Čas na serveru 18:29:48

Karel Šafář - Zátiší

Karel Šafář
Zátiší

Id: 325701

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Josef Bárta - Vesnický motiv

Josef Bárta
Vesnický motiv

Id: 324701

olej/plátno, rozměr 65 x 100 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Josef Velčovský - Podzimní kamásútra

Josef Velčovský
Podzimní kamásútra

Id: 326103

akryl/plátno/karton, rozměr 27 x 44 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Příhozy: 48

Rudolf Kundera - Giacomo Manzú

Rudolf Kundera
Giacomo Manzú

Id: 323101

olej/plátno, rozměr 95 x 71 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo nahoře, rámováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Václav Špála - Pradleny

Pradleny

Id: 325205

akvarel/papír, rozměr listu 47 x 52 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno vlevo dole, na zadní straně potvrzení pravosti od syna Jana Špály z roku 1964, potvrzení pravosti Dr. F. Dvořákem z roku 1997, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
12 000

86 000

Detail

Příhozy: 63

Martin Mainer - Břečťan

Martin Mainer
Břečťan

Id: 323304

akryl/plátno, rozměr 100 x 100 cm, značeno na zadní straně, autorsky popsáno, rámováno, obraz pochází z významné pražské sbírky

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Martina Hozová - Stroj

Martina Hozová
Stroj

Id: 324401

sádrový reliéf, rozměr 21 x 38 cm, značeno na boku, stav viz foto

Vyvolávací cena:
2 800

2 900

Detail

Roman Brichcín - Hvězdné nebe

Roman Brichcín
Hvězdné nebe

Id: 323306

olej/plátno, rozměr 150 x 125 cm, značeno uprostřed dole, drobné oděrky po okraji malby, stylově adjustováno, majitel získal přímo od autora, obraz pochází z významné pražské sbírky

Vyvolávací cena:
25 000

52 000

Detail

František Ringo Čech - Tornádo

František Ringo Čech
Tornádo

Id: 325303

olej/plátno, rozměr 70 x 40 cm, značeno vpravo nahoře, datováno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Zdeněk Hajný - Z cyklu Kódy života

Zdeněk Hajný
Z cyklu Kódy života

Id: 323601

strukturální malba/olej/plátno, rozměr 30 x 25 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

30 000

Detail