Čas na serveru 03:23:27

Antonín Waldhauser  - Zimní krajina

Antonín Waldhauser
Zimní krajina

Id: 518402

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 13 x 25 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Procházka - Zima na vsi

Josef Procházka
Zima na vsi

Id: 518804

olej/plátno, rozměr 51 x 71 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Jaroslav Šetelík - Karlův most v zimě

Jaroslav Šetelík
Karlův most v zimě

Id: 512401

olej/plátno, rozměr 66 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
9 500

34 000

Detail

Jan Skramlík - Šlechtic

Jan Skramlík
Šlechtic

Id: 513701

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 21,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jan Skramlík - U břehu

Jan Skramlík
U břehu

Id: 513402

olej/plátno, rozměr 75 x 61 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Jan Skramlík - U krbu

Jan Skramlík
U krbu

Id: 497701

olej/plátno, rozměr 66 x 56 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Karel Langer - Mokřady za chalupou

Karel Langer
Mokřady za chalupou

Id: 518808

olej/plátno, rozměr 60 x 47 cm, značeno vlevo dole, rámováno, v minulosti restaurováno, provedena rentoiláž, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Iva Hüttnerová - Ryby

Iva Hüttnerová
Ryby

Id: 518004

dřevěná plastika, olej/dřevo, rozměr 25 x 36 cm, značeno a datováno na ocasní ploutvi, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Karel Hodr - České Budějovice

Karel Hodr
České Budějovice

Id: 516604

olej/plátno, rozměr 70 x 95 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, rámováno, na zadní straně autorský štítek, po

Vyvolávací cena:
7 500

8 000

Detail

Josef Ullmann - Zima u chalup

Josef Ullmann
Zima u chalup

Id: 513403

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, po

Vyvolávací cena:

10 500

Detail