Čas na serveru 18:53:09

Pasta  Oner - Shame

Pasta Oner
Shame

Id: 605401

akryl/plátno, rozměr 120 x 100 cm, značeno a datováno na zadní straně, nerámováno, přiložen Certifikát vystavený The Chemistry Gallery, dílo bylo součástí výstavy Man on Fire v roce 2013, publikováno v katalogu (viz foto)

Vyvolávací cena:
30 000

106 000

Detail

Příhozy: 56

Jan Kaláb - Rising Ellipse

Jan Kaláb
Rising Ellipse

Id: 602302

serigrafie/papír, rozměr listu 69,5 x 49,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Pasta  Oner - Arcade Paradise II.

Pasta Oner
Arcade Paradise II.

Id: 605402

třpytky/ruční papír, rozměr listu cca 102 x 71 cm, značeno a datováno na zadní straně, zaskleno, rámováno, přiložen Certificate of Authenticity vystavený autorem

Vyvolávací cena:
15 000

18 600

Detail

Jiří Suchý - Tři grácie

Jiří Suchý
Tři grácie

Id: 604002

litografie/papír, rozměr listu 50 x 35 cm, značeno a číslováno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail

František Ringo Čech - Malá Strana

František Ringo Čech
Malá Strana

Id: 602801

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

Salvador Dalí - Podzim - Čtyři roční období

Salvador Dalí
Podzim - Čtyři roční období

Id: 602003

litografie/ruční papír, rozměr listu cca 76 x 56 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Chadima - Zdymadlo

Jiří Chadima
Zdymadlo

Id: 601003

tempera/sololit, rozměr 28 x 49,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Salvador Dalí - Léto - Čtyři roční období

Salvador Dalí
Léto - Čtyři roční období

Id: 602002

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

František Hodonský - Žlutý podvečer

František Hodonský
Žlutý podvečer

Id: 600407

olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:
12 500

32 000

Detail

Klaudia Korbelič - Z cyklu Rozpad Osobnosti

Klaudia Korbelič
Z cyklu Rozpad Osobnosti

Id: 602303

plastika, kombinovaná technika, lité laky/pryskyřice/sádra, rozměr 132 x 60 cm, značeno a datováno na zadní straně

Vyvolávací cena:

7 000

Detail