Čas na serveru 14:06:35

Aukce XXVIII./2016

František  Hudeček - Noční chodec

František Hudeček
Noční chodec

Id: 20703

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 20,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 43, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

23 111

Detail

Salvador Dalí - Zjevení Afrodity

Salvador Dalí
Zjevení Afrodity

Id: 14302

litografie/ruční papír, velikost tisku 46 x 31,5 cm, signováno v kameni vpravo dole, vlevo dole číslováno, zaskleno, nově rámováno

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Aleš Lamr - Portrét Heleny Růžičkové

Aleš Lamr
Portrét Heleny Růžičkové

Id: 20202

olej/lepenka, rozměr 80 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 70, původní stav

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Kristian Kodet - Andělé

Kristian Kodet
Andělé

Id: 18705

olej/plátno, rozměr 30 x 25 cm, signováno uprostřed dole, datováno na zadní straně 1994, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:
7 500

22 600

Detail

Jaroslav Panuška - V rákosí

Jaroslav Panuška
V rákosí

Id: 21607

olej/karton, rozměr 23 x 32 cm, signováno vpravo dole, rané odbodí, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Václav  Stein - Letní den

Václav Stein
Letní den

Id: 21303

olej/karton, rozměr 48 x 64 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Adolf Born - Pozdrav z dovolené

Pozdrav z dovolené

Id: 18735

litografie/papír, velikost listu 53,5 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 70, vlevo dole č. 19/28, volně loženo, nerámováno, původní stav, vzácně se vyskytující kus

Vyvolávací cena:

20 500

Detail

Adolf Liebscher - Studie k nástěnné malbě

Adolf Liebscher
Studie k nástěnné malbě

Id: 17104

olej/plátno/karton, rozměr plátna 36,5 x 28 cm, signováno vpravo dole, datováno 1894, obraz i rám v perfektním stavu

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Jan Kristofori - Dveře do neznáma

Jan Kristofori
Dveře do neznáma

Id: 20503

strukturální malba/sololit, rozměr 49 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 97, původní rámování, původní stav

Vyvolávací cena:
7 500

20 000

Detail

Josef Hlinomaz - A la Špála

Josef Hlinomaz
A la Špála

Id: 21604

vosková pastelka/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 28,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 72, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
7 500

20 000

Detail

S. G.  Maran - Stromovka

S. G. Maran
Stromovka

Id: 18801

olej/karton, rozměr 66 x 95 cm, signováno vpravo dole, datováno 27, zaskleno, otluky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Eduard Ovčáček - Abstraktní kompozice

Eduard Ovčáček
Abstraktní kompozice

Id: 20104

nesignováno, strukturální malba na textilu, rozměr 17 x 15 cm, autorsky značeno na zadní straně, datace 1963, původní stav

Vyvolávací cena:

19 100

Detail

Josef Cerman - Rybářská bárka

Josef Cerman
Rybářská bárka

Id: 17101

olej/plátno, rozmměr 41 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 27, otluky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

18 500

Detail

Václav Boštík - Tři body

Václav Boštík
Tři body

Id: 17505

suchá jehla/pastel/papír, velikost tisku 11,5 x 9 cm, signováno vpravo dole, datováno 95, vlevo dole 5/5, nerámováno, volně loženo, původní stav

Vyvolávací cena:

18 300

Detail

Václav Tikal - Uzlová místa

Václav Tikal
Uzlová místa

Id: 19601

kombinovaná technika/malba/karton, rozměr malby 18,7 x 32,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 58, zaskleno, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:
12 000

18 000

Detail