Čas na serveru 21:34:49

Aukce XXVIII./2016

Karel Karas - Před koupelí

Karel Karas
Před koupelí

Id: 19501

olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm, signováno vlevo dole, drobné oděrky na rámu, obraz i rám v původním stavu

Vyvolávací cena:
18 000

30 200

Detail

Jaroslav Horejc - Truchlící žena - plačka

Jaroslav Horejc
Truchlící žena - plačka

Id: 22801

bronzový plastika, výška celková 52,7 cm, signováno na spodu, původní starý odlitek

Vyvolávací cena:
18 000

30 000

Detail

Jaroslav Kafka - Karetní zátiší

Jaroslav Kafka
Karetní zátiší

Id: 17109

tempera/karton, rozměr 26 x 34 cm, signováno vpravo dole, datováno 51, obraz i rám v dobrém stavu

Vyvolávací cena:
1 800

28 000

Detail

Ota Janeček - Kompozice

Kompozice

Id: 18710

nesignováno, kombinovaná technika/ruční papír, rozměr malby 41,5 x 30,5 cm, na zadní straně listu ověření pravosti synem autora Tomášem Janečkem z 2.2.2009, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

František  Tichý - Commedia dell´arte

František Tichý
Commedia dell´arte

Id: 16701

litografie/papír, rozměr ve výřezu 34 x 42 cm, signováno uprostřed dole, datováno 1942, paspartováno, zaskleno, původní stav

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Zdeněk Burian - Osvobození zajatců

Zdeněk Burian
Osvobození zajatců

Id: 19703

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 34 x 48,5 cm, signováno vpravo dole, uprostřed dole popis, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
7 500

27 000

Detail

Jaroslav Horejc - Luna

Jaroslav Horejc
Luna

Id: 22802

patinovaná sádra, výška celková 52 cm, signováno na podstavci, původní velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Adolf Born - Vzpomínka na Istanbul

Vzpomínka na Istanbul

Id: 22504

litografie/papír, autorský tisk, velikost tisku 38 x 53,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1977, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
4 800

26 010

Detail

  Neznačeno - Alpská řeka

Neznačeno
Alpská řeka

Id: 16801

olej/plátno, rozměr 69 x 105 cm, 19. století, drobné oděrky na malbě, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Jiří Kolář - Koláž

Jiří Kolář
Koláž

Id: 17901

koláž/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 19,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 78, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Josef Ullmann - Horská vesnička

Josef Ullmann
Horská vesnička

Id: 19001

olej/karton, rozměr 23,5 x 34 cm, signováno vlevo dole, datováno 1918, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Salvador Dalí - Halucinogenní toreádor

Salvador Dalí
Halucinogenní toreádor

Id: 10603

litografie/papír, velikost tisku 45 x 33,8 cm, signováno vpravo dole v kameni, vlevo dole číslováno, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Wilhelmine Auguste  Reichelt - Rozkvetlá stráň

Wilhelmine Auguste Reichelt
Rozkvetlá stráň

Id: 21301

olej/plátno, rozměr 57,5 x 46 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve výborném stavu

Vyvolávací cena:
3 800

24 840

Detail

Příhozy: 49

Jaroslav Veris (Zamazal) - Španělka

Jaroslav Veris (Zamazal)
Španělka

Id: 17108

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 36 x 27,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, rámováno, zaskleno, obraz i rám původním stavu

Vyvolávací cena:
1 800

24 000

Detail

Karel Pucherna - Předěl

Karel Pucherna
Předěl

Id: 17103

olej/sololit, rozměr 60 x 50 cm, signováno urpostřed dole, datováno 87, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
1 100

23 500

Detail

Příhozy: 59