Čas na serveru 13:57:44

Karel Hruška - Muž

Karel Hruška
Muž

Id: 202210

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 44,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, vlevo dole pod paspartou číslování, zaskleno, paspartováno, po

Vyvolávací cena:
200

200

Detail

Oldřich Kulhánek - Kyselé kousnutí

Oldřich Kulhánek
Kyselé kousnutí

Id: 199503

litografie/papír, rozměr ve výřezu 60 x 46 cm, značeno vpravo dole, popsáno, číslováno, paspartováno, zaskleno (prasklé sklo), oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Antonín  Augusta - Vrby u řeky

Antonín Augusta
Vrby u řeky

Id: 204604

olej/karton, rozměr 50 x 71 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Kamil Lhoták - Miss Jane

Kamil Lhoták
Miss Jane

Id: 203003

litografie/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 18 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Adolf Born - Hospodář

Hospodář

Id: 202220

litografie/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 20 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, po

Vyvolávací cena:

3 400

Detail

Josef Král - Parník na řece

Josef Král
Parník na řece

Id: 204003

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Stanislav  Hanzík - Figura Jana Sudka

Stanislav Hanzík
Figura Jana Sudka

Id: 199517

bronzová plastika, výška cca 24 cm, neznačeno

Vyvolávací cena:

Detail

Bohumil Jaroš - U březového háje

Bohumil Jaroš
U březového háje

Id: 203203

malba/lepenka (akvarel), rozměr 27,5 x 36 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jiří Chadima - Ráno

Jiří Chadima
Ráno

Id: 200010

litografie/papír, rozměr ve výřezu 15 x 30 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:
500

700

Detail

  Autor neurčen - Oslava

Oslava

Id: 202508

lept/papír, rozměr listu cca 35 x 46 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:
500

500

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jan  Bauch - Akt ženy

Jan Bauch
Akt ženy

Id: 203307

kombinovaná technika/ruční papír, rozměr ve výřezu 47 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Josef  Istler - Kompozice s fáčem III.

Josef Istler
Kompozice s fáčem III.

Id: 198202

kombinovaná technika/papír, rozměr 7,5 x 7,5 cm, značeno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
500

500

Detail

J. Moravec - Dívka s růží

J. Moravec
Dívka s růží

Id: 200025

malba/sololit, rozměr cca 87 x 56 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jan  Bauch - Portrét

Jan Bauch
Portrét

Id: 202231

litografie/papír, rozměr viditelný 59,5 x 43 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, poškozený rám, po

Vyvolávací cena:
500

500

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Alexander J. Pelíšek - Na Strahově

Alexander J. Pelíšek
Na Strahově

Id: 199601

olej/karton, rozměr 29 x 39 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

800

Detail