Aukce XXVIII./2016
Karel Karas
Před koupelí
Id: 19501
olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm, signováno vlevo dole, drobné oděrky na rámu, obraz i rám v původním stavu
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
30 200 Kč
Jaroslav Horejc
Truchlící žena - plačka
Id: 22801
bronzový plastika, výška celková 52,7 cm, signováno na spodu, původní starý odlitek
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
30 000 Kč
Jaroslav Kafka
Karetní zátiší
Id: 17109
tempera/karton, rozměr 26 x 34 cm, signováno vpravo dole, datováno 51, obraz i rám v dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
28 000 Kč
Kompozice
Id: 18710
nesignováno, kombinovaná technika/ruční papír, rozměr malby 41,5 x 30,5 cm, na zadní straně listu ověření pravosti synem autora Tomášem Janečkem z 2.2.2009, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
28 000 Kč
František Tichý
Commedia dell´arte
Id: 16701
litografie/papír, rozměr ve výřezu 34 x 42 cm, signováno uprostřed dole, datováno 1942, paspartováno, zaskleno, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
27 000 Kč
Zdeněk Burian
Osvobození zajatců
Id: 19703
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 34 x 48,5 cm, signováno vpravo dole, uprostřed dole popis, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
27 000 Kč
Jaroslav Horejc
Luna
Id: 22802
patinovaná sádra, výška celková 52 cm, signováno na podstavci, původní velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
27 000 Kč
Vzpomínka na Istanbul
Id: 22504
litografie/papír, autorský tisk, velikost tisku 38 x 53,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1977, volně loženo, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
26 010 Kč
Neznačeno
Alpská řeka
Id: 16801
olej/plátno, rozměr 69 x 105 cm, 19. století, drobné oděrky na malbě, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
26 000 Kč
Jiří Kolář
Koláž
Id: 17901
koláž/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 19,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 78, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
26 000 Kč
Josef Ullmann
Horská vesnička
Id: 19001
olej/karton, rozměr 23,5 x 34 cm, signováno vlevo dole, datováno 1918, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
26 000 Kč
Salvador Dalí
Halucinogenní toreádor
Id: 10603
litografie/papír, velikost tisku 45 x 33,8 cm, signováno vpravo dole v kameni, vlevo dole číslováno, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
25 000 Kč
Wilhelmine Auguste Reichelt
Rozkvetlá stráň
Id: 21301
olej/plátno, rozměr 57,5 x 46 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve výborném stavu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
24 840 Kč
Příhozy: 49
Jaroslav Veris (Zamazal)
Španělka
Id: 17108
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 36 x 27,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, rámováno, zaskleno, obraz i rám původním stavu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
24 000 Kč
Karel Pucherna
Předěl
Id: 17103
olej/sololit, rozměr 60 x 50 cm, signováno urpostřed dole, datováno 87, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
23 500 Kč
Příhozy: 59