Čas na serveru 11:48:51

Aukce XXVIII./2016

Jan Skramlík - Po lovu

Jan Skramlík
Po lovu

Id: 16204

olej/plátno, rozměr 37,5 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, rentoilováno, obraz i rám v dobrém původním stavu

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

František  Foltýn - Sobůlky

František Foltýn
Sobůlky

Id: 22301

nesignováno, olej/plátno, rozměr 66 x 81 cm, na zadní straně popis: vzadu vpravo nahoře "z cyklu/morava/(Slov.)", vlevo nahoře "Foltýn B. 1941/(Sobůlky)", přiložen odborný písemný posudek PhDr. Jaromíra Zeminy, obraz i rám v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:
44 000

44 000

Detail

Jan Slavíček - Notre Dame

Jan Slavíček
Notre Dame

Id: 20209

kombinovaná technika/papír, rozměr 23 x 29 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Příhozy: 70

Theodor Stundl - Při toaletě

Theodor Stundl
Při toaletě

Id: 22803

bronzová plastika, výška sochy 67 cm, celková výška 76 cm, signováno na podstavci, přelom 19. a 20. století, původní stav

Vyvolávací cena:
14 000

41 000

Detail

Ladislav László Mednyánszky - Stromy v zimě

Ladislav László Mednyánszky
Stromy v zimě

Id: 19002

kombinovaná technika, rozměr ve výřezu 14,5 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, psarpartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Olbram Zoubek - Ještěžena z Chalkidy

Ještěžena z Chalkidy

Id: 19810

cement/zlato, rozměr 50 x 50 cm, signováno na zadní straně, drobné oděrky, původní stav

Vyvolávací cena:

37 001

Detail

Kristian Kodet - Ležící

Kristian Kodet
Ležící

Id: 18001

plátno/karton, rozměr 59 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno 2013, obraz i rám ve velmi dobrém původním stavu

Vyvolávací cena:
14 000

37 000

Detail

Vladimír Komárek - Mezi domy

Vladimír Komárek
Mezi domy

Id: 18721

olej/plátno, rozměr 45,5 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno 68, autorsky rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
7 500

35 120

Detail

Otto Gutfreund - Viki

Otto Gutfreund
Viki

Id: 19901

patinovaná sádra, výška bez podstavce 34 cm, signováno na spodu hlavy, zcela ojedinělý původní starý kus, dřevěný podstavec

Vyvolávací cena:
25 000

35 000

Detail

Vladimír Kopecký - Lešení

Vladimír Kopecký
Lešení

Id: 18703

nesignováno, olej/plátno/hobra, rozměr 100 x 100 cm, na zadní straně datace 1992, nerámováno, majitel získal přímo od autora

Vyvolávací cena:
15 000

33 200

Detail

František Jiroudek - Krajina u Mělníka

František Jiroudek
Krajina u Mělníka

Id: 20701

olej/plátno, rozměr 29 x 70 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

33 001

Detail

Příhozy: 56

Josef Hubáček - Z Korsiky

Josef Hubáček
Z Korsiky

Id: 17102

olej/plátno, rozměr 33 x 46 cm, signováno vpravo dole, nečitelná datace, obraz i rám ve velmi dobrém původním stavu

Vyvolávací cena:
2 200

33 000

Detail

Kristian Kodet - Stín

Kristian Kodet
Stín

Id: 18706

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 2006, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
9 500

32 000

Detail

Karel Chaba  - U Vltavy

Karel Chaba
U Vltavy

Id: 18724

olej/plátno, rozměr 52 x 39 cm, signováno vlevo dole, datováno 85, obraz v dobrém stavu, zcela zničený rám

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Vladimír Komárek - Modré zátiší

Vladimír Komárek
Modré zátiší

Id: 18301

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, datováno 76, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
9 500

31 000

Detail