Čas na serveru 20:05:49

Aukce XXVIII./2016

František  Max - U vody

František Max
U vody

Id: 18717

olej/plátno/karton, rozměr 25 x 32 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

  Autor neurčen - Golfista

Golfista

Id: 18729

bronzová figura, mramorový podstavec, celková výška 18,5 cm, značeno na noze, původní stav

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

Josef Fiala - Před chaloupkou

Josef Fiala
Před chaloupkou

Id: 16402

olej/karton, rozměr 36,5 x 50 cm, signováno vpravo dole, obraz zprohýbaný, volný v rámu, rám zničený

Vyvolávací cena:
1 100

3 200

Detail

Josef Čapek - Stavba sněhuláka

Josef Čapek
Stavba sněhuláka

Id: 17401

ofset, velikost tisku 26 x 34 cm, signováno vlevo dole, datováno 1929, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
500

3 100

Detail

Vojtěch Hynek Popelka - Hlava koně

Vojtěch Hynek Popelka
Hlava koně

Id: 18101

olej/plátno, rozměr 66 x 45 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu i malbě, původní stav

Vyvolávací cena:
1 100

3 100

Detail

Joan Miró - Fundació Joan Miró

Joan Miró
Fundació Joan Miró

Id: 18803

barevná litografie/papír, velikost tisku 61 x 50 cm, signováno vlastní rukou uprostřed dole, Ze série Picazo 85, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 900

3 100

Detail

Bohumil Hradečný - Mlýnský náhon

Bohumil Hradečný
Mlýnský náhon

Id: 20301

olej/plátno, rozměr 39 x 49 cm, signováno vlevo dole, značně poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Václav Hollar - Na lovu

Václav Hollar
Na lovu

Id: 20205

mědirytina/papír, rozměr ve výřezu 23 x 17 cm, značeno v desce uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, původní stav

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

 - Miska na rýži typu Wan (Čína)

Miska na rýži typu Wan (Čína)

Id: 15302

porcelán, malba kobaltem pod polevou, průměr 16 cm, modré zdobení, počátek 19. století, značeno, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Hodr - U moře

Karel Hodr
U moře

Id: 18901

olej/lepenka, rozměr 20 x 46 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

2 900

Detail

Julius Lankáš - Ležící

Julius Lankáš
Ležící

Id: 18002

patinovaná keramika, výška 16 cm, délka 26 cm, signováno, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:
2 200

2 800

Detail

Čeští umělci 20. století - Konvolut tří kusů

Čeští umělci 20. století
Konvolut tří kusů

Id: 20901

litografie/papír, paspartováno, zaskleno, rámováno; 1) Josef Jíra/Dívka s koněm, rozměr ve výřezu 14,5 x 10, signováno vpravo dole, č. 46/50; 2) Adolf Born/Dytiseus marginalis, rozměr ve výřezu 17 x 8 cm, signováno; 3) Adolf Bron/Clos Vougeot, 16,5 x 8 cm, signováno

Vyvolávací cena:
500

2 800

Detail

Stanislav Feikl - Nový svět

Stanislav Feikl
Nový svět

Id: 21501

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 38 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

2 800

Detail

Aleš Krejča - Osudné poryvy

Aleš Krejča
Osudné poryvy

Id: 21801

olej/plátno, rozměr 30 x 39 cm, signováno uprostřed dole, datováno 14, autorsky rámováno, na zadní straně věnování, obraz i rám v perfektním stavu

Vyvolávací cena:
2 800

2 800

Detail

Jan Kotík - Téměř figura

Jan Kotík
Téměř figura

Id: 18401

tuš/papír, rozměr ve výřezu 329 x 15,5 cm, signováno monogramem uprostřed dole tužkou, paspartováno, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
500

2 700

Detail