Čas na serveru 13:50:09

Otakar Nejedlý - Na poli

Otakar Nejedlý
Na poli

Id: 201601

olej/ karton, rozměr 65 x 85 cm, značeno vpravo dole s datací, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
14 000

16 000

Detail

Ferdinand Engelmüller - Na řece

Ferdinand Engelmüller
Na řece

Id: 203803

olej/karton, rozměr 27 x 39 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně autorovo pozůstalostní razítko, lehce poškozený rám, po

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

  Autor neurčen - Při západu slunce

Při západu slunce

Id: 200019

olej/plátno, rozměr 39 x 60 cm, značeno vpravo dole, poškozené rámování

Vyvolávací cena:

3 050

Detail

Bedřich František Tachezy - Dívka s květinou

Bedřich František Tachezy
Dívka s květinou

Id: 201404

pastel/papír/překližka, rozměr viditelný 103 x 74 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, po

Vyvolávací cena:
2 800

2 800

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Otakar Štembera - Kraj lesa

Otakar Štembera
Kraj lesa

Id: 201705

olej/lepenka, rozměr 33 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Jíra - Vjezd do Jeruzaléma

Josef Jíra
Vjezd do Jeruzaléma

Id: 202234

litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 24 cm, značeno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:
1 800

10 000

Detail

Vladimír Novák - Enzo Pagani

Vladimír Novák
Enzo Pagani

Id: 202241

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu cca 95 x 68 cm, značeno a popsáno vlevo nahoře, papír lokálně zvlněný, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:

Detail

Pavla Fořtová-Šámalová - Praha - Tržiště

Pavla Fořtová-Šámalová
Praha - Tržiště

Id: 200020

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 42 x 54,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Zdeněk Sýkora - Struktura

Zdeněk Sýkora
Struktura

Id: 203305

razítky ručně tištěná struktura/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 32 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Max Švabinský - Jan Křtitel

Max Švabinský
Jan Křtitel

Id: 200203

dřevoryt/papír, rozměr tisku 71 x 48 cm, značeno autorem vpravo dole, též v tisku s datací, zaskleno, oděrky na rámu, pod sklem lehce zašpiněno

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

  Autor neurčen - Akt

Akt

Id: 202006

litografie/papír, rozměr 44 x 32 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
500

800

Detail

Ivan Sedliský - Dívka

Ivan Sedliský
Dívka

Id: 200027

malba/plátno, rozměr 105 x 82 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

3 400

Detail

Jiří Načeradský - Atlet

Jiří Načeradský
Atlet

Id: 203006

kombinovaná technika/papír, rozměr 69 x 99 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, olištováno

Vyvolávací cena:

Detail

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Miroslav Jan Sládek - Zimní vesnička

Miroslav Jan Sládek
Zimní vesnička

Id: 200315

olej/lepenka, rozměr 55 x 68 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

Cyril Bouda - U lůžka

Cyril Bouda
U lůžka

Id: 202503

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 23,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

900

Detail