Čas na serveru 21:51:29

Jan  Zrzavý - Bretaňský přístav - skica II.

Bretaňský přístav - skica II.

Id: 193110

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 21,6 x 30,6 cm, signováno, popsáno a datováno autorem ve spodní části viz foto včetně osobního autorova kódu, signováno též v kresbě monogramem vpravo dole, zaskleno, novodobě rámováno, provenience z pozůstalosti Ing. Barcala, pravost posoudila a potvrdila PhDr. Jana Orlíková a PhDr. Naděžda Řeháková

Vyvolávací cena:
17 000

68 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Pád No. 1

Oldřich Kulhánek
Pád No. 1

Id: 192704

litografie/papír, rozměr tisku 61 x 44,5 cm, signováno vpravo dole, popsáno uprostřed dole, vlevo dole číslováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Jan Kutálek - Opilý čert

Jan Kutálek
Opilý čert

Id: 197112

pálená hlína, glazováno, celková výška cca 17,5 cm, signováno na spodní části, velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Věra Janoušková - Klečící figura

Věra Janoušková
Klečící figura

Id: 193614

kombinovaná technika/koláž/papír, nesignováno, rozměr listu 58 x 41 cm, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

2 800

Detail

Julie Mezerová-Winterová - Květinové zátiší

Julie Mezerová-Winterová
Květinové zátiší

Id: 196602

olej/plátno, rozměr plátna 38 x 55 cm, signováno vlevo dole, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

Karel Vaca - Tanečnice

Karel Vaca
Tanečnice

Id: 193906

olej/pytlovina/karton, rozměr 48 x 34 cm, signováno a datováno 84 uprostřed dole, popsáno na zadní straně, lehce poškozený autorský rám

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Ludvík František Duchoslav - Šárecké údolí

Ludvík František Duchoslav
Šárecké údolí

Id: 193913

olej/plátno, rozměr 117 x 91 cm, signováno a datováno 1879 vlevo dole, obraz ve zcela původním nerestaurovaném stavu, zvlněné plátno, značně poškozený rám

Vyvolávací cena:
20 000

20 000

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Marko Čermák - Rychlé šípy a Bratrstvo kočičí pracky

Marko Čermák
Rychlé šípy a Bratrstvo kočičí pracky

Id: 193105

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 39,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

42 800

Detail

Příhozy: 57

Adolf Born - Tři přátelé

Tři přátelé

Id: 193641

litografie/papír, rozměr ve výřezu 30 x 22 cm, signováno vpravo dole, autorský tisk, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

7 000

Detail

Jan Kutálek - Satanela čertova babička

Jan Kutálek
Satanela čertova babička

Id: 191508

pálená hlína, glazováno, výška cca 19 cm, signováno na spodní straně

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Josef Sudek - Zátiší s lahví a melounem

Josef Sudek
Zátiší s lahví a melounem

Id: 194401

fotografie, rozměr 30 x 22,5 cm, signováno na zadní straně, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Andy Warhol - Beran

Andy Warhol
Beran

Id: 196201

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 60/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

56 555

Detail

Emil Filla - Zátiší s dýmkou

Emil Filla
Zátiší s dýmkou

Id: 193642

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 22 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní adjustace

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Josef Krejsa - Na starém městě

Josef Krejsa
Na starém městě

Id: 196803

olej/lepenka, rozměr 26,5 x 21 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Ladislav Placatka - Zrcadlo

Ladislav Placatka
Zrcadlo

Id: 192702

malba/deska, rozměr viditelný 43 x 86 cm, signováno vlevo nahoře, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0