Aukce XXVIII./2016
Jaroslav Kotas
Kiosk
Id: 18707
olej/karton, rozměr 23 x 54 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 300 Kč
Ludmila Jiřincová
Portrét
Id: 20103
pastel/papír, rozměr ve výřezu 33 x 22 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 300 Kč
František Hudeček
Asteroid
Id: 20207
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 20 x 29 cm, signováno vlevo dole, datováno 67, paspartováno, zaskleno, rámováno, získáno od přítele skupiny Radar
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 300 Kč
Aleš Lamr
Abstraktní kompozice
Id: 20401
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 14 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 200 Kč
Akt
Id: 22401
olej/plátno, rozměr 85 x 66 cm, signováno vlevo dole, malba poškozena, značně poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
4 100 Kč
Eva Brýdlová
Abstraktní krajina
Id: 18727
nesignováno, připsáno autorství, malba voskem/plátno, rozměr plátna 78 x 60 cm, na zadní straně původní štítek špatně čitelný, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
4 000 Kč
Vladimír Komárek
Zátiší se sklenicemi
Id: 18715
kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 31,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 85, rámováno, kryté plastem
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 800 Kč
František Škrabánek
Senoseč
Id: 18731
olej/karton, rozměr 35 x 44 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 633 Kč
Josef Jíra
Stařenka
Id: 18005
tužka/papír, rozměr ve výřezu 27 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, lehce pomačkaný papír, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 600 Kč
Jaroslav Panuška
Ruina
Id: 19105
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 19 x 24,5 cm, značeno monogramem P vpravo dole, lehce zmačkaný papír, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
3 600 Kč
Vlastislav Lachout
Slatina
Id: 22602
olej/plátno, rozměr 50 x 64,5 cm, signováno na zadní straně, novodobě rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
Vilém Plocek
U rybníka
Id: 18202
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 27 x 39,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1961, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 400 Kč
František Max
Abstraktní krajina
Id: 18708
olej/lepenka, rozměr 33 x 45 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 400 Kč
Ilustrace
Id: 20203
litografie/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 11, značeno vpravo dole, paspartováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 400 Kč
Albín Brunovský
Frustrace tolerance
Id: 17507
lept/papír, rozměr ve výřezu 16 x 10,5 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, výborný stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 300 Kč