Pasta Oner
Shame
Id: 605401
akryl/plátno, rozměr 120 x 100 cm, značeno a datováno na zadní straně, nerámováno, přiložen Certifikát vystavený The Chemistry Gallery, dílo bylo součástí výstavy Man on Fire v roce 2013, publikováno v katalogu (viz foto)
Vyvolávací cena:
30 000 Kč
106 000 Kč
Příhozy: 56
Jan Kaláb
Rising Ellipse
Id: 602302
serigrafie/papír, rozměr listu 69,5 x 49,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 000 Kč
Pasta Oner
Arcade Paradise II.
Id: 605402
třpytky/ruční papír, rozměr listu cca 102 x 71 cm, značeno a datováno na zadní straně, zaskleno, rámováno, přiložen Certificate of Authenticity vystavený autorem
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
18 600 Kč
Jiří Suchý
Tři grácie
Id: 604002
litografie/papír, rozměr listu 50 x 35 cm, značeno a číslováno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 000 Kč
František Ringo Čech
Malá Strana
Id: 602801
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
51 000 Kč
Salvador Dalí
Podzim - Čtyři roční období
Id: 602003
litografie/ruční papír, rozměr listu cca 76 x 56 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
8 500 Kč
Jiří Chadima
Zdymadlo
Id: 601003
tempera/sololit, rozměr 28 x 49,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
10 000 Kč
Salvador Dalí
Léto - Čtyři roční období
Id: 602002
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
11 500 Kč
František Hodonský
Žlutý podvečer
Id: 600407
olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
32 000 Kč
Klaudia Korbelič
Z cyklu Rozpad Osobnosti
Id: 602303
plastika, kombinovaná technika, lité laky/pryskyřice/sádra, rozměr 132 x 60 cm, značeno a datováno na zadní straně
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
7 000 Kč