Čas na serveru 01:18:23

Aukce XXVIII./2016

Karel Černý - Le Havre

Karel Černý
Le Havre

Id: 20705

pastel/papír, rozměr 46 x 60 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 49, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
28 000

195 000

Detail

Příhozy: 99

Otakar Švec - Motocyklista

Otakar Švec
Motocyklista

Id: 19902

patinovaná sádra, výška 28 cm, délka 49 cm, signováno na podstavci, vlásenková prasklinka na rameni a na řídítkách, původní stav, dřevěný podavec

Vyvolávací cena:
25 000

138 000

Detail

Bohuslav Reynek - Ecce homo s měsícem

Bohuslav Reynek
Ecce homo s měsícem

Id: 19101

Vyvolávací cena:

120 000

Detail

Příhozy: 95

Andrej Bělocvětov - Zátiší se sebevrahem

Andrej Bělocvětov
Zátiší se sebevrahem

Id: 18704

olej/karton, rozměr 45 x 35 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 58, na zadní straně věnování Dr. Františku Dvořákovi a výstavní štítek, poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:

115 000

Detail

Příhozy: 111

  Autor neurčen - Pašeráci

Pašeráci

Id: 18726

Vyvolávací cena:

100 000

Detail

František Zdeněk Eberl - Francouzská krajina

František Zdeněk Eberl
Francouzská krajina

Id: 18722

Vyvolávací cena:
12 000

79 000

Detail

Příhozy: 66

Jaroslav Serpan - DHMOK

Jaroslav Serpan
DHMOK

Id: 18701

olej/plátno, rozměr 73 x 92 cm, signováno vlevo dole, datováno na zadní straně 23.9.73, nerámováno, velmi dobrý původní stav

Vyvolávací cena:
15 000

74 000

Detail

Bohuslav Reynek - Květina

Bohuslav Reynek
Květina

Id: 12904

kolorovaná suchá jehla/ruční papír, rozměr ve výřezu 19 x 12,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

73 000

Detail

Příhozy: 86

Eduard Ovčáček - Křivá kola

Eduard Ovčáček
Křivá kola

Id: 20201

olej/plátno, rozměr 68 x 56 cm, signováno uprostřed nahoře, datováno 78, na zadní straně popis, rámováno, obraz i rám v původním stavu

Vyvolávací cena:

70 000

Detail

Maxmilian Pirner - Dívka v ateliéru

Maxmilian Pirner
Dívka v ateliéru

Id: 16205

olej/plátno/karton, rozměr 47,5 x 32 cm, signováno monogramem vpravo nahoře, obraz i rám v původním velmi dobrém stavu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:
7 500

57 000

Detail

Příhozy: 67

Zdeněk Sýkora - Linie

Zdeněk Sýkora
Linie

Id: 18732

serigrafie/papír, č. 36/40, velikost listu 70 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno 97, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:
7 500

55 000

Detail

Příhozy: 48

Ota Janeček - Žena

Žena

Id: 18728

bronzová figura, mramorový podstavec, výška figury 67,5 cm, výška celková 70,5 cm, signováno na soše, velmi dobrý stav, jedná se o starý odlitek pocházející z významné sbírky

Vyvolávací cena:
18 000

49 000

Detail

Vladimír Komárek - Hrozno

Vladimír Komárek
Hrozno

Id: 18725

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, datováno 85, obraz i rám v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:
7 500

48 000

Detail

Ota Bubeníček - Za Mladou Vožicí

Ota Bubeníček
Za Mladou Vožicí

Id: 21103

Vyvolávací cena:

48 000

Detail

Příhozy: 66

Jiří Lacina - Spodní prameny

Jiří Lacina
Spodní prameny

Id: 19201

akryl/sololit, rozměr 122,5 x 80 cm, signováno vpravo dole, datováno 03, obraz i rám v dobrém stavu, původní rámování

Vyvolávací cena:
15 000

47 000

Detail