Aukce XXVIII./2016
J. Jankovský
Na lodičce
Id: 19502
olej/plátno, rozměr 61 x 79 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 700 Kč
František Max
Vesnice pod kopcem
Id: 21402
olej/plátno, rozměr 39,5 x 54 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v původním stavu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 700 Kč
Vilém Plocek
Loďka v průplavu
Id: 18201
tempera/karton, rozměr 24 x 29 cm, signováno vpravo dole, datováno 1975, obraz i rám v původním stavu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 500 Kč
Jiří Pařík
Konvolut čtyř kusů
Id: 22505
kombinovaná technika/papír, velikost jednotlivých listů 44,5 x 33 cm, značeno autorským razítkem, volně loženo, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
Jan Štursa
Před koupelí v moři
Id: 17601
patinovaná keramika, výška 25 cm, signováno na podstavci, drobné oděrky, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 400 Kč
Paola Lützenburger-Müller
Květinové zátiší
Id: 16501
olej/karton, rozměr 30,5 x 50,5 cm, signováno vpravo dole, zcela zničený rám, dvakrát zlomený karton, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 300 Kč
Čeští umělci 20. století
Konvolut čtyř kusů
Id: 18804
1) Jan Trampota/Rozvalina; 2) Vojtěch Preisig/Plachetnice; 3) Gustav Macoun/Střechny 4) Julie Mezerová/Winterová; /Květiny; vše kresby/papír
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
2 200 Kč
Kamil Lhoták
Stojka
Id: 17502
nesignováno, tuž/papír, velikost listu 27,5 x 17,5 cm, paspartováno, nerámováno, volně loženo, ilustrace pro "Pohádky o mašinkách", původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 100 Kč
František Jaroš
Konvolut dvou kusů
Id: 22001
kombinovaná technika/karton, rozměr ve výřezu každého 30 x 22 cm, signováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 100 Kč
Rajko Tomič
Konvolut tří kusů
Id: 17301
1) Krojovaný pár, pastel/papír, velikost listu 48 x 32 cm, signováno uprostřed dole, datováno 1927; 2) Akt, pastel/papír, velikost listu 34 x 25 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 1927; 3) V polích velikost listu 32,5 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 1927; vše rámováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 000 Kč
Václav Haise
Na návsi
Id: 18907
tempera/karton, rozměr 30 x 43 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 000 Kč
František Reyl
Pradlenka
Id: 21601
olej/plátno, rozměr 49 x 50,5 cm, signováno vlevo dole, otluky na rámu, doporučeno čistit, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 900 Kč
Bohuslav Reynek
Kos u dveří
Id: 12906
nesignováno, suchá jehla/ruční papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 8,5 cm, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
Josef Soukup
Zimní les
Id: 18730
olej/plátno/karton, rozměr 20,5 x 25 cm, signováno vlevo dole, datováno, obraz i rám v původním stavu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 800 Kč
Ivo Adolf Rublič
Ležící akt
Id: 17106
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 17 x 30,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 45, paspartováno, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
900 Kč
1 700 Kč