Aukce XXVIII./2016
Moulin Rouge
Id: 18719
olej/karton, rozměr 16 x 31 cm, signováno monogramem vpravo nahoře, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 500 Kč
Richard Fremund
Paříž
Id: 18720
tužka/papír, rozměr 31 x 49 cm, signováno vlevo nahoře, Paris, datováno 4/956, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
8 500 Kč
Kamil Lhoták
Na srazu
Id: 20204
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 9,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 500 Kč
Josef Istler
Kompozice hlavy
Id: 21902
kombinovaná technika/karton, rozměr 34,5 x 24 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
8 500 Kč
Děvče
Id: 18802
kolorovaný dřevoryt, velikost listu 35,5 x 26 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně věnování, sběratelské razítko zahradního architekta J. Vaňka, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 300 Kč
Jan Kristofori
Hudební motiv
Id: 6202
strukturální malba/sololit , rozměr 30 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno 91, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
8 000 Kč
Julius Horn
Při odpočinku
Id: 16901
olej/plátno, rozměr 51 x 60 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním stavu, rám značně poškozen
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 000 Kč
Luděk Pešek
Krajina s povozem
Id: 21701
olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, oloupaná malba, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 900 Kč
Jiří John
PF 72
Id: 17105
litografie/papír, velikost tisku 14,5 x 14,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, č. 3/20, volně loženo, nerámováno, lehce pomačkaný pravý spodní roh papíru
Vyvolávací cena:
800 Kč
7 520 Kč
Příhozy: 53
Karel Rélink
Drina
Id: 18711
kombinovaná technika/papír, rozměr 39,5 x 56 cm, signováno vpravo dole, datováno 1915, rámováno, zaskleno, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
7 500 Kč
Příhozy: 51
Josef Istler
Strom
Id: 20501
kombinovaná technika/plátno/karton, rozměr 24 x 18 cm, signováno uprostřed vpravo, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 500 Kč
Josef Fiala
Na řece
Id: 16401
olej/karton, rozměr 34,5 x 47 cm, signováno vlevo dole, obraz prohýbaný, volný v rámu, rám zničený
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
7 300 Kč
Konvolut dvou kusů
Id: 22702
Alpské motivy, akvarel/papír, rozměr ve výřezu každého 26 x 17 cm, signováno vpravo dole, datováno 24, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámech
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
7 300 Kč
Kamil Lhoták
Závody motocyklů
Id: 18718
suchá jehla/papír, velikos tisku 6 x 7,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 50, č. 3/3, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 200 Kč
Alexey Fedorov
Proti přílivu
Id: 18501
olej/plátno/karton, rozměr 56 x 96 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu, drobné oděrky
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
7 000 Kč