František Ringo Čech
Staroměstské věže
Id: 505102
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
18 000 Kč
Jiří Winter Neprakta
Dovol mi, strýčku...
Id: 503001
kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 26 x 23 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 100 Kč
Radek Baláž
Jazz - Chrysler buildings
Id: 503905
olej/plátno, rozměr 130 x 79 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
10 025 Kč
Panenka
Id: 482402
fotografie/papír, rozměr 23 x 17,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
13 000 Kč
Kristian Kodet
Hlavy
Id: 482006
olej/karton, rozměr ve výřezu 82,5 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, rámováno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
26 000 Kč
Oldřich Kulhánek
Alchymia
Id: 496802
barevný lept/papír, rozměr listu 95 x 64 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, volně loženo, z 6 dílného cyklu Rudolfínská doba (1989)
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
7 000 Kč
Jan Eipell
V plamenech
Id: 501001
olej/plátno, rozměr 90 x 65 cm, značeno vpravo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
8 000 Kč
Michael Rittstein
Karotka a plastelína
Id: 504803
litografie/papír, rozměr ve výřezu 41 x 54,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 600 Kč
Michal Nesázal
Topol
Id: 499501
akryl/plátno, rozměr 30 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 500 Kč
Robert Jiran
Před zrcadlem
Id: 486802
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 700 Kč