Čas na serveru 12:46:27

Jiří Anderle - Hlava

Hlava

Id: 203308

kresba/kombinovaná technika/ruční papír, rozměr listu 58 x 41 cm, značeno, popsáno a datováno vlevo dole, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Kamil Lhoták - Tank a létající talíř

Kamil Lhoták
Tank a létající talíř

Id: 204601

kvaš/papír, rozměr malby 10 x 13,3 cm, značeno pod malbou včetně věnování, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno s Ing. L. Šteffkem autorem publikace Kamil Lhoták Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby

Vyvolávací cena:
3 200

3 300

Detail

Jaroslav Panuška - Na břehu

Jaroslav Panuška
Na břehu

Id: 201901

olej/karton, rozměr 30 x 62 cm, značeno a datováno vlevo dole, obraz ve velmi dobrém stavu, původní rámování, publikováno Zlatá Praha ročník 19, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:

101 000

Detail

Příhozy: 54

Alén Diviš - Tábor domorodců

Alén Diviš
Tábor domorodců

Id: 203901

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 14 x 16 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Emil Filla - Hlava

Emil Filla
Hlava

Id: 199006

bronzová plastika, výška odlitku 43 cm, výška žulového podstavce cca 18,3 cm, hlava značena autorem, na zadní straně značka výrobce Zukov Praha

Vyvolávací cena:
35 000

63 000

Detail

Zdeněk Miler - Krtek a zvířátka

Zdeněk Miler
Krtek a zvířátka

Id: 197507

barevná litografie/papír, rozměr listu cca 35 x 45 cm, vpravo dole značeno v kameni i vlastnoručně autorem s datací, vlevo dole číslováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen certifikát uměleckého díla

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Albín Brunovský - Dáma v klobouku

Albín Brunovský
Dáma v klobouku

Id: 202236

lept/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 19 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, po

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Jan  Zrzavý - Přístav Ile de Sein

Přístav Ile de Sein

Id: 203403

kresba tužkou a uhlem/papír, rozměr ve výřezu 36 x 44,5 cm, značeno monogramem a datováno tužkou vpravo dole, pod rámováním "J.Z. 49", značeno a určeno autorsky tužkou vlevo dole "Jan Zrzavý Přístav na Ile de Sein", paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:
15 000

91 000

Detail

Příhozy: 56

Josef Procházka - U potůčku

Josef Procházka
U potůčku

Id: 200306

olej/plátno/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Josef Lehoučka - Dva jeřáby

Josef Lehoučka
Dva jeřáby

Id: 202203

olej/karton, rozměr 49 x 69 cm, značeno uprostřed dole, datováno, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:
4 200

4 200

Detail

Karel Chaba  - Jižně od Jižního Města

Karel Chaba
Jižně od Jižního Města

Id: 197508

malba/deska (dřevěná), rozměr cca 80 x 49 cm, značeno vpravo dole, datováno, na zadní straně popis, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:
7 500

30 900

Detail

Jan  Smetana - Ptáci

Jan Smetana
Ptáci

Id: 203902

olej/lepenka, rozměr cca 22 x 26,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, lokálně poškozená malba, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Lada - Měšťák na venkově 2

Josef Lada
Měšťák na venkově 2

Id: 203404

kresba tuží/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 33 x 24 cm, značeno vpravo dole tuží "Jos. Lada", na zadní straně popis včetně značení viz foto, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:
18 000

66 000

Detail

František Slabý - Říp

František Slabý
Říp

Id: 199602

olej/plátno/karton, rozměr 32 x 35 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Ota Janeček - Akt I.

Akt I.

Id: 199508

kresba/ruční papír, rozměr listu 29,5 x 20,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 300

Detail