole č. 29/34, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Václav Menčík - Abstrakce

Václav Menčík
Abstrakce

Id: 17202

litografie/ruční papír, rozměr ve výřezu 69 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 1964, vlevo dole 1/6, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
700

4 800

Detail

Karel Svolinský - Zátiší

Karel Svolinský
Zátiší

Id: 21405

akvarel/ppapír, rozměr ve výřezu 20,5 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

Jiří Slíva - Register

Jiří Slíva
Register

Id: 18736

litografie/papír, velikost tisku 48 x 37 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 23/70, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
700

4 700

Detail

  Autor neurčen - Carmen

Carmen

Id: 19303

olej/sololit, rozměr 69 x 49,5 cm, signováno vpravo dole, Paris 47, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

 - Terakotová figura tanečnice (Čína)

Terakotová figura tanečnice (Čína)

Id: 15304

neglazovaná světlá hlína, výška 11,5 cm, dynastie Tchang (618 - 907), dobře zachovalá polychromie, restaurováno, velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Černý - Vlajkonoš

Karel Černý
Vlajkonoš

Id: 20706

tužka/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 16 cm, signováno vpravo dole, datováno 5. 12. 46, věnování, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

Detail

Roman Sejkot - Konvolut dvou kusů

Roman Sejkot
Konvolut dvou kusů

Id: 21201

fotografie, rozměr každé ve výřezu 26 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno 26. 12. 1990 a 2. 6. 94 , paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

4 350

Detail

Josef Fiala - Svratka

Josef Fiala
Svratka

Id: 16902

olej/plátno, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, poškozena malba, doporučeno čistit, přetřený a zničený rám

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Čeněk Choděra - Krajina

Čeněk Choděra
Krajina

Id: 19003

olej/karton, rozměr 11,5 x 14 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
700

4 300

Detail