Čas na serveru 22:44:10

Václav  Pavlík - Kytice

Václav Pavlík
Kytice

Id: 195305

olej/karton, rozměr 64 x 49 cm, signováno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Josef  Istler - Hlava

Josef Istler
Hlava

Id: 195104

kombinovaná technika/malba/lepenka, rozměr cca 60 x 50 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Jaroslav Špillar - Dudák

Jaroslav Špillar
Dudák

Id: 193806

olej/karton, rozměr 30 x 20 cm, signováno monogramem vpravo dole, odborně čištěno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
2 200

3 700

Detail

Pravoslav Kotík - Erotická scéna

Pravoslav Kotík
Erotická scéna

Id: 194706

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19 x 26 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, dekorativně rámováno

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Zbyšek Sion - Postava

Zbyšek Sion
Postava

Id: 193639

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 62,5 x 45 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Olbram Zoubek - Zvěstování

Zvěstování

Id: 192003

papírový reliéf, velikost ve výřezu 16 x 13 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole P.F. 94, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Anderle - Krysař

Krysař

Id: 193634

tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 35 x 26 cm, signováno a číslováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

6 100

Detail

Albín Brunovský - Chvála bláznivosti III.

Albín Brunovský
Chvála bláznivosti III.

Id: 191203

lept/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 15,5 cm, signováno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, původní stav

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

František Čermák_ - Práce v Kyjově

František Čermák_
Práce v Kyjově

Id: 193802

olej/karton, rozměr 49 x 65 cm, signováno a datováno 48 vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Panuška - Jan Žižka

Jaroslav Panuška
Jan Žižka

Id: 193203

kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 11 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Jíra - Píseň písní

Josef Jíra
Píseň písní

Id: 193633

litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 22 cm, signováno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

Kamil Lhoták - Hromada písku a míč

Kamil Lhoták
Hromada písku a míč

Id: 187627

suchá jehla/papír, rozmě tisku 8,1 x 10,7 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Jaroslav Koliha - Hlava ženy

Jaroslav Koliha
Hlava ženy

Id: 197106

pastel/papír, rozměr ve výřezu 38 x 33 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Antonín Hudeček - Na Rujáně

Antonín Hudeček
Na Rujáně

Id: 195308

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 45,5 x 56 cm, nesignováno, poškozený rám, oděrky v malbě, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

Vladimír Havel - Pohled na Okoř

Vladimír Havel
Pohled na Okoř

Id: 194501

olej/plátno, rozměr 65 x 115 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 200

2 200

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0