Marcela Vrzalová
Na Vysočině
Id: 505002
kombinovaná technika, tempera/plátno, rozměr 54 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
Bohumil Vrzal
Na předměstí
Id: 505001
kombinovaná technika, tempera/plátno, rozměr 53 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
10 500 Kč
Emil Filla
Zátiší
Id: 503903
lept/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 14 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 500 Kč
Joža Uprka
Na pouti
Id: 500701
olej/plátno, rozměr 70 x 47,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen znalecký posudek vyhotovený PhDr. Jaroslavem Pelikánem (2014)
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
115 000 Kč
Příhozy: 72
Petr Modlitba
Diplodocus
Id: 507201
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 20 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Kristian Kodet
Hlava
Id: 485802
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 50 x 38 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
25 000 Kč
Ivan Pinkava
X Y Z
Id: 503108
fotografie/papír, Gelatine Silver Print, rozměr ve výřezu 70,5 x 94,5 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno, datováno, číslováno a popsáno na zadní straně, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
12 500 Kč
Vladimír Muzička
Jednou v srpnu
Id: 494302
olej/dřevovláknitá deska, rozměr 81 x 98 cm, značeno a datováno vlevo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
8 500 Kč
Salvador Dalí
Božská komedie, No.19 - Les Simoniaque
Id: 503702
barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 31 x 24,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, De Luxe vydání vybraných 12 dřevorytů, které vznikly jako ilustrace bibliofilského vydání Danteho Božské komedie v roce 1959, přiložena kopie certifikátu podepsaného a očíslovaného autorem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 600 Kč
František Hodonský
Z Máchova údolí
Id: 504602
kombinovaná technika, akryl/olej/plátno, rozměr 120 x 102 cm, značeno vpravo dole, rámováno, datováno a popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
17 000 Kč