Antonín Waldhauser
Zimní krajina
Id: 518402
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 13 x 25 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 500 Kč
Josef Procházka
Zima na vsi
Id: 518804
olej/plátno, rozměr 51 x 71 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
10 500 Kč
Jaroslav Šetelík
Karlův most v zimě
Id: 512401
olej/plátno, rozměr 66 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
34 000 Kč
Jan Skramlík
Šlechtic
Id: 513701
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 21,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Jan Skramlík
U břehu
Id: 513402
olej/plátno, rozměr 75 x 61 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, po
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Jan Skramlík
U krbu
Id: 497701
olej/plátno, rozměr 66 x 56 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
8 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Karel Langer
Mokřady za chalupou
Id: 518808
olej/plátno, rozměr 60 x 47 cm, značeno vlevo dole, rámováno, v minulosti restaurováno, provedena rentoiláž, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
7 000 Kč
Iva Hüttnerová
Ryby
Id: 518004
dřevěná plastika, olej/dřevo, rozměr 25 x 36 cm, značeno a datováno na ocasní ploutvi, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
14 500 Kč
Karel Hodr
České Budějovice
Id: 516604
olej/plátno, rozměr 70 x 95 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, rámováno, na zadní straně autorský štítek, po
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
8 000 Kč
Josef Ullmann
Zima u chalup
Id: 513403
olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, po
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
10 500 Kč