Čas na serveru 14:11:53

Aukce XXVIII./2016

Christian Merhaud - V přístavu

Christian Merhaud
V přístavu

Id: 19504

olej/překližka, rozměr 43,5 x 55 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Václav Špála - Akt

Akt

Id: 20102

tuž/papír, rozměr listu 20,5 x 34 cm, signováno monogramem vlevo dole, datováno 12, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

  Neznačeno - Lidé na útesu

Neznačeno
Lidé na útesu

Id: 20904

olej/dřevěná deska, rozměr 25 x 37 cm, popisky na zadní straně, 18. století, oděrky na malbě i rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Karel Souček (Bor) - Sedící akt

Karel Souček (Bor)
Sedící akt

Id: 21101

olej/karton, rozměr ve výřezu 58 x 84 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Gustav Brauner - Zasněžené město

Gustav Brauner
Zasněžené město

Id: 17001

akvarel/papír, rozměr 28 x 19 cm, signováno vlevo dole, datováno 1920, oděrky na rámu, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:
500

Detail

Viktor  Rolín - Procházka před bouřkou

Viktor Rolín
Procházka před bouřkou

Id: 18601

olej/deska, rozměr 47 x 55 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, obraz v dobrém stavu

Vyvolávací cena:

Detail

Zdeněk Burian - Závoj str. 229

Zdeněk Burian
Závoj str. 229

Id: 19701

tuž/papír, velikost listu 25 x 33 cm, značeno monogramem vlevo dole, ilustrace pro knihu Rudolfa Luskaže Závoj ..., paspartováno, volně loženo,nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Vladimír Jan Hnízdo - Sám s hvězdou

Vladimír Jan Hnízdo
Sám s hvězdou

Id: 21001

olej/dřevo, rozměr 30,5 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 68, autorsky rámováno, drobné oděrky, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Jan  Dědina - Procesí

Jan Dědina
Procesí

Id: 21102

olej/plátno, rozměr 32,5 x 44,5 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně věnování, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Ženíšek - Děvčátko

Josef Ženíšek
Děvčátko

Id: 21302

olej/plátno/podložené kartonem, rozměr 69 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno 1911, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Karel Holec - Zasněžené vrchy

Karel Holec
Zasněžené vrchy

Id: 21304

olej/karton, rozměr 33 x 46 cm, signováno vpravo dole, datováno 41, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
1 100

Detail

František  Max - Panorama Starého města

František Max
Panorama Starého města

Id: 17302

olej/plátno, rozměr 36 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno 1938, drobná trhlina na obraze, otluky na rámu, původní stav, přiloženo osobní potvrzení pravosti od autora

Vyvolávací cena:
1 200

6 336

Detail

Salvador Dalí - Akt

Salvador Dalí
Akt

Id: 17204

litografie/papír, velikost tisku 35,5 x 43 cm, signováno v kameni vpravo dole, vlevo dole číslováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Jan Slavíček - Bouřka v krajině

Jan Slavíček
Bouřka v krajině

Id: 20210

lavírovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 27 x 41,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

A. T. Bazane - Na pastvě

A. T. Bazane
Na pastvě

Id: 22703

olej/plátno, rozměr 28 x 36 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém původním stavu

Vyvolávací cena:
4 800

5 501

Detail