Čas na serveru 22:19:57

Aukce XXVIII./2016

  Autor neurčen - Moulin Rouge

Moulin Rouge

Id: 18719

olej/karton, rozměr 16 x 31 cm, signováno monogramem vpravo nahoře, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Richard Fremund - Paříž

Richard Fremund
Paříž

Id: 18720

tužka/papír, rozměr 31 x 49 cm, signováno vlevo nahoře, Paris, datováno 4/956, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Kamil Lhoták - Na srazu

Kamil Lhoták
Na srazu

Id: 20204

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 9,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Josef  Istler - Kompozice hlavy

Josef Istler
Kompozice hlavy

Id: 21902

kombinovaná technika/karton, rozměr 34,5 x 24 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Václav Špála - Děvče

Děvče

Id: 18802

kolorovaný dřevoryt, velikost listu 35,5 x 26 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně věnování, sběratelské razítko zahradního architekta J. Vaňka, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

8 300

Detail

Jan Kristofori - Hudební motiv

Jan Kristofori
Hudební motiv

Id: 6202

strukturální malba/sololit , rozměr 30 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno 91, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Julius Horn - Při odpočinku

Julius Horn
Při odpočinku

Id: 16901

olej/plátno, rozměr 51 x 60 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním stavu, rám značně poškozen

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Luděk  Pešek - Krajina s povozem

Luděk Pešek
Krajina s povozem

Id: 21701

olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, oloupaná malba, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

7 900

Detail

Jiří John - PF 72

Jiří John
PF 72

Id: 17105

litografie/papír, velikost tisku 14,5 x 14,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, č. 3/20, volně loženo, nerámováno, lehce pomačkaný pravý spodní roh papíru

Vyvolávací cena:
800

7 520

Detail

Příhozy: 53

Karel Rélink - Drina

Karel Rélink
Drina

Id: 18711

kombinovaná technika/papír, rozměr 39,5 x 56 cm, signováno vpravo dole, datováno 1915, rámováno, zaskleno, původní stav

Vyvolávací cena:
500

7 500

Detail

Příhozy: 51

Josef  Istler - Strom

Josef Istler
Strom

Id: 20501

kombinovaná technika/plátno/karton, rozměr 24 x 18 cm, signováno uprostřed vpravo, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Josef Fiala - Na řece

Josef Fiala
Na řece

Id: 16401

olej/karton, rozměr 34,5 x 47 cm, signováno vlevo dole, obraz prohýbaný, volný v rámu, rám zničený

Vyvolávací cena:
1 100

7 300

Detail

  Autor neurčen - Konvolut dvou kusů

Konvolut dvou kusů

Id: 22702

Alpské motivy, akvarel/papír, rozměr ve výřezu každého 26 x 17 cm, signováno vpravo dole, datováno 24, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámech

Vyvolávací cena:

7 300

Detail

Kamil Lhoták - Závody motocyklů

Kamil Lhoták
Závody motocyklů

Id: 18718

suchá jehla/papír, velikos tisku 6 x 7,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 50, č. 3/3, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 200

Detail

Alexey  Fedorov - Proti přílivu

Alexey Fedorov
Proti přílivu

Id: 18501

olej/plátno/karton, rozměr 56 x 96 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu, drobné oděrky

Vyvolávací cena:

7 000

Detail