Čas na serveru 14:13:28

Bedřich Wachsmann ml. - Zeleninové zátiší

Bedřich Wachsmann ml.
Zeleninové zátiší

Id: 501601

olej/plátno, rozměr 77 x 120 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Skramlík - Šlechtická společnost

Jan Skramlík
Šlechtická společnost

Id: 501603

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr ve výřezu 20,5 x 30 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Iva Hüttnerová - Odpočinek

Iva Hüttnerová
Odpočinek

Id: 505301

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 18 x 27,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Gustav Sýkora - Dívka

Gustav Sýkora
Dívka

Id: 495701

pastel/papír, rozměr ve výřezu 70 x 51 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Albín Brunovský - Pribehy Orfeove IV.

Albín Brunovský
Pribehy Orfeove IV.

Id: 496001

lept/suchá jehla/ruční papír, rozměr ve výřezu 28,8 x 19 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, publikováno v monografii autora Albín Brunovský - Kompletné grafické dielo 1960 - 1997 pod č. 467

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

Antonín Machek  - připsáno - Portrét dívky s květinami ve vlasech

Antonín Machek - připsáno
Portrét dívky s květinami ve vlasech

Id: 463601

olej/plátno, rozměr 53 x 42 cm, neznačeno, rámováno, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno, provedená rentoaláž

Vyvolávací cena:
7 000

7 000

Detail

Olbram Zoubek - Klíčnice levá

Klíčnice levá

Id: 499201

papírový reliéf/ruční papír/zlato, rozměr ve výřezu 37,5 x 22 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1994)

Vyvolávací cena:

Detail

Olbram Zoubek - Klíčnice pravá

Klíčnice pravá

Id: 499202

papírový reliéf/ruční papír/zlato, rozměr ve výřezu 38,5 x 22,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1994)

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

Maxim Kopf - Slunný den

Maxim Kopf
Slunný den

Id: 492601

olej/karton, rozměr 30,5 x 45 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Eduard Ovčáček - Green-Red Blues

Eduard Ovčáček
Green-Red Blues

Id: 491334

litografie/papír, rozměr listu 62 x 44 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0