Čas na serveru 04:42:42

Adolf Born - Veselý výlet

Veselý výlet

Id: 386101

litografie/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 27 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Johann Wilhelm Jankowski - Hrad u jezera

Johann Wilhelm Jankowski
Hrad u jezera

Id: 386201

olej/plátno, rozměr 55 x 69 cm, značeno vlevo dole, oděrky na dobové dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Pravoslav Kotík - Abstraktní kompozice

Pravoslav Kotík
Abstraktní kompozice

Id: 386002

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 22,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

1 700

Detail

Pablo Picasso - Le Visage de la Paix XII

Pablo Picasso
Le Visage de la Paix XII

Id: 384110

litografie/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 20 cm, značeno vlastnoručně vlevo dole, datováno v tisku vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiloženo věnování Adolfu Kroupovi bývalému řediteli brněnského Domu umění

Vyvolávací cena:

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Z cyklu Střelnice

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 384203

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 29,8 x 41 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

6 000

Detail

Jan  Zrzavý - Mladík

Mladík

Id: 384302

hollarotypie, kolorováno/pastel/papír, rozměr ve výřezu 10 x 8,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

1 800

Detail

Kája Saudek - Konvolut dvou kusů

Kája Saudek
Konvolut dvou kusů

Id: 378817

tuš/papír, rozměr ve výřezu 20 x 26,5 cm a 29 x 20 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jan  Zrzavý - Dívka v závoji

Dívka v závoji

Id: 384301

zinkografie/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 11 cm, značeno uprostřed dole v tisku i tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 800

6 000

Detail

Jindra Kocourek - Praga Piccolo

Jindra Kocourek
Praga Piccolo

Id: 380903

olej/deska, rozměr 25 x 28,5 cm, značeno vpravo dole, malba v ploše poškozena, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Josef  Istler - Desatero

Josef Istler
Desatero

Id: 382205

10 barevných leptů, rozměr listu 42 x 29 cm, volně loženo, adjustováno v kazetě

Vyvolávací cena:
10 000

10 000

Detail