Aukce XXVIII./2016
Christian Merhaud
V přístavu
Id: 19504
olej/překližka, rozměr 43,5 x 55 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 000 Kč
Akt
Id: 20102
tuž/papír, rozměr listu 20,5 x 34 cm, signováno monogramem vlevo dole, datováno 12, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 000 Kč
Neznačeno
Lidé na útesu
Id: 20904
olej/dřevěná deska, rozměr 25 x 37 cm, popisky na zadní straně, 18. století, oděrky na malbě i rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
7 000 Kč
Karel Souček (Bor)
Sedící akt
Id: 21101
olej/karton, rozměr ve výřezu 58 x 84 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
7 000 Kč
Gustav Brauner
Zasněžené město
Id: 17001
akvarel/papír, rozměr 28 x 19 cm, signováno vlevo dole, datováno 1920, oděrky na rámu, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
6 500 Kč
Viktor Rolín
Procházka před bouřkou
Id: 18601
olej/deska, rozměr 47 x 55 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, obraz v dobrém stavu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 500 Kč
Zdeněk Burian
Závoj str. 229
Id: 19701
tuž/papír, velikost listu 25 x 33 cm, značeno monogramem vlevo dole, ilustrace pro knihu Rudolfa Luskaže Závoj ..., paspartováno, volně loženo,nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
6 500 Kč
Vladimír Jan Hnízdo
Sám s hvězdou
Id: 21001
olej/dřevo, rozměr 30,5 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 68, autorsky rámováno, drobné oděrky, původní stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
6 500 Kč
Jan Dědina
Procesí
Id: 21102
olej/plátno, rozměr 32,5 x 44,5 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně věnování, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 500 Kč
Josef Ženíšek
Děvčátko
Id: 21302
olej/plátno/podložené kartonem, rozměr 69 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno 1911, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
6 500 Kč
Karel Holec
Zasněžené vrchy
Id: 21304
olej/karton, rozměr 33 x 46 cm, signováno vpravo dole, datováno 41, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
6 500 Kč
František Max
Panorama Starého města
Id: 17302
olej/plátno, rozměr 36 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno 1938, drobná trhlina na obraze, otluky na rámu, původní stav, přiloženo osobní potvrzení pravosti od autora
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
6 336 Kč
Salvador Dalí
Akt
Id: 17204
litografie/papír, velikost tisku 35,5 x 43 cm, signováno v kameni vpravo dole, vlevo dole číslováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 000 Kč
Jan Slavíček
Bouřka v krajině
Id: 20210
lavírovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 27 x 41,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 000 Kč
A. T. Bazane
Na pastvě
Id: 22703
olej/plátno, rozměr 28 x 36 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém původním stavu
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
5 501 Kč