Čas na serveru 04:49:33

  Neznačeno - Starý mlýn

Neznačeno
Starý mlýn

Id: 254404

olej/plátno/dřevo, rozměr 21 x 24 cm, neznačeno, A. B. Piepenhagen - okruh, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:

Detail

Julius Klever - Západ slunce

Julius Klever
Západ slunce

Id: 255802

olej/plátno, rozměr 43,5 x 62,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, volné plánto

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Lehoučka - V zahradě

Josef Lehoučka
V zahradě

Id: 250824

malba/kombinovaná technika/koláž/lepenka, rozměr 32 x 21 cm, značeno vlevo dole, datováno, přípis na zadní straně, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
1 600

2 800

Detail

  Autor neurčen - Dívka a pes

Dívka a pes

Id: 250936

olej/plátno, rozměr 100 x 172 cm, rozměr s rámem 110 x 183 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, obraz v minulosti restaurován, poškozený rám,po

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

  Neznačeno - Portrét dívky

Neznačeno
Portrét dívky

Id: 252112

olej/plátno/karton, rozměr 31 x 27,5 cm, neznačeno, pravděpodobně Vojtěch Hynais - okruh, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

František Jiroudek - Hry u potoka

František Jiroudek
Hry u potoka

Id: 253901

olej/plátno, rozměr 97 x 130 cm, neznačeno, nerámováno

Vyvolávací cena:
6 000

7 000

Detail

  Neznačeno - Květinové zátiší

Neznačeno
Květinové zátiší

Id: 257002

kvaš/papír, rozměr průměru 23 cm, neznačeno, J. Navrátil - dílna, paspartováno, zaskleno, poškozený, rám

Vyvolávací cena:

Detail

Vít Skála - Luhy - Třemošnice

Vít Skála
Luhy - Třemošnice

Id: 250933

olej/plátno, rozměr 69 x 78 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítek, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

Detail

Václav Špála - Tisk k 50. narozeninám

Tisk k 50. narozeninám

Id: 259203

soubor 10 (+ úvodní strana) ručně kolorovaných linorytů/papír, vydaných vlastním nákladem k 50. narozeninám v poštu 20 kusů, rok vzniku 1935, jedná se o pracovní koncept, který byl následně vydán v poštu 20ti kusů, k tomuto souboru jsou přiloženy tři pracovní studie akvarel či tužkou a vlastnoruční seznam jednotlivých listů, na zadní straně potvrzení pravosti z roku 1997 od Dr. Fr. Dvořáka

Vyvolávací cena:
18 000

19 500

Detail

František  Foltýn - Městské střechy

František Foltýn
Městské střechy

Id: 255801

olej/karton, rozměr 50,5 x 70 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:
6 000

31 000

Detail

Josef Velčovský - Přelud u Mont. St. Michel

Josef Velčovský
Přelud u Mont. St. Michel

Id: 257903

akryl/plátno/deska, rozměr 22 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
4 700

30 000

Detail

Jiří Habarta - Spoutaný

Jiří Habarta
Spoutaný

Id: 257410

bronzová plastika na kamenném podstavci, výška plastiky 37,5 cm, výška celková 41,5 cm, značeno na podstavci s datací

Vyvolávací cena:

4 400

Detail

Ernest Neuschul - Žena v červených šatech

Ernest Neuschul
Žena v červených šatech

Id: 255401

malba/sololit, rozměr 66 x 45 cm, značeno monogramem vpravo dole, popsáno na zadní straně, poškozený rám, přiložen certifikát autenticity

Vyvolávací cena:
4 800

11 000

Detail

Jan Saudek - The Fast Change Within 1 Second

The Fast Change Within 1 Second

Id: 256406

fotografie, rozměr 28,5 x 39,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Jan  Zrzavý - Studna v Karlachových sadech

Studna v Karlachových sadech

Id: 256901

litografie/papír, rozměr tisku cca 38,5 x 46 cm, značeno vpravo dole, vpravo nahoře monogramem, vlevo dole číslováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail