Aukce XXVIII./2016
František Hudeček
Noční chodec
Id: 20703
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 20,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 43, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
23 111 Kč
Salvador Dalí
Zjevení Afrodity
Id: 14302
litografie/ruční papír, velikost tisku 46 x 31,5 cm, signováno v kameni vpravo dole, vlevo dole číslováno, zaskleno, nově rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
23 000 Kč
Aleš Lamr
Portrét Heleny Růžičkové
Id: 20202
olej/lepenka, rozměr 80 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 70, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
23 000 Kč
Kristian Kodet
Andělé
Id: 18705
olej/plátno, rozměr 30 x 25 cm, signováno uprostřed dole, datováno na zadní straně 1994, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
22 600 Kč
Jaroslav Panuška
V rákosí
Id: 21607
olej/karton, rozměr 23 x 32 cm, signováno vpravo dole, rané odbodí, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
21 000 Kč
Václav Stein
Letní den
Id: 21303
olej/karton, rozměr 48 x 64 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
21 000 Kč
Pozdrav z dovolené
Id: 18735
litografie/papír, velikost listu 53,5 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 70, vlevo dole č. 19/28, volně loženo, nerámováno, původní stav, vzácně se vyskytující kus
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
20 500 Kč
Adolf Liebscher
Studie k nástěnné malbě
Id: 17104
olej/plátno/karton, rozměr plátna 36,5 x 28 cm, signováno vpravo dole, datováno 1894, obraz i rám v perfektním stavu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
20 000 Kč
Jan Kristofori
Dveře do neznáma
Id: 20503
strukturální malba/sololit, rozměr 49 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 97, původní rámování, původní stav
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
20 000 Kč
Josef Hlinomaz
A la Špála
Id: 21604
vosková pastelka/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 28,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 72, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
20 000 Kč
S. G. Maran
Stromovka
Id: 18801
olej/karton, rozměr 66 x 95 cm, signováno vpravo dole, datováno 27, zaskleno, otluky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
19 500 Kč
Eduard Ovčáček
Abstraktní kompozice
Id: 20104
nesignováno, strukturální malba na textilu, rozměr 17 x 15 cm, autorsky značeno na zadní straně, datace 1963, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
19 100 Kč
Josef Cerman
Rybářská bárka
Id: 17101
olej/plátno, rozmměr 41 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 27, otluky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
18 500 Kč
Václav Boštík
Tři body
Id: 17505
suchá jehla/pastel/papír, velikost tisku 11,5 x 9 cm, signováno vpravo dole, datováno 95, vlevo dole 5/5, nerámováno, volně loženo, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
18 300 Kč
Václav Tikal
Uzlová místa
Id: 19601
kombinovaná technika/malba/karton, rozměr malby 18,7 x 32,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 58, zaskleno, paspartováno, rámováno
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
18 000 Kč