Alfons Mucha
Krajinská výstava v Ivančicích
Id: 499306
litografie/papír, rozměr listu cca 92 x 57 cm, značeno a datováno v tisku vlevo dole, vydal Neubert Smíchov 1913, plakát podlepený látkou, místy flekatý, zpřehýbaný papír, pochází z pozůstalosti významné české historičky umění PhDr. Jany Orlíkové Brabcové
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
6 000 Kč
Miroslava Kocmanová
Pavilon 79
Id: 483609
olej/plátno, rozměr 89 x 93 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Portrét Michelle
Id: 512707
olej/sololit, rozměr 20 x 16 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rámováno
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
44 000 Kč
Jan Kubíček
Geometrická kompozice
Id: 507804
serigrafie/papír, rozměr listu 62,5 x 45 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 600 Kč
Vlastimil Zábranský
Plavky
Id: 518101
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 39,5 x 30 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
29 000 Kč
Účastníci: 18
Lukáš Novák
Lil Mirage
Id: 503110
skleněná plastika, optické sklo, rozměr 30 x 8 x 8 cm, značeno a číslováno na zadní straně, přiložen Certificate of Autenticity vyhotovený autorem, v originálním balení, obsah balení: plastika, certifikát pravosti, ochranné rukavice, čistící utěrka, vrut a hmoždinka pro upevnění na zeď
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
17 500 Kč
Emil Filla
Ženský kubistický akt v lenošce
Id: 484805
lept/papír, rozměr ve výřezu 26 x 19 cm, značeno vpravo dole v tisku a vpravo dole tužkou, v soupisu díla č. 101, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Emma Srncová
Muž s dýmkou
Id: 510901
olej/plátno, rozměr 45 x 30 cm, značeno ve spodní části, nerámováno, na několika místech otlaky v plátně, pravost díla konzultována a potvrzena autorkou
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
7 500 Kč
Andílek
Id: 500614
litografie/papír, rozměr ve výřezu 10,5 x 7,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 800 Kč
Karel Rossí
Rybář
Id: 514302
olej/karton, rozměr 40 x 43 cm, značeno ve spodní části, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0