Čas na serveru 00:15:14

Vratislav Vosátka - Světice u Říčan

Vratislav Vosátka
Světice u Říčan

Id: 409702

olej/karton, rozměr 51 x 43 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

František Muzika - Ultimo, Stavovské divadlo

František Muzika
Ultimo, Stavovské divadlo

Id: 411501

kombinovaná technika/papír, rozměr 32,5 x 44 cm, značeno, popsáno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

Karel Chaba  - Slepá ulička

Karel Chaba
Slepá ulička

Id: 402103

olej/plátno, rozměr 48 x 40 cm, značeno vpravo dole, rámováno, malba lokálně promáčknutá

Vyvolávací cena:

48 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 66

Patrik Hábl - Čínské hory v dešti I

Patrik Hábl
Čínské hory v dešti I

Id: 409901

akryl/plátno, rozměr 82 x 70 cm, značeno a datováno na zadní straně, olištováno, přiložen certifikát pravosti vydaný autorem

Vyvolávací cena:
10 000

10 500

Detail

Ota Janeček - Tvar

Tvar

Id: 408001

plastika bronz/kámen, rozměr 39 x 43 x 16 cm, značeno na zadní straně plastiky, č.soupisu 6244, přiložen certifikát pravosti vystavený Ing. Tomášem Janečkem

Vyvolávací cena:
15 000

24 000

Detail

František Ringo Čech - Antarktida

František Ringo Čech
Antarktida

Id: 405102

olej/plátno, rozměr 45 x 125 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno,po

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Josef Hlinomaz - Lákající krasavice

Josef Hlinomaz
Lákající krasavice

Id: 408201

olej/karton, rozměr 34 x 39 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
7 500

28 000

Detail

František Kaván - Vítanovské hradiště

František Kaván
Vítanovské hradiště

Id: 406407

olej/karton, rozměr 32 x 48,5 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Účastníci: 18

František Muzika - Mytologický výjev

František Muzika
Mytologický výjev

Id: 405801

tužka/papír, rozměr ve výřezu 40 x 59 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
10 500

14 500

Detail

Josef Liesler - Cesta lesem

Josef Liesler
Cesta lesem

Id: 402301

olej/karton, rozměr 36 x 26 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail