Aukce XXVIII./2016
Jan Skramlík
Po lovu
Id: 16204
olej/plátno, rozměr 37,5 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, rentoilováno, obraz i rám v dobrém původním stavu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
45 000 Kč
František Foltýn
Sobůlky
Id: 22301
nesignováno, olej/plátno, rozměr 66 x 81 cm, na zadní straně popis: vzadu vpravo nahoře "z cyklu/morava/(Slov.)", vlevo nahoře "Foltýn B. 1941/(Sobůlky)", přiložen odborný písemný posudek PhDr. Jaromíra Zeminy, obraz i rám v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
44 000 Kč
44 000 Kč
Jan Slavíček
Notre Dame
Id: 20209
kombinovaná technika/papír, rozměr 23 x 29 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
43 000 Kč
Příhozy: 70
Theodor Stundl
Při toaletě
Id: 22803
bronzová plastika, výška sochy 67 cm, celková výška 76 cm, signováno na podstavci, přelom 19. a 20. století, původní stav
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
41 000 Kč
Ladislav László Mednyánszky
Stromy v zimě
Id: 19002
kombinovaná technika, rozměr ve výřezu 14,5 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, psarpartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
40 000 Kč
Ještěžena z Chalkidy
Id: 19810
cement/zlato, rozměr 50 x 50 cm, signováno na zadní straně, drobné oděrky, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
37 001 Kč
Kristian Kodet
Ležící
Id: 18001
plátno/karton, rozměr 59 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno 2013, obraz i rám ve velmi dobrém původním stavu
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
37 000 Kč
Vladimír Komárek
Mezi domy
Id: 18721
olej/plátno, rozměr 45,5 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno 68, autorsky rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
35 120 Kč
Otto Gutfreund
Viki
Id: 19901
patinovaná sádra, výška bez podstavce 34 cm, signováno na spodu hlavy, zcela ojedinělý původní starý kus, dřevěný podstavec
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
35 000 Kč
Vladimír Kopecký
Lešení
Id: 18703
nesignováno, olej/plátno/hobra, rozměr 100 x 100 cm, na zadní straně datace 1992, nerámováno, majitel získal přímo od autora
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
33 200 Kč
František Jiroudek
Krajina u Mělníka
Id: 20701
olej/plátno, rozměr 29 x 70 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
33 001 Kč
Příhozy: 56
Josef Hubáček
Z Korsiky
Id: 17102
olej/plátno, rozměr 33 x 46 cm, signováno vpravo dole, nečitelná datace, obraz i rám ve velmi dobrém původním stavu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
33 000 Kč
Kristian Kodet
Stín
Id: 18706
olej/plátno/karton, rozměr 50 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 2006, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
32 000 Kč
Karel Chaba
U Vltavy
Id: 18724
olej/plátno, rozměr 52 x 39 cm, signováno vlevo dole, datováno 85, obraz v dobrém stavu, zcela zničený rám
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
32 000 Kč
Vladimír Komárek
Modré zátiší
Id: 18301
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, datováno 76, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
31 000 Kč