Čas na serveru 07:53:42

Václav Zapadlík - Automobil

Václav Zapadlík
Automobil

Id: 234610

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 15 x 25 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, drobné tečky na obraze, stav viz foto

Vyvolávací cena:
2 800

3 300

Detail

Josef Jíra - Bretaň

Josef Jíra
Bretaň

Id: 238801

kvaš/lepenka. rozměr ve výřezu 42,5 x 57,5 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, v malbě drobné nedostatečnosti, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně popis viz foto

Vyvolávací cena:
4 800

43 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 50

František Tavík Šimon - Most sv. Marie v zimě

František Tavík Šimon
Most sv. Marie v zimě

Id: 242701

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 41,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

František Kaván - Chaloupka

František Kaván
Chaloupka

Id: 239601

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 17 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, doba vzniku před rokem 1900, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Jozef Kostka - Hrošík

Jozef Kostka
Hrošík

Id: 236809

glazovaná pálená hlína, výška cca 36 cm, značeno monogramem ve spodní části

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Endre  Nemes - Zátiší s lahvemi a partiturami

Endre Nemes
Zátiší s lahvemi a partiturami

Id: 236815

olej/plátno, rozměr 39 x 60 cm, značeno a datováno vlevo nahoře 33, popsáno na zadní straně, uvedeno katalogové číslo pozůstalostního souboru M66, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:
40 000

210 000

Detail

Příhozy: 75

  Autor neurčen - U malé říčky

U malé říčky

Id: 237301

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr cca 25 x 37 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
1 200

1 300

Detail

Robert Jiran - Podkolenky

Robert Jiran
Podkolenky

Id: 236002

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, značeno i na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno

Vyvolávací cena:

21 200

Detail

Příhozy: 51

Alois Kohout - Na pobřeží

Alois Kohout
Na pobřeží

Id: 242708

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 45 x 59 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Jan  Bauch - Artisté

Jan Bauch
Artisté

Id: 239603

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 49 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

František Ringo Čech - Historie začíná v Sumeru

František Ringo Čech
Historie začíná v Sumeru

Id: 236502

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Václav Brožík - Děvčátko v čepci

Václav Brožík
Děvčátko v čepci

Id: 241502

olej/plátno, rozměr 40 x 31,5 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, bude přiložen odborný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:
9 500

72 000

Detail

Příhozy: 64

Olbram Zoubek - Strážce

Strážce

Id: 240001

plastika olovo/cín/železný podstavec, výška cca 40,5 cm, neznačeno, jedná se o plastiku ze skupiny komorních plastik Strážci lidskosti, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Josef Ullmann - Zrcadlení

Josef Ullmann
Zrcadlení

Id: 239401

olej/karton, rozměr 29 x 23 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Karel Vaca - Kompozice

Karel Vaca
Kompozice

Id: 242301

olej/plátno, rozměr 30 x 60 cm, značeno s datací vpravo dole, poškozené olištování, původní stav viz foto

Vyvolávací cena:
4 800

7 000

Detail