Čas na serveru 19:27:39

Antonín Sirůček - Matka s dítětem

Antonín Sirůček
Matka s dítětem

Id: 209913

olej/plátno, rozměr 115 x 65 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozené rámování

Vyvolávací cena:

Detail

Antonín Waldhauser  - Červánky

Antonín Waldhauser
Červánky

Id: 215402

olej/plátno, rozměr 26 x 33 cm, neznačeno, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:

5 555

Detail

Jaroslav Serpan - EKN - 22

Jaroslav Serpan
EKN - 22

Id: 209906

kombinovaná technika/papír, rozměr listu cca 75 x 52,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
3 800

3 800

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Olbram Zoubek - Skica pro Čáslav

Skica pro Čáslav

Id: 214005

olovo/cín/zlato, celková výška 49 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1994, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
11 000

73 000

Detail

Příhozy: 56

Emil Friedrich Neumann - Západ slunce nad mořem

Emil Friedrich Neumann
Západ slunce nad mořem

Id: 215403

olej/plátno, rozměr 72 x 107 cm, značeno vpravo dole, oděrky na dekorativním rámu

Vyvolávací cena:
3 200

3 200

Detail

  Autor neurčen - Na poli

Na poli

Id: 211520

olej/plátno, rozměr 23,5 x 31,5 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, poškozený rám,po

Vyvolávací cena:
600

600

Detail

Olbram Zoubek - Ještě M (tělo)

Ještě M (tělo)

Id: 214001

olovo/cín/zlato, rozměr 35 x 34,5 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2006, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
6 000

32 000

Detail

Robert Jiran - Tanec

Robert Jiran
Tanec

Id: 211901

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

2 700

Detail