Čas na serveru 20:26:53

Aukce XXVIII./2016

Adolf Born - Josef a Putifarka

Josef a Putifarka

Id: 18003

litografie/papír, velikost tisku 33 x 48 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole, 99/100, volně loženo, nerámováno, lokálně ohnutý papír, původní stav

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Zdeněk Burian - Závoj str. 289

Zdeněk Burian
Závoj str. 289

Id: 19702

tuž/papír, velikost listu 31 x 33 cm, signováno vlevo dole, ilustrace pro knihu Rudolfa Luskaže Závoj ..., paspartováno, volně loženo,nerámováno

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Václav Menčík - Vzplanutí tváří

Václav Menčík
Vzplanutí tváří

Id: 17201

kombinovaná technika/karton, rozmě 43 x 27 cm, signováno vpravo dole, datováno 83, lehké poškození malby, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Jan  Zrzavý - Zahrádky u Císařského mlýna

Zahrádky u Císařského mlýna

Id: 18737

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 13,3 x 18 cm, signováno vpravo dole, datováno 1951, na spodní straně francouzský přípis, paspartováno, volně loženo, nerámováno, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Bohumil Hradečný - Pstruhový potok

Bohumil Hradečný
Pstruhový potok

Id: 20002

olej/karton, rozměr 88 x 75 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním stavu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Ota Janeček - Jana

Jana

Id: 20105

kombinovaná technika/papír, velikost listu 38 x 45 cm, signováno vlevo dole, datováno 1957, zaskleno, obraz i rám v původním stavu

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

V. Příhoda - Káhira

V. Příhoda
Káhira

Id: 21603

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Kamil Lhoták - Krajina s barelem a balonem

Kamil Lhoták
Krajina s barelem a balonem

Id: 18733

litografie/papír, velikost tisku 16 x 29 cm, signováno vpravo dole, datováno 75, vlevo dole č. 38/120, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

  Autor neurčen - Lesní potok

Lesní potok

Id: 20001

olej/plátno, rozměr 95 x 65 cm, signováno vpravo dole, přelom 19. - 20. století, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Jaroslav Panuška - Zapadané chaloupky

Jaroslav Panuška
Zapadané chaloupky

Id: 19104

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 12 x 16 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

9 600

Detail

Karel Schadt - Mrazivý podvečer

Karel Schadt
Mrazivý podvečer

Id: 19401

olej/karton, rozměr 49 x 63 cm, signováno vpravo dole, lehce odřený obraz, značně poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

9 500

Detail

  Neznačeno - U přívozu

Neznačeno
U přívozu

Id: 19503

olej/plátno, rozměr 42 x 57,5 cm, rentoilováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Miloš Alexander Bazovský - Humno pod horou

Miloš Alexander Bazovský
Humno pod horou

Id: 20905

hnědá rudka/papír, rozměr ve výřezu 39 x 24,7 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen znalecký posudek Mgr. Zsófie Kiss-Szemán

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Vilém Mužík - Bitva

Vilém Mužík
Bitva

Id: 21602

olej/plátno, rozměr 37 x 71 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

  Neznačeno - Karel Havlíček Borovský

Neznačeno
Karel Havlíček Borovský

Id: 18713

olej/plátno, rozměr plátna 29 x 21,5 cm, 19. století, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
500

9 100

Detail

Příhozy: 53