Čas na serveru 11:47:51

Michael Haubtmann - Na Elbě

Michael Haubtmann
Na Elbě

Id: 232702

akvarel/papír, rozměr listu cca 17 x 24,5 cm, značeno, popsáno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Gustav Macoun - Březová alej

Gustav Macoun
Březová alej

Id: 232615

olej/plátno, rozměr 82 x 99 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, obraz v původním zašpiněném stavu,po

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

August Bedřich Piepenhagen - Ruiny kláštera

August Bedřich Piepenhagen
Ruiny kláštera

Id: 230909

olej/karton, rozměr 25 x 32 cm, značeno vlevo dole monogramem, oděrky na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:
12 000

15 500

Detail

Václav Špála - Erotikon

Erotikon

Id: 235907

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 20,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Ludvík Kuba - Na Říčce

Ludvík Kuba
Na Říčce

Id: 234803

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Vlastimil  Košvanec - Chodská idyla

Vlastimil Košvanec
Chodská idyla

Id: 236301

olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, autorský štítek na zadní straně, volnější plátno

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Ota Bubeníček - Slunečný den

Ota Bubeníček
Slunečný den

Id: 234802

olej/lepenka, rozměr 24,5 x 34,5 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:
2 800

9 000

Detail

Maxmilián Duchek - Muzikanti

Maxmilián Duchek
Muzikanti

Id: 233807

olej/plátno, rozměr 63 x 78 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, drobně poškozená malba,po

Vyvolávací cena:
1 800

1 800

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

František Emler - Na Můstku

František Emler
Na Můstku

Id: 235603

olej/tempera/karton, rozměr 95 x 68,5 cm, neznačeno, popsáno a datováno na zadní straně, volně loženo, nerámováno,po

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Zdeněk Nemastil - Okraj lesa

Zdeněk Nemastil
Okraj lesa

Id: 232604

olej/karton, rozměr 34,5 x 49,5 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, po

Vyvolávací cena:
500

1 400

Detail

  Autor neurčen - Rozkvetlé předhůří

Rozkvetlé předhůří

Id: 233805

olej/plátno, rozměr 70 x 58 cm, značeno a datováno vlevo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:
1 100

1 100

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Josef  Svoboda - Jezero Bled

Josef Svoboda
Jezero Bled

Id: 234401

olej/plátno, rozměr 89 x 89 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, stav viz foto, malba plošně oloupaná

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Angelo Jan Zeyer - Čertovka

Angelo Jan Zeyer
Čertovka

Id: 235902

akvarel/papír, rozměr viditelný 47,5 x 68 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Dobroslav Foll - U rakety

Dobroslav Foll
U rakety

Id: 232102

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 21 x 28,5 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, jedná se o ilustraci do Světa sovětů z roku ´58

Vyvolávací cena:

2 100

Detail