Čas na serveru 10:23:28

Oldřich Kulhánek - Poslední večeře

Oldřich Kulhánek
Poslední večeře

Id: 279103

litografie/papír, rozměr ve výřezu 51,5 x 42 cm, značeno, popsáno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Kristian Kodet - Žena

Kristian Kodet
Žena

Id: 273919

olej/plátno/karton, rozměr 80 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně autorský štítek, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

František Dvořák Brunner - Dívka v bílých šatech

František Dvořák Brunner
Dívka v bílých šatech

Id: 279604

olej/plátno/karton, rozměr 63 x 29,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, dekorativně rámováno,po

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

František Kaván - Krajina

František Kaván
Krajina

Id: 279205

olej/plátno/karton, rozměr viditelný 39 x 49 cm, značeno, datováno s věnováním vlevo nahoře, plátno ve spodní části nastaveno autorem viz foto, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Václav Radimský - Rybníček na návsi

Václav Radimský
Rybníček na návsi

Id: 276910

olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
60 000

190 000

Detail

Příhozy: 55

Kája Saudek - Particular Cuba

Kája Saudek
Particular Cuba

Id: 277001

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr 32,5 x 37,5 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Jan Skramlík - Hudebník

Jan Skramlík
Hudebník

Id: 279703

olej/plátno, rozměr 48 x 69 cm, značeno vpravo dole, oděrky v malbě, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Egon Adler - Malý přístav

Egon Adler
Malý přístav

Id: 273918

olej/plátno, rozměr 61 x 81 cm, značeno monogramem vpravo dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

  Neznačeno - Pasáček u řeky

Neznačeno
Pasáček u řeky

Id: 278401

olej/plátno, rozměr 42 x 54 cm, v minulosti restaurováno, rentoilováno, oděrky na rámu, 18./19. stol.,po

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

František  Foltýn - Kompozice

František Foltýn
Kompozice

Id: 279204

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu 26 x 39 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původem ze sbírky Milana Heidenreicha

Vyvolávací cena:
6 000

30 000

Detail

Jaroslav Vožniak - Bílá abstrakce

Jaroslav Vožniak
Bílá abstrakce

Id: 275204

malba/papír/podloženo kartonem, rozměr 100 x 69 cm, značeno vpravo dole, po okrajích poškozeno popraskáním, oděrky na rámování, stav viz foto

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Robert Jiran - Dívky s bílými květy

Robert Jiran
Dívky s bílými květy

Id: 276101

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Zdeněk Burian - Kletba zlata

Zdeněk Burian
Kletba zlata

Id: 273913

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 25 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Příhozy: 49

Vladimír Komárek - Zátiší s květinami

Vladimír Komárek
Zátiší s květinami

Id: 275805

olej/sololit, rozměr 55 x 72 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Jan Honsa - U rybníka

Jan Honsa
U rybníka

Id: 276405

olej/lepenka, rozměr 49,5 x 59,5 cm, značeno vpravo dole, značně poškozený rám, zaskleno, lepenka prohnutá, drobné nedostatečnosti v malbě viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

7 500

Detail