Čas na serveru 22:59:07

Alois Kalvoda - Slunce v lese

Alois Kalvoda
Slunce v lese

Id: 274001

olej/plátno, rozměr 29 x 32,5 cm, značeno vlevo dole, novodobě rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:
4 800

7 500

Detail

  Autor neurčen - Sevastopol

Sevastopol

Id: 267718

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 46,5 cm, popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
400

400

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

František Kupka - Fontána

František Kupka
Fontána

Id: 273202

lept/ruční papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 18 cm, značeno v tisku vpravo dole a též autorovým razítkem, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

  Autor neurčen - Stará pískovna

Stará pískovna

Id: 273502

olej/sololit, rozměr 59 x 90 cm, značeno monogramem vpravo dole, novodobě rámováno, velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:
1 800

2 300

Detail

Jan Kristofori - Abstraktní motiv

Jan Kristofori
Abstraktní motiv

Id: 273701

strukturální malba/karton, rozměr 50 x 50 cm, značeno a datováno v ploše, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Karel Veržakovský - Zátiší s jablky

Karel Veržakovský
Zátiší s jablky

Id: 272307

olej/plátno, rozměr 55 x 70 cm, značeno vlevo dole, poškozená malba, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

Marina Richterová - Tuláci

Marina Richterová
Tuláci

Id: 270022

grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 16,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
800

4 300

Detail

Kamil Kubík - Wall Street

Kamil Kubík
Wall Street

Id: 274102

ručně kolorovaná litografie/papír, rozměr tisku 57 x 71 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 100

Detail

Oldřich Kulhánek - Ex libris

Oldřich Kulhánek
Ex libris

Id: 270020

litografie/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 13 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 200

4 100

Detail

  Neznačeno - V pasáži

Neznačeno
V pasáži

Id: 273505

malba/plátno, rozměr 70 x 97 cm, novodobě rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:
2 200

6 000

Detail

Milan Knížák - Destroyed music

Milan Knížák
Destroyed music

Id: 270124

umělecký předmět kombinované techniky, rozměr předmětu včetně boxu 48 x 38 cm, značeno, popsáno, datováno ve spodní části, zaskleno, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Příhozy: 48

Jan Štursa - Ženský akt

Jan Štursa
Ženský akt

Id: 271202

patinovaný bronz/kombinovaný podstavec, výška bronzové plastiky 11,5 cm, značeno ve spodní části, celková výška včetně podstavce 15 cm, stav viz foto

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Příhozy: 50

Rudolf Vojtěch Špillar - Portrét dívky

Rudolf Vojtěch Špillar
Portrét dívky

Id: 272302

olej/překližka, rozměr 50 x 40 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, na zadní straně výstavní číslo

Vyvolávací cena:

Detail

Milan Knížák - Zlatá deska

Milan Knížák
Zlatá deska

Id: 270123

umělecký předmět, rozměr předmětu včetně boxu 48 x 38 cm, značeno, popsáno, datováno ve spodní části, zaskleno, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

  Autor neurčen - Vysoké Tatry

Vysoké Tatry

Id: 273503

olej/plátno/karton, rozměr viditelný 49 x 62 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:
500

600

Detail