Aukce XXVIII./2016
Josef Vyleťal
Brána do neznáma
Id: 18714
akvarel/papír, velikost listu 29 x 20,7 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně popis viz foto, paspartováno, zaskleno, rámováno v mědi
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
18 000 Kč
Abstraktní kompozice
Id: 18709
kombinovaná technika/ruční papír, velikost listu 38 x 27 cm, zaskleno, rámováno, vše v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
17 500 Kč
Vilém Hlobil
Krajina
Id: 21401
olej/plátno, rozměr 60 x 73 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v původním stavu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
17 500 Kč
Salvador Dalí
Žena s hlavou růží
Id: 10601
litografie/papír, velikost tisku 47,5 x 35,5 cm, signováno vpravo dole v kameni, vlevo dole číslováno, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
16 500 Kč
Andrej Bělocvětov
Obří kedluben
Id: 18906
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 23 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, v minulosti byl list přeložen, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
16 500 Kč
Emanuel Kodet
Dívčí toaleta
Id: 20801
pálená hlína, celková výška 24,7 cm, signováno na podstavci, malé oděrky na podstavci, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
16 380 Kč
Amalie Mánesová
Zátiší s ptáčkem
Id: 21605
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 31 cm, signováno uprostřed dole, papír v minulosti přeložen, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
16 000 Kč
František Nikl
Kytice
Id: 22601
olej/plátno, rozměr 75 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 61, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
16 000 Kč
Příhozy: 49
Josef Fiala
Letní den
Id: 18602
olej/karton, rozměr 33,5 x 48,5 cm, signováno vlevo dole, odraz i rám v původním stavu, drobné oděrky
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 500 Kč
Karel Jan Sigmund
Zimní den na Bazalech
Id: 16301
olej/karton, rozměr 70 x 90 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
15 000 Kč
Emil Filla
Akt
Id: 20101
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 23 x 28,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
15 000 Kč
Salvador Dalí
Pocta Homérovi
Id: 17203
litografie/papír, velikost tisku 28 x 52 cm, signováno v kameni vpravo dole, vlevo dole číslováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 600 Kč
Jiří Kolář
Hiršal/Grögerová
Id: 18723
litografie/papír, velikost tisku 43,5 x 32 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole popis, litografie pochází z "edice boczkowski kassel", volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
14 600 Kč
Jaro Procházka
Kampa
Id: 18702
olej/karton, rozměr 49 x 66 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
14 100 Kč
Karel Jan Sigmund
U vody
Id: 18902
olej/karton, rozměr ve výřezu 43,5 x 53,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, otluky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
14 000 Kč