Aukce XXVIII./2016
Emil Schovánek
Zátiší s jablky
Id: 18905
olej/lepenka, rozměr 30 x 40 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 700 Kč
Vojtěch Hynek Popelka
Běžící zajíc
Id: 18102
olej/karton, rozměr 30 x 44 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 600 Kč
František Škrabánek
Tání
Id: 18904
tempera/karton, rozměr 30 x 40 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 600 Kč
Vojtěch Sedláček
Na poli
Id: 18712
litografie/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 48 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
300 Kč
1 500 Kč
Josef Fafek - Solan
Kraji u řeky
Id: 18913
tempera/papír, velikost malby 48,5 x 58,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 200 Kč
Josef Cerman
Tůňka
Id: 17702
tempera/karton, rozměr 24,5 x 32,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 100 Kč
Josef Konečný
Před vesničkou
Id: 18908
tempera/karton, rozměr 25,5 x 34 cm, signováno vlevo dole, datováno 37, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 000 Kč
Vladimír Komárek
Vyznamenání
Id: 18734
litografie/ruční papír, velikost tisku 27,5 x 31 cm, signováno uprostřed dole, číslováno 31/50, volně loženo, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
700 Kč
800 Kč