Čas na serveru 18:20:54

Josef Liesler - Květina

Josef Liesler
Květina

Id: 240305

olej/plátno, rozměr 65 x 22 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

7 050

Detail

Jan Rapin - Loutnistka

Jan Rapin
Loutnistka

Id: 240309

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno uprostřed dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, v obraze drobné vytlačeniny, stav viz foto

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

Bohumil Konečný-Bimba - Na pastvě

Bohumil Konečný-Bimba
Na pastvě

Id: 243701

olej/plátno, rozměr 40 x 49 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, volně loženo, původní stav viz foto, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020

Vyvolávací cena:

Detail

Ferdinand Engelmüller - Krajina před bouří

Ferdinand Engelmüller
Krajina před bouří

Id: 238206

olej/plátno/karton, rozměr 37 x 30 cm, značeno monogramem vpravo dole hůře čitelné, kolem roku 1910, v minulosti odborně restaurováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
3 200

3 200

Detail

Josef Jíra - Konvolut tří kusů

Josef Jíra
Konvolut tří kusů

Id: 238802

barevné litografie/papír, rozměr ve výřezu každé 16,5 x 11 cm, vše značeno a datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 522

Detail

  Autor neurčen - Na zápraží

Na zápraží

Id: 238708

olej/plátno, rozměr 38 x 46 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

1 800

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Oldřich Hlavsa - Pohled do kraje

Oldřich Hlavsa
Pohled do kraje

Id: 231117

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, volně loženo, stav viz foto

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

  Neznačeno - Dostaveníčko

Neznačeno
Dostaveníčko

Id: 240302

olej/plátno, rozměr 31 x 39 cm, 19. století, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 800

6 100

Detail

Václav Soušek - Zátiší

Václav Soušek
Zátiší

Id: 241505

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno ve spodní části, datováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Zbyněk Slavíček - Kompozice v bílé

Zbyněk Slavíček
Kompozice v bílé

Id: 241004

malba/sololit, rozměr 40 x 45 cm, značeno monogramem vpravo dole, popsáno na zadní straně včetně pozůstalostního razítka, poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Ladislav Šíma - Město v zimě

Ladislav Šíma
Město v zimě

Id: 237406

olej/plátno, rozměr 90 x 105 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Olbram Zoubek - Eva povstávající

Eva povstávající

Id: 237204

reliéf/zlato/papír, rozměr ve výřezu 37 x 24 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1981, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Jiří Heřman - Letní den

Jiří Heřman
Letní den

Id: 240703

olej/karton, rozměr 28,5 x 38,5 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

Detail

Karel Schadt - Ve žních

Karel Schadt
Ve žních

Id: 237901

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 600

3 400

Detail

František Líbal - Stromy u rybníka

František Líbal
Stromy u rybníka

Id: 235702

olej/karton, rozměr 25 x 31 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 600

Detail