Čas na serveru 14:13:32

Marcela Vrzalová - Na Vysočině

Marcela Vrzalová
Na Vysočině

Id: 505002

kombinovaná technika, tempera/plátno, rozměr 54 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Bohumil Vrzal - Na předměstí

Bohumil Vrzal
Na předměstí

Id: 505001

kombinovaná technika, tempera/plátno, rozměr 53 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Emil Filla - Zátiší

Emil Filla
Zátiší

Id: 503903

lept/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 14 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Joža Uprka - Na pouti

Joža Uprka
Na pouti

Id: 500701

olej/plátno, rozměr 70 x 47,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen znalecký posudek vyhotovený PhDr. Jaroslavem Pelikánem (2014)

Vyvolávací cena:
25 000

115 000

Detail

Příhozy: 72

Petr Modlitba - Diplodocus

Petr Modlitba
Diplodocus

Id: 507201

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 20 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Kristian Kodet - Hlava

Kristian Kodet
Hlava

Id: 485802

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 50 x 38 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
7 500

25 000

Detail

Ivan Pinkava - X Y Z

Ivan Pinkava
X Y Z

Id: 503108

fotografie/papír, Gelatine Silver Print, rozměr ve výřezu 70,5 x 94,5 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno, datováno, číslováno a popsáno na zadní straně, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:
12 500

12 500

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Vladimír Muzička - Jednou v srpnu

Vladimír Muzička
Jednou v srpnu

Id: 494302

olej/dřevovláknitá deska, rozměr 81 x 98 cm, značeno a datováno vlevo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

Detail

Salvador Dalí - Božská komedie, No.19 - Les Simoniaque

Salvador Dalí
Božská komedie, No.19 - Les Simoniaque

Id: 503702

barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 31 x 24,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, De Luxe vydání vybraných 12 dřevorytů, které vznikly jako ilustrace bibliofilského vydání Danteho Božské komedie v roce 1959, přiložena kopie certifikátu podepsaného a očíslovaného autorem

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

František Hodonský - Z Máchova údolí

František Hodonský
Z Máchova údolí

Id: 504602

kombinovaná technika, akryl/olej/plátno, rozměr 120 x 102 cm, značeno vpravo dole, rámováno, datováno a popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:
15 000

17 000

Detail