Čas na serveru 18:37:20

Gustav  Porš - Podzimní louky

Gustav Porš
Podzimní louky

Id: 322801

olej/překližka, rozměr 46 x 60 cm, značeno vlevo dole, otluky na rámu, po

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Vojtěch  Sedláček - Na cestě

Vojtěch Sedláček
Na cestě

Id: 322702

kombinovaná technika/tuž/akvarel/papír, rozměr viditelný 42 x 31,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Jan Bohumil Pospíšil - Zámecké schody

Jan Bohumil Pospíšil
Zámecké schody

Id: 322402

olej/sololit, rozměr 60 x 80 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Emil Czech - Dívka s draperií

Emil Czech
Dívka s draperií

Id: 322503

olej/plátno/karton, rozměr 39,5 x 29 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na novodobém rámu

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Robert Jiran - Dívka s perlami

Robert Jiran
Dívka s perlami

Id: 321903

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko i signatura, nerámováno

Vyvolávací cena:

25 169

Detail

Oldřich Koníček - Tajemná tůň

Oldřich Koníček
Tajemná tůň

Id: 322501

olej/karton, rozměr 34 x 49 cm, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně katalogové číslo a autorské razítko, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

František Daněk - Sedláček - Ovocné zátiší s melounem

František Daněk - Sedláček
Ovocné zátiší s melounem

Id: 322201

olej/plátno/karton, rozměr 42 x 56 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Stará tvrz

Neznačeno
Stará tvrz

Id: 322004

olej/plátno, rozměr 29 x 32,5 cm, malba značně poškozena, plátno děravé, značně poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 400

Detail

Ota Bubeníček - Z jižních Čech

Ota Bubeníček
Z jižních Čech

Id: 322001

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, drobné nedostatečnosti v malbě, poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 800

17 000

Detail

Účastníci: 18

Václav Hejna - Klečící

Václav Hejna
Klečící

Id: 322301

olej/deska, rozměr 52 x 38 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

2 900

Detail