Čas na serveru 13:01:09

Aukce XXVIII./2016

Emil Schovánek - Zátiší s jablky

Emil Schovánek
Zátiší s jablky

Id: 18905

olej/lepenka, rozměr 30 x 40 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

1 700

Detail

Vojtěch Hynek Popelka - Běžící zajíc

Vojtěch Hynek Popelka
Běžící zajíc

Id: 18102

olej/karton, rozměr 30 x 44 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

1 600

Detail

František Škrabánek - Tání

František Škrabánek
Tání

Id: 18904

tempera/karton, rozměr 30 x 40 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

1 600

Detail

Vojtěch  Sedláček - Na poli

Vojtěch Sedláček
Na poli

Id: 18712

litografie/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 48 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
300

Detail

Josef Fafek - Solan - Kraji u řeky

Josef Fafek - Solan
Kraji u řeky

Id: 18913

tempera/papír, velikost malby 48,5 x 58,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

1 200

Detail

Josef Cerman - Tůňka

Josef Cerman
Tůňka

Id: 17702

tempera/karton, rozměr 24,5 x 32,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:

1 100

Detail

Josef Konečný - Před vesničkou

Josef Konečný
Před vesničkou

Id: 18908

tempera/karton, rozměr 25,5 x 34 cm, signováno vlevo dole, datováno 37, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

Detail

Vladimír Komárek - Vyznamenání

Vladimír Komárek
Vyznamenání

Id: 18734

litografie/ruční papír, velikost tisku 27,5 x 31 cm, signováno uprostřed dole, číslováno 31/50, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
700

800

Detail