Aukce XXVIII./2016
Jaroslav Špillar
Portrét muže
Id: 18716
olej/plátno, rozměr 31,5 x 25,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč
Na karnevalu
Id: 22002
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 24,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 33, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
5 500 Kč
Studio Bratři v triku
O makové panence a motýlu Emanuelovi
Id: 18004
malba pro animaci, rozměr ve výřezu 21 x 33 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 000 Kč
Jiří Winter Neprakta
Papin
Id: 18903
kombinovaná technika/papír, rozměr 31,5 x 44 cm, signováno na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
5 000 Kč
František Hudeček
Mlhovina
Id: 20206
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 20 x 29 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 67, paspartováno, zaskleno, rámováno, získáno od přítele skupiny Radar
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 000 Kč
František Gross
Na hřišti
Id: 20208
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 43 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 71, vlevo dole č. 29/34, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 000 Kč
Václav Menčík
Abstrakce
Id: 17202
litografie/ruční papír, rozměr ve výřezu 69 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 1964, vlevo dole 1/6, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
700 Kč
4 800 Kč
Karel Svolinský
Zátiší
Id: 21405
akvarel/ppapír, rozměr ve výřezu 20,5 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 800 Kč
Jiří Slíva
Register
Id: 18736
litografie/papír, velikost tisku 48 x 37 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 23/70, volně loženo, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
700 Kč
4 700 Kč
Carmen
Id: 19303
olej/sololit, rozměr 69 x 49,5 cm, signováno vpravo dole, Paris 47, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 600 Kč
Terakotová figura tanečnice (Čína)
Id: 15304
neglazovaná světlá hlína, výška 11,5 cm, dynastie Tchang (618 - 907), dobře zachovalá polychromie, restaurováno, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
Karel Černý
Vlajkonoš
Id: 20706
tužka/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 16 cm, signováno vpravo dole, datováno 5. 12. 46, věnování, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 500 Kč
Roman Sejkot
Konvolut dvou kusů
Id: 21201
fotografie, rozměr každé ve výřezu 26 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno 26. 12. 1990 a 2. 6. 94 , paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 350 Kč
Josef Fiala
Svratka
Id: 16902
olej/plátno, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, poškozena malba, doporučeno čistit, přetřený a zničený rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 300 Kč
Čeněk Choděra
Krajina
Id: 19003
olej/karton, rozměr 11,5 x 14 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
700 Kč
4 300 Kč