Čas na serveru 19:19:32

Jiří Anderle - ACIS A GALATEA

ACIS A GALATEA

Id: 213201

suchá jehla/mezzotinta/papír, rozměr tisku cca 50 x 66 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, č. 29/70, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

Vojtěch  Sedláček - S koňmi

Vojtěch Sedláček
S koňmi

Id: 214101

kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr ve výřezu 39 x 38,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

František  Tichý - Klaun

František Tichý
Klaun

Id: 204259

kresba/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 21 cm, značeno vlevo dole, znečištěný list, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 200

2 600

Detail

Jitka Válová - Postavy

Jitka Válová
Postavy

Id: 214801

kombinovaná technika/pastel/papír, rozměr ve výřezu 74 x 54 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

Josef Kadula - Abstrakce v modrém

Josef Kadula
Abstrakce v modrém

Id: 215101

olej/plátno, rozměr 59 x 115 cm, značeno vpravo dole, datováno 64, autorsky olištováno

Vyvolávací cena:

Detail

Ota Janeček - Ptáci vylézají z děr

Ptáci vylézají z děr

Id: 214906

kresba/pastel/papír, rozměr listu cca 14,5 x 21,2 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiloženo potvrzení pravosti díla synem autora

Vyvolávací cena:
3 800

4 100

Detail

Olbram Zoubek - Žena u pramene 3

Žena u pramene 3

Id: 214003

olovo/cín/zlato, celková výška 68 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2005, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
12 000

92 000

Detail

Příhozy: 51

Maxmilian Pirner - Sudy s vínem

Maxmilian Pirner
Sudy s vínem

Id: 211612

kombinovaná technika/akvarel/papír/lepenka, rozměr ve výřezu 43,5 x 60 cm, značeno monogramem na sudu, volné v paspartě, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
3 800

3 800

Detail

Jaroslav Serpan - EKN - 28

Jaroslav Serpan
EKN - 28

Id: 209907

kombinovaná technika/papír, rozměr listu cca 75 x 52,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
3 800

3 800

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Roman Havelka - Motiv ze středomoří

Roman Havelka
Motiv ze středomoří

Id: 211504

olej/lepenka, rozměr 51 x 67 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, po

Vyvolávací cena:
4 700

4 700

Detail

Josef Jíra - Věštění

Josef Jíra
Věštění

Id: 214004

kombinovaná technika/malba/koláž/papír, rozměr ve výřezu 58 x 42 cm, značeno, datováno, popsáno s věnováním vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
6 000

14 500

Detail

Josef  Vohrabal - Bubeník

Josef Vohrabal
Bubeník

Id: 209908

olej/plátno/překližka, rozměr 90 x 73 cm, značeno vpravo dole s datací, rámováno

Vyvolávací cena:
3 800

10 500

Detail

Jiří Načeradský - Výzva

Jiří Načeradský
Výzva

Id: 209903

olej/překližka, rozměr 100 x 125 cm, značeno vpravo dole s datací, rámováno

Vyvolávací cena:
10 000

12 500

Detail

Vladimír Komárek - Tři vázy

Vladimír Komárek
Tři vázy

Id: 215102

olej/plátno, rozměr 75 x 55 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Josef Velčovský - Růže na golfu

Josef Velčovský
Růže na golfu

Id: 214905

akryl/plátno/deska, rozměr 50 x 75 cm, značeno a datováno vpravo dole, drobné oděrky na rámu, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

23 000

Detail