Čas na serveru 04:50:24

Mikoláš Aleš - Lev

Mikoláš Aleš
Lev

Id: 382106

tužka/papír, rozměr v půlkruhovém výřezu 15 x 28,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

Pasta  Oner - Choose to be happy

Pasta Oner
Choose to be happy

Id: 382502

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Robert Jiran - Sedící dívka

Robert Jiran
Sedící dívka

Id: 385102

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno, autorské razítko na zadní straně

Vyvolávací cena:

3 511

Detail

Josef Kilián - Jihočeská vesnice Klenovice

Josef Kilián
Jihočeská vesnice Klenovice

Id: 381103

olej/karton, rozměr 30 x 24 cm, značeno a datováno uprostřed dole, na zadní straně původní štítek, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Vladimír Hroch - V parku

Vladimír Hroch
V parku

Id: 385806

olej/plátno, rozměr 60 x 120 cm, značeno vpravo dole, poškozený dobový rám

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Kamil Lhoták - Motorky

Kamil Lhoták
Motorky

Id: 382104

litografie, rozměr ve výřezu 17,5 x 23 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

Chi Pai Shih - Větvička

Chi Pai Shih
Větvička

Id: 380104

barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 17,5 cm, značeno a popsáno v ploše, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Adolf Born - Kočka

Kočka

Id: 382103

litografie/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 20 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, paspartováno

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Kája Saudek - Konvolut dvou kusů

Kája Saudek
Konvolut dvou kusů

Id: 378806

kresba tuší/papír, rozměr ve výřezu 20 x 13,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části a kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 25 cm, neznačeno, vše paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Ladislav Šaloun - Hlava

Ladislav Šaloun
Hlava

Id: 382105

kresba tužkou, rozměr ve výřezu 19 x 27,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 700

Detail