Čas na serveru 20:11:49

Olbram Zoubek - Jarmilo!

Jarmilo!

Id: 243105

papírový reliéf/zlato, rozměr 20 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno, rok vzniku 1994, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Otakar Číla - Albánská cikánka

Otakar Číla
Albánská cikánka

Id: 231118

olej/karton, rozměr 66 x 50 cm, značeno a popsáno vpravo dole, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Vincent Plesnivý - Poutníci od Antonínka

Vincent Plesnivý
Poutníci od Antonínka

Id: 232606

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 29 x 47,5 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, volně loženo, poškozená pasparta,po

Vyvolávací cena:
500

1 300

Detail

Karol Molnár - V kroji

Karol Molnár
V kroji

Id: 232607

olej/plátno/sololit, rozměr 59,5 x 44 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Václav Vozáb - Růže

Václav Vozáb
Růže

Id: 233802

olej/tempera/sololit, rozměr 32 x 50 cm, neznačeno, poškozený rám,po

Vyvolávací cena:
700

700

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0