Čas na serveru 04:49:17

Ferdinand Lepie - Alpská bystřina

Ferdinand Lepie
Alpská bystřina

Id: 253601

olej/plátno, rozměr 97 x 121 cm, neznačeno, v minulosti restaurováno, dekorativně adjustováno, původní štítek na rámu

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

  Neznačeno - Bouře u pobřeží

Neznačeno
Bouře u pobřeží

Id: 254701

olej/plátno, rozměr 32 x 45,5 cm, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 200

Detail

Oldřich Kulhánek - Apotheosa Karlovy Prahy

Oldřich Kulhánek
Apotheosa Karlovy Prahy

Id: 254703

litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 23 cm, značeno, datováno, popsáíno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Čeněk Pražák - Vertikála hlubiny

Čeněk Pražák
Vertikála hlubiny

Id: 253604

strukturální malba/deska, rozměr včetně lišty 92 x 101 cm, značeno vpravo dole, popsáno s datací na zadní straně, lehce poškozené olištování, obraz v ploše poškozen otluky

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

  Neznačeno - Akt

Neznačeno
Akt

Id: 250726

bronzová plastika na kamenném podstavci, výška plastiky cca 26 cm, výška celková včetně podstavce 30,5 cm, stav viz foto

Vyvolávací cena:
2 800

6 000

Detail

Gustav  Porš - Zimní radovánky

Gustav Porš
Zimní radovánky

Id: 253304

olej/karton, rozměr 61,5 x 73,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, raná práce, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

František  Tichý - Paganini

František Tichý
Paganini

Id: 254602

litografie/papír, rozměr ve výřezu 44 x 33 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzealním sklem, rámováno,po

Vyvolávací cena:
3 800

6 000

Detail

František Ringo Čech - Trojský kůň

František Ringo Čech
Trojský kůň

Id: 257601

olej/plátno, rozměr 75 x 60 cm, značeno s datací vlevo dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Olbram Zoubek - Duše 1

Duše 1

Id: 254801

olovo/cín/zlato/dřevo, výška sochy 63 cm, celková velikost předmětu 70 x 22 x 14 cm, značeno autorem na zadní straně, rok vzniku 1978, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
12 000

130 000

Detail

Karel Těšínský - Na řece

Karel Těšínský
Na řece

Id: 257801

olej/plátno, rozměr malby 47 x 67 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno, na zadní straně štítek soupisu díla

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Antonín Hudeček - Rozkvetlá louka

Antonín Hudeček
Rozkvetlá louka

Id: 256802

malba/lepenka, rozměr 44 x 59 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Ota Janeček - Dívka

Dívka

Id: 254709

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 27 x 36 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

3 700

Detail

Josef Jíra - Pod Malou Skálou

Josef Jíra
Pod Malou Skálou

Id: 257301

olej/plátno, rozměr 39,5 x 50 cm, značeno vpravo dole, malba na několika místech poškozena, olištováno

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

  Autor neurčen - Konvolut dvou kusů

Konvolut dvou kusů

Id: 245710

reklamní litografické plakáty, rozměry viditelné 95 x 61 cm a 93 x 61 cm, zaskleno, rámováno, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

Detail

Václav Rabas - Krušovice

Václav Rabas
Krušovice

Id: 256803

olej/plátno, rozměr 27 x 46 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítky, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

21 000

Detail