Čas na serveru 14:05:31

Břetislav Benda - Toaleta

Břetislav Benda
Toaleta

Id: 301601

kamenná plastika, celková výška cca 48 cm, značeno na plastice, lokálně poškozeno na povrchu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Riko(Emerich) Mikeska - Motiv z jihu

Riko(Emerich) Mikeska
Motiv z jihu

Id: 303002

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno vlevo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Lutobor Hlavsa - Portrét Jarmily

Lutobor Hlavsa
Portrét Jarmily

Id: 302602

olej/deska, rozměr 60,5 x 50,5 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu, obraz získán na autorské výstavě v roce 2020 a je uveden v katalogu viz foto

Vyvolávací cena:

61 000

Detail

Příhozy: 52

Luděk Marold - Květiny

Luděk Marold
Květiny

Id: 304701

olej/plátno/karton, rozměr 94 x 37,5cm, značeno ve spodní části, poškozený rám, obraz v původním nerestaurovaném stavu, bude přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Vyvolávací cena:
9 500

66 000

Detail

Hella Guth - Barevná abstrakce

Hella Guth
Barevná abstrakce

Id: 302501

tempera/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

4 100

Detail

František Kaván - Podzimní nálada

František Kaván
Podzimní nálada

Id: 301701

olej/karton, rozměr 20,5 x 29,5 cm, značeno s věnováním vlevo dole, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
4 800

17 000

Detail

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 300302

bronzová plastika ptáčka, rozměr celková výška cca 10,4 x 7 cm, značeno na podstavci, přiložen certifikát autorství

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

František  Tichý - Harlekýn

František Tichý
Harlekýn

Id: 301708

olej/karton, rozměr 32,5 x 21 cm, značeno vpravo dole tužkou, poškozený rám

Vyvolávací cena:
4 800

42 000

Detail

Cyril Bouda - Vyšehrad

Cyril Bouda
Vyšehrad

Id: 301704

olej/lepenka, rozměr 24,5 x 32 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Zdeněk Červinka - Klauni

Zdeněk Červinka
Klauni

Id: 304204

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Jan  Bauch - Sekáč v sadu

Jan Bauch
Sekáč v sadu

Id: 302003

olej/plátno, rozměr 52 x 64 cm, neznačeno, oděrky na rámu, konzultováno původním majitelem s dr. Petrem Hartmanem (odborným pracovníkem Národní Galerie v Praze)

Vyvolávací cena:
11 000

14 500

Detail

Oldřich Kerhart - Jaro u Brandýsa

Oldřich Kerhart
Jaro u Brandýsa

Id: 303003

olej/deska, rozměr 57 x 100 cm, značeno vpravo dole s datací, na zadní straně výstavní štítek Umělecké besedy, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Ludvík Kohl - Interiér chrámu sv. Štěpána ve Vídni

Ludvík Kohl
Interiér chrámu sv. Štěpána ve Vídni

Id: 303201

olej/plátno, rozměr 76,5 x 60 cm, značeno monogramem vlevo dole, rámováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové, v minulosti odborně restaurováno

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Josef Navrátil - Pradlenky

Josef Navrátil
Pradlenky

Id: 304901

kvaš/silný papír, rozměr 21 x 27 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíkovou-Horovou, bude přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Joža Uprka - Hrající si děti

Joža Uprka
Hrající si děti

Id: 300608

olej/deska, rozměr viditelný 25 x 30 cm, značeno monogramem a datací vlevo nahoře, zaskleno, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

58 001

Detail