Čas na serveru 19:10:42

Aukce XXVIII./2016

J. Jankovský - Na lodičce

J. Jankovský
Na lodičce

Id: 19502

olej/plátno, rozměr 61 x 79 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

František  Max - Vesnice pod kopcem

František Max
Vesnice pod kopcem

Id: 21402

olej/plátno, rozměr 39,5 x 54 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v původním stavu

Vyvolávací cena:
1 800

2 700

Detail

Vilém  Plocek - Loďka v průplavu

Vilém Plocek
Loďka v průplavu

Id: 18201

tempera/karton, rozměr 24 x 29 cm, signováno vpravo dole, datováno 1975, obraz i rám v původním stavu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Pařík - Konvolut čtyř kusů

Jiří Pařík
Konvolut čtyř kusů

Id: 22505

kombinovaná technika/papír, velikost jednotlivých listů 44,5 x 33 cm, značeno autorským razítkem, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Štursa - Před koupelí v moři

Jan Štursa
Před koupelí v moři

Id: 17601

patinovaná keramika, výška 25 cm, signováno na podstavci, drobné oděrky, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

2 400

Detail

Paola Lützenburger-Müller - Květinové zátiší

Paola Lützenburger-Müller
Květinové zátiší

Id: 16501

olej/karton, rozměr 30,5 x 50,5 cm, signováno vpravo dole, zcela zničený rám, dvakrát zlomený karton, původní stav

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

Čeští umělci 20. století - Konvolut čtyř kusů

Čeští umělci 20. století
Konvolut čtyř kusů

Id: 18804

1) Jan Trampota/Rozvalina; 2) Vojtěch Preisig/Plachetnice; 3) Gustav Macoun/Střechny 4) Julie Mezerová/Winterová; /Květiny; vše kresby/papír

Vyvolávací cena:
2 200

2 200

Detail

Kamil Lhoták - Stojka

Kamil Lhoták
Stojka

Id: 17502

nesignováno, tuž/papír, velikost listu 27,5 x 17,5 cm, paspartováno, nerámováno, volně loženo, ilustrace pro "Pohádky o mašinkách", původní stav

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

František Jaroš - Konvolut dvou kusů

František Jaroš
Konvolut dvou kusů

Id: 22001

kombinovaná technika/karton, rozměr ve výřezu každého 30 x 22 cm, signováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

Rajko Tomič - Konvolut tří kusů

Rajko Tomič
Konvolut tří kusů

Id: 17301

1) Krojovaný pár, pastel/papír, velikost listu 48 x 32 cm, signováno uprostřed dole, datováno 1927; 2) Akt, pastel/papír, velikost listu 34 x 25 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 1927; 3) V polích velikost listu 32,5 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 1927; vše rámováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Václav Haise - Na návsi

Václav Haise
Na návsi

Id: 18907

tempera/karton, rozměr 30 x 43 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

František Reyl - Pradlenka

František Reyl
Pradlenka

Id: 21601

olej/plátno, rozměr 49 x 50,5 cm, signováno vlevo dole, otluky na rámu, doporučeno čistit, původní stav

Vyvolávací cena:

1 900

Detail

Bohuslav Reynek - Kos u dveří

Bohuslav Reynek
Kos u dveří

Id: 12906

nesignováno, suchá jehla/ruční papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 8,5 cm, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

1 800

Detail

Josef Soukup - Zimní les

Josef Soukup
Zimní les

Id: 18730

olej/plátno/karton, rozměr 20,5 x 25 cm, signováno vlevo dole, datováno, obraz i rám v původním stavu

Vyvolávací cena:

1 800

Detail

Ivo Adolf Rublič - Ležící akt

Ivo Adolf Rublič
Ležící akt

Id: 17106

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 17 x 30,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 45, paspartováno, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:
900

1 700

Detail