Eva a had z ráje
Id: 513901
papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 14 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 2002)
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
4 900 Kč
František Hodonský
Pocta Šímovi
Id: 516701
bronzová plastika, patinovaný bronz, rozměr 40 x 7,5 x 9,5 cm, značeno na plintu, 1/2, resp. jeden z pouze dvou vyrobených kusů, získáno z ateliéru autora
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
19 000 Kč
Sluníčko - Monstrance
Id: 508901
strukturální malba/olej/dřevo, rozměr 60 x 40 cm, značeno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
37 000 Kč
Salvador Dalí
Boží ruka - La Mano del Divino
Id: 496303
zlacená plastika, porcelán/zlato/podstavec z akrylátového skla, rozměr podstavce 33 x 17 cm, rozměr ruky 27,5 x 13 cm, číslováno a popsáno na štítku, umístěno v boxu o rozměrech 40 x 24 cm, reference: Cataloque Raisonné of Sculpture and Three-Dimensional Work
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
25 000 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Kája Saudek
U dálnopisu
Id: 517323
kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu 21 x 21 cm, značeno a datováno na levé straně, zaskleno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
14 000 Kč
Barbora BARBAR Kysilková
M&M (Fumée) 2023
Id: 504503
olej/měděná deska, rozměr 46 x 19,5 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, nerámováno
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
16 000 Kč
Voják, syn a žena
Id: 501905
kombinovaná technika, lept/suchá jehla/fotokoláž/ruční papír, rozměr listu 96 x 64 cm, značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, z cyklu Iluze a realita, v roce 1982 byl tento cyklus vystaven na Bienále v Benátkách
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
10 000 Kč
František Květoň
Rozverná krajina
Id: 512107
olej/sololit, rozměr 70 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 000 Kč
Voják
Id: 501906
kombinovaná technika, suchá jehla/fotokoláž/ruční papír, rozměr listu 95,5 x 63,5 cm, značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, z cyklu Iluze a realita, v roce 1982 byl tento cyklus vystaven na Bienále v Benátkách
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
10 000 Kč
František Květoň
Domek na kopci
Id: 512108
olej/sololit, rozměr 70 x 69 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 600 Kč