Ladislav Zívr
Prolnutí
Id: 496206
kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 43 x 32 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 900 Kč
Otakar Mrkvička
Týnská ulice
Id: 491324
litografie/papír, rozměr ve výřezu 30 x 20,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 600 Kč
Ladislav Zívr
Améba
Id: 496205
kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 43,5 x 32 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 600 Kč
Neznačeno
Romantická krajina s figurální stafáží
Id: 495501
olej/plátno, rozměr 60 x 105 cm (VELKÝ FORMÁT), neznačeno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
15 000 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Marie Čermínová - Toyen
Skalnatý břeh
Id: 427205
zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 17 x 12,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 800 Kč
Otto Molitor
Na poli
Id: 496901
olej/karton, rozměr ve výřezu 24,5 x 16,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Marie Čermínová - Toyen
Netopýr
Id: 427206
zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 11 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 700 Kč
Josef Mareš
Zima ve vsi
Id: 492102
olej/karton, rozměr 50 x 67 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Vojtěch Sedláček
Koňský povoz
Id: 500509
kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 30 x 41 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 700 Kč
Miloslav Holý
Vrby v Šárce
Id: 499701
olej/karton, rozměr 27 x 46 cm, značeno vlevo dole, rámováno, v minulosti restaurováno, obraz uveden v dobovém soupisu autorových děl pod č. 1117, pravost potvrzena vnukem autora Petrem Bergerem ak. mal.
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0