Čas na serveru 04:04:59

Alfons Mucha - Krajinská výstava v Ivančicích

Alfons Mucha
Krajinská výstava v Ivančicích

Id: 499306

litografie/papír, rozměr listu cca 92 x 57 cm, značeno a datováno v tisku vlevo dole, vydal Neubert Smíchov 1913, plakát podlepený látkou, místy flekatý, zpřehýbaný papír, pochází z pozůstalosti významné české historičky umění PhDr. Jany Orlíkové Brabcové

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Miroslava Kocmanová - Pavilon 79

Miroslava Kocmanová
Pavilon 79

Id: 483609

olej/plátno, rozměr 89 x 93 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jan Saudek - Portrét Michelle

Portrét Michelle

Id: 512707

olej/sololit, rozměr 20 x 16 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rámováno

Vyvolávací cena:
12 000

44 000

Detail

Jan Kubíček - Geometrická kompozice

Jan Kubíček
Geometrická kompozice

Id: 507804

serigrafie/papír, rozměr listu 62,5 x 45 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Vlastimil Zábranský - Plavky

Vlastimil Zábranský
Plavky

Id: 518101

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 39,5 x 30 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
7 500

29 000

Detail

Účastníci: 18

Lukáš Novák - Lil Mirage

Lukáš Novák
Lil Mirage

Id: 503110

skleněná plastika, optické sklo, rozměr 30 x 8 x 8 cm, značeno a číslováno na zadní straně, přiložen Certificate of Autenticity vyhotovený autorem, v originálním balení, obsah balení: plastika, certifikát pravosti, ochranné rukavice, čistící utěrka, vrut a hmoždinka pro upevnění na zeď

Vyvolávací cena:
15 000

17 500

Detail

Emil Filla - Ženský kubistický akt v lenošce

Emil Filla
Ženský kubistický akt v lenošce

Id: 484805

lept/papír, rozměr ve výřezu 26 x 19 cm, značeno vpravo dole v tisku a vpravo dole tužkou, v soupisu díla č. 101, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Emma Srncová - Muž s dýmkou

Emma Srncová
Muž s dýmkou

Id: 510901

olej/plátno, rozměr 45 x 30 cm, značeno ve spodní části, nerámováno, na několika místech otlaky v plátně, pravost díla konzultována a potvrzena autorkou

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Jan  Zrzavý - Andílek

Andílek

Id: 500614

litografie/papír, rozměr ve výřezu 10,5 x 7,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Karel Rossí - Rybář

Karel Rossí
Rybář

Id: 514302

olej/karton, rozměr 40 x 43 cm, značeno ve spodní části, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0