Čas na serveru 11:53:48

Karel Hodr - Lávka nad řekou

Karel Hodr
Lávka nad řekou

Id: 325004

olej/sololit, rozměr 60 x 80 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, drobné nedostatečnosti v malbě

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Jan Saudek - Studie

Studie

Id: 322103

fotografie, rozměr 39 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, popsáno po okraji, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Čtyři roční období

Oldřich Kulhánek
Čtyři roční období

Id: 324907

barevná litografie/papír, rozměr 49 x 58 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Josef Ullmann - Zimní motiv

Josef Ullmann
Zimní motiv

Id: 325602

olej/karton, rozměr 32 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Emanuel Pryl - Kubistický motiv

Emanuel Pryl
Kubistický motiv

Id: 324906

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozené původní olištování

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

František Daněk - Sedláček - Jaro u Jenerálky

František Daněk - Sedláček
Jaro u Jenerálky

Id: 324905

olej/sololit, rozměr 39 x 52 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Josef  Vohrabal - Přebrané jahody

Josef Vohrabal
Přebrané jahody

Id: 324903

olej/plátno, rozměr 67 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Pasta  Oner - Dear future I´m ready now

Pasta Oner
Dear future I´m ready now

Id: 316705

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Václav Špála - Odpočívající dívka

Odpočívající dívka

Id: 325204

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 26 x 27,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

František Tavík Šimon - Z Paříže

František Tavík Šimon
Z Paříže

Id: 326003

barevná litografie/papír, rozměr listu 48 x 38 cm, značeno a datováno ve spodní části, včetně věnování, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail