Aukce XXVIII./2016
Josef a Putifarka
Id: 18003
litografie/papír, velikost tisku 33 x 48 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole, 99/100, volně loženo, nerámováno, lokálně ohnutý papír, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
11 000 Kč
Zdeněk Burian
Závoj str. 289
Id: 19702
tuž/papír, velikost listu 31 x 33 cm, signováno vlevo dole, ilustrace pro knihu Rudolfa Luskaže Závoj ..., paspartováno, volně loženo,nerámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
11 000 Kč
Václav Menčík
Vzplanutí tváří
Id: 17201
kombinovaná technika/karton, rozmě 43 x 27 cm, signováno vpravo dole, datováno 83, lehké poškození malby, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
10 500 Kč
Zahrádky u Císařského mlýna
Id: 18737
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 13,3 x 18 cm, signováno vpravo dole, datováno 1951, na spodní straně francouzský přípis, paspartováno, volně loženo, nerámováno, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 500 Kč
Bohumil Hradečný
Pstruhový potok
Id: 20002
olej/karton, rozměr 88 x 75 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním stavu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 500 Kč
Jana
Id: 20105
kombinovaná technika/papír, velikost listu 38 x 45 cm, signováno vlevo dole, datováno 1957, zaskleno, obraz i rám v původním stavu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 500 Kč
V. Příhoda
Káhira
Id: 21603
olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 500 Kč
Kamil Lhoták
Krajina s barelem a balonem
Id: 18733
litografie/papír, velikost tisku 16 x 29 cm, signováno vpravo dole, datováno 75, vlevo dole č. 38/120, volně loženo, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 000 Kč
Lesní potok
Id: 20001
olej/plátno, rozměr 95 x 65 cm, signováno vpravo dole, přelom 19. - 20. století, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
10 000 Kč
Jaroslav Panuška
Zapadané chaloupky
Id: 19104
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 12 x 16 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 600 Kč
Karel Schadt
Mrazivý podvečer
Id: 19401
olej/karton, rozměr 49 x 63 cm, signováno vpravo dole, lehce odřený obraz, značně poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
9 500 Kč
Neznačeno
U přívozu
Id: 19503
olej/plátno, rozměr 42 x 57,5 cm, rentoilováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 500 Kč
Miloš Alexander Bazovský
Humno pod horou
Id: 20905
hnědá rudka/papír, rozměr ve výřezu 39 x 24,7 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen znalecký posudek Mgr. Zsófie Kiss-Szemán
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 500 Kč
Vilém Mužík
Bitva
Id: 21602
olej/plátno, rozměr 37 x 71 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 500 Kč
Neznačeno
Karel Havlíček Borovský
Id: 18713
olej/plátno, rozměr plátna 29 x 21,5 cm, 19. století, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
500 Kč
9 100 Kč
Příhozy: 53