Čas na serveru 13:43:26

Aukce XXVIII./2016

  Neznačeno - Důstojníci

Neznačeno
Důstojníci

Id: 19505

olej/plátno, rozměr 24 x 29,5 cm, 19. století, na malbě dva starší restaurátorské zásahy, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Zdeněk Burian - Mexický císař

Zdeněk Burian
Mexický císař

Id: 19704

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 24 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Vladimír Levora - Pod vrchem

Vladimír Levora
Pod vrchem

Id: 21403

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v původním stavu

Vyvolávací cena:
1 200

13 500

Detail

František Drtikol - Roklinka

František Drtikol
Roklinka

Id: 21606

olej/překližka, rozměr 28,5 x 40 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Franz Rosenmayer - Na tržišti

Franz Rosenmayer
Na tržišti

Id: 20903

olej/dřevěná deska, rozměr 33,5 x 58 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

13 480

Detail

Mark Chagall - Strom poznání

Mark Chagall
Strom poznání

Id: 19301

nesignováno, litografie/papír, velikost listu 35,5 x 26,5 cm, z cyklu Obrazy z Bible - Výjev ke knize Genesis, paspartováno, zasleno, rámováno

Vyvolávací cena:

13 222

Detail

Karel Černý - Dívka u stolu

Karel Černý
Dívka u stolu

Id: 20702

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 20 x 14 cm, signováno vpravo dole, datováno 46, č. 8/31, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:
1 200

12 502

Detail

Příhozy: 56

  Neznačeno - Útěk do Egypta

Neznačeno
Útěk do Egypta

Id: 15301

olej/železný plech, rozměr 30 x 21 cm, původní rám, volné v rámu, původní stav, jedná se o kvalitní evropskou práci 18. století, což bylo majiteli díla potvrzeno specialistou na období baroka Prof. PhDr. Vítem Vlnasem, Ph.D.

Vyvolávací cena:
9 500

12 500

Detail

Karel Valter - Na návsi

Karel Valter
Na návsi

Id: 18402

kvaš/papír/sololit, rozměr 44 x 55,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 58, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Josef Váchal - Hudební věta

Josef Váchal
Hudební věta

Id: 19602

barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 27,2 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Teodor Josef Mousson - Pařížský motiv

Teodor Josef Mousson
Pařížský motiv

Id: 20502

olej/plátno/karton, rozměr 25,8 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na malbě i rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
12 000

12 000

Detail

Vittorio Gussoni - Akt

Vittorio Gussoni
Akt

Id: 22806

olej/plátno, rozměr 75 x 65 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v původním stavu

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

  Autor neurčen - Portrét dámy

Portrét dámy

Id: 22807

olej/karton, rozměr 38 x 25 cm, značeno monogramem AM pinx vpravo dole, lehce poškozena malba, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Bohuslav Reynek - Na pastvě

Bohuslav Reynek
Na pastvě

Id: 19102

suchá jehla/ruční papír, velikost tisku 12 x 9 cm, signováno vpravo dole, papír poškozen hnědými tečkami, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

11 500

Detail

Josef  Istler - Strom

Josef Istler
Strom

Id: 20601

kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 43 x 34 cm, signováno vlevo dole, paspartováno zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

11 500

Detail