Čas na serveru 14:20:55

František Ringo Čech - Staroměstské věže

František Ringo Čech
Staroměstské věže

Id: 505102

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Jiří Winter Neprakta
Dovol mi, strýčku...

Id: 503001

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 26 x 23 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Radek Baláž - Jazz - Chrysler buildings

Radek Baláž
Jazz - Chrysler buildings

Id: 503905

olej/plátno, rozměr 130 x 79 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

10 025

Detail

Jan Saudek - Panenka

Panenka

Id: 482402

fotografie/papír, rozměr 23 x 17,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Kristian Kodet - Hlavy

Kristian Kodet
Hlavy

Id: 482006

olej/karton, rozměr ve výřezu 82,5 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Alchymia

Oldřich Kulhánek
Alchymia

Id: 496802

barevný lept/papír, rozměr listu 95 x 64 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, volně loženo, z 6 dílného cyklu Rudolfínská doba (1989)

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Jan Eipell - V plamenech

Jan Eipell
V plamenech

Id: 501001

olej/plátno, rozměr 90 x 65 cm, značeno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Michael Rittstein - Karotka a plastelína

Michael Rittstein
Karotka a plastelína

Id: 504803

litografie/papír, rozměr ve výřezu 41 x 54,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Michal Nesázal - Topol

Michal Nesázal
Topol

Id: 499501

akryl/plátno, rozměr 30 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Robert Jiran - Před zrcadlem

Robert Jiran
Před zrcadlem

Id: 486802

Vyvolávací cena:

3 700

Detail