Čas na serveru 22:50:56

Josef  Istler - Hlava

Josef Istler
Hlava

Id: 193657

nátisk/papír, rozměr ve výřezu 17 x 14 cm, signováno, datováno a pospáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
300

300

Detail

Václav Sivko - Akt

Václav Sivko
Akt

Id: 193655

litografie/papír, rozměr listu 26,5 x 28 cm, signováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

  Nesignováno - Dům v zahradě

Nesignováno
Dům v zahradě

Id: 195311

olej/plátno, rozměr 20 x 27 cm, doba vzniku po roce 1900, škola Antonína Slavíčka, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

František Emler - Pařížský motiv IV.

František Emler
Pařížský motiv IV.

Id: 193650

tempera/papír, rozměr 23 x 32 cm, signováno vpravo dole, popsáno a datováno na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Karel Šafář - Klaun

Karel Šafář
Klaun

Id: 194405

olej/plátno, rozměr 40 x 35 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

  Autor neurčen - Před bouří

Před bouří

Id: 194407

olej/plátno, rozměr 46 x 52,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

František Havelka - Náměstí v Telči

František Havelka
Náměstí v Telči

Id: 193201

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 42,5 cm, signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, zašpiněno pod sklem

Vyvolávací cena:
500

700

Detail

Rudolf Němec - Figura III.

Rudolf Němec
Figura III.

Id: 193632

monotyp/papír, rozměr ve výřezu 44 x 33 cm, signováno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

Otto Matoušek - Mezi břízami

Otto Matoušek
Mezi břízami

Id: 193631

olej/lepenka, rozměr cca 52 x 39 cm, signováno a datováno vpravo dole, obraz je vložen do značně poškozeného rozměrově nevyhovujícího rámu

Vyvolávací cena:
800

1 400

Detail

Josef Jíra - U koštýře

Josef Jíra
U koštýře

Id: 193628

kolorovaný lept/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 40 cm, signováno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

Karel Vysušil - Ležící akt

Karel Vysušil
Ležící akt

Id: 193916

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 30 x 46 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

Detail

Vladimír Komárek - Flétnista

Vladimír Komárek
Flétnista

Id: 192709

litografie/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 38,5 cm, signováno uprostřed dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

1 200

Detail

Adolf Born - Dívka

Dívka

Id: 193643

litografie/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 22,5 cm, signováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Ladislav Kuklík - Konvolut tří kusů

Ladislav Kuklík
Konvolut tří kusů

Id: 194820

kombinovaná tisková technika/papír, rozměry ve výřezu 11 x 18 cm, 11 x 18,3 cm a 11,5 x 18,5 cm, každý signován, datován a popsán uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Ondřej Harlas - Stará cesta

Ondřej Harlas
Stará cesta

Id: 196907

olej/lepenka, rozměr 35 x 34 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
500

700

Detail