Čas na serveru 15:47:28

Aukce XXVIII./2016

Jaroslav Kotas - Kiosk

Jaroslav Kotas
Kiosk

Id: 18707

olej/karton, rozměr 23 x 54 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Ludmila Jiřincová - Portrét

Ludmila Jiřincová
Portrét

Id: 20103

pastel/papír, rozměr ve výřezu 33 x 22 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

František  Hudeček - Asteroid

František Hudeček
Asteroid

Id: 20207

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 20 x 29 cm, signováno vlevo dole, datováno 67, paspartováno, zaskleno, rámováno, získáno od přítele skupiny Radar

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Aleš Lamr - Abstraktní kompozice

Aleš Lamr
Abstraktní kompozice

Id: 20401

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 14 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

  Autor neurčen - Akt

Akt

Id: 22401

olej/plátno, rozměr 85 x 66 cm, signováno vlevo dole, malba poškozena, značně poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

4 100

Detail

Eva Brýdlová - Abstraktní krajina

Eva Brýdlová
Abstraktní krajina

Id: 18727

nesignováno, připsáno autorství, malba voskem/plátno, rozměr plátna 78 x 60 cm, na zadní straně původní štítek špatně čitelný, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
500

Detail

Vladimír Komárek - Zátiší se sklenicemi

Vladimír Komárek
Zátiší se sklenicemi

Id: 18715

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 31,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 85, rámováno, kryté plastem

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

František Škrabánek - Senoseč

František Škrabánek
Senoseč

Id: 18731

olej/karton, rozměr 35 x 44 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

3 633

Detail

Josef Jíra - Stařenka

Josef Jíra
Stařenka

Id: 18005

tužka/papír, rozměr ve výřezu 27 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, lehce pomačkaný papír, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Jaroslav Panuška - Ruina

Jaroslav Panuška
Ruina

Id: 19105

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 19 x 24,5 cm, značeno monogramem P vpravo dole, lehce zmačkaný papír, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
1 600

3 600

Detail

Vlastislav Lachout - Slatina

Vlastislav Lachout
Slatina

Id: 22602

olej/plátno, rozměr 50 x 64,5 cm, signováno na zadní straně, novodobě rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Vilém  Plocek - U rybníka

Vilém Plocek
U rybníka

Id: 18202

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 27 x 39,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1961, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

3 400

Detail

František  Max - Abstraktní krajina

František Max
Abstraktní krajina

Id: 18708

olej/lepenka, rozměr 33 x 45 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

3 400

Detail

Jan  Zrzavý - Ilustrace

Ilustrace

Id: 20203

litografie/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 11, značeno vpravo dole, paspartováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

3 400

Detail

Albín Brunovský - Frustrace tolerance

Albín Brunovský
Frustrace tolerance

Id: 17507

lept/papír, rozměr ve výřezu 16 x 10,5 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, výborný stav

Vyvolávací cena:

3 300

Detail