Aukce XXVIII./2016
Karel Černý
Le Havre
Id: 20705
pastel/papír, rozměr 46 x 60 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 49, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
28 000 Kč
195 000 Kč
Příhozy: 99
Otakar Švec
Motocyklista
Id: 19902
patinovaná sádra, výška 28 cm, délka 49 cm, signováno na podstavci, vlásenková prasklinka na rameni a na řídítkách, původní stav, dřevěný podavec
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
138 000 Kč
Bohuslav Reynek
Ecce homo s měsícem
Id: 19101
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
120 000 Kč
Příhozy: 95
Andrej Bělocvětov
Zátiší se sebevrahem
Id: 18704
olej/karton, rozměr 45 x 35 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 58, na zadní straně věnování Dr. Františku Dvořákovi a výstavní štítek, poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
115 000 Kč
Příhozy: 111
Pašeráci
Id: 18726
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
100 000 Kč
František Zdeněk Eberl
Francouzská krajina
Id: 18722
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
79 000 Kč
Příhozy: 66
Jaroslav Serpan
DHMOK
Id: 18701
olej/plátno, rozměr 73 x 92 cm, signováno vlevo dole, datováno na zadní straně 23.9.73, nerámováno, velmi dobrý původní stav
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
74 000 Kč
Bohuslav Reynek
Květina
Id: 12904
kolorovaná suchá jehla/ruční papír, rozměr ve výřezu 19 x 12,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
73 000 Kč
Příhozy: 86
Eduard Ovčáček
Křivá kola
Id: 20201
olej/plátno, rozměr 68 x 56 cm, signováno uprostřed nahoře, datováno 78, na zadní straně popis, rámováno, obraz i rám v původním stavu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
70 000 Kč
Maxmilian Pirner
Dívka v ateliéru
Id: 16205
olej/plátno/karton, rozměr 47,5 x 32 cm, signováno monogramem vpravo nahoře, obraz i rám v původním velmi dobrém stavu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
57 000 Kč
Příhozy: 67
Zdeněk Sýkora
Linie
Id: 18732
serigrafie/papír, č. 36/40, velikost listu 70 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno 97, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
55 000 Kč
Příhozy: 48
Žena
Id: 18728
bronzová figura, mramorový podstavec, výška figury 67,5 cm, výška celková 70,5 cm, signováno na soše, velmi dobrý stav, jedná se o starý odlitek pocházející z významné sbírky
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
49 000 Kč
Vladimír Komárek
Hrozno
Id: 18725
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, datováno 85, obraz i rám v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
48 000 Kč
Ota Bubeníček
Za Mladou Vožicí
Id: 21103
olej/karton, rozměr 33,5 x 50 cm, signováno vlevo dole, prohnutý karton, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
48 000 Kč
Příhozy: 66
Jiří Lacina
Spodní prameny
Id: 19201
akryl/sololit, rozměr 122,5 x 80 cm, signováno vpravo dole, datováno 03, obraz i rám v dobrém stavu, původní rámování
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
47 000 Kč