Aukce XXVIII./2016
Neznačeno
Důstojníci
Id: 19505
olej/plátno, rozměr 24 x 29,5 cm, 19. století, na malbě dva starší restaurátorské zásahy, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
14 000 Kč
Zdeněk Burian
Mexický císař
Id: 19704
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 24 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
14 000 Kč
Vladimír Levora
Pod vrchem
Id: 21403
olej/plátno/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v původním stavu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
13 500 Kč
František Drtikol
Roklinka
Id: 21606
olej/překližka, rozměr 28,5 x 40 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
13 500 Kč
Franz Rosenmayer
Na tržišti
Id: 20903
olej/dřevěná deska, rozměr 33,5 x 58 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
13 480 Kč
Mark Chagall
Strom poznání
Id: 19301
nesignováno, litografie/papír, velikost listu 35,5 x 26,5 cm, z cyklu Obrazy z Bible - Výjev ke knize Genesis, paspartováno, zasleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
13 222 Kč
Karel Černý
Dívka u stolu
Id: 20702
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 20 x 14 cm, signováno vpravo dole, datováno 46, č. 8/31, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
12 502 Kč
Příhozy: 56
Neznačeno
Útěk do Egypta
Id: 15301
olej/železný plech, rozměr 30 x 21 cm, původní rám, volné v rámu, původní stav, jedná se o kvalitní evropskou práci 18. století, což bylo majiteli díla potvrzeno specialistou na období baroka Prof. PhDr. Vítem Vlnasem, Ph.D.
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
12 500 Kč
Karel Valter
Na návsi
Id: 18402
kvaš/papír/sololit, rozměr 44 x 55,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 58, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
12 500 Kč
Josef Váchal
Hudební věta
Id: 19602
barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 27,2 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
12 000 Kč
Teodor Josef Mousson
Pařížský motiv
Id: 20502
olej/plátno/karton, rozměr 25,8 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na malbě i rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
12 000 Kč
Vittorio Gussoni
Akt
Id: 22806
olej/plátno, rozměr 75 x 65 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v původním stavu
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
12 000 Kč
Portrét dámy
Id: 22807
olej/karton, rozměr 38 x 25 cm, značeno monogramem AM pinx vpravo dole, lehce poškozena malba, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 000 Kč
Bohuslav Reynek
Na pastvě
Id: 19102
suchá jehla/ruční papír, velikost tisku 12 x 9 cm, signováno vpravo dole, papír poškozen hnědými tečkami, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
11 500 Kč
Josef Istler
Strom
Id: 20601
kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 43 x 34 cm, signováno vlevo dole, paspartováno zaskleno, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
11 500 Kč