Čas na serveru 11:12:40

Jiří Máška - Gauguin a jeho sny

Jiří Máška
Gauguin a jeho sny

Id: 302301

olej/plátno, rozměr 100 x 100 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

František Drtikol - Kopcovitá krajina

František Drtikol
Kopcovitá krajina

Id: 304805

olej/překližka, rozměr 25 x 27,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Igor Kitzberger - Marabu

Igor Kitzberger
Marabu

Id: 299201

bronzová plastika, celková výška s kamenným podstavcem 32 cm, výška plastiky 26 cm, značeno na plastice, stav viz foto

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Bohumil Mareček - Dívka a podzim

Bohumil Mareček
Dívka a podzim

Id: 303601

olej/plátno, rozměr 67 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Příhozy: 53

Jan Saudek - The Gurl

The Gurl

Id: 300202

fotografie, rozměr 30,6 x 40,2 cm, značeno ve spodní části, popsáno po okraji, volně loženo, nerámováno, přiložen certifikát vlastníka originální fotografie

Vyvolávací cena:

11 111

Detail

Josef  Svoboda - Podzim v oboře

Josef Svoboda
Podzim v oboře

Id: 301505

olej/plátno, rozměr 53 x 69 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Adolf Born - Pohádkový motiv

Pohádkový motiv

Id: 304211

litografie/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 53,5 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole č. 56/95, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Kamil Kubík - Wall Street

Kamil Kubík
Wall Street

Id: 302804

tisk/papír, rozměr tisku 71 x 56 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Laszlo Neogrady - Lesní potok

Laszlo Neogrady
Lesní potok

Id: 303001

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

Detail

Ota Janeček - Dívčí akt

Dívčí akt

Id: 302011

kombinovaná technika/pastel/akvarel/papír, rozměr listu 25,5 x 17,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

14 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Requiem pro Vietnam II.

Oldřich Kulhánek
Requiem pro Vietnam II.

Id: 304601

litografie/papír, rozměr listu 61 x 43 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

František  Tichý - Artista

František Tichý
Artista

Id: 302006

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr 32 x 21 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Iva Hüttnerová - Ve vrátnici

Iva Hüttnerová
Ve vrátnici

Id: 303102

olej/dřevo, rozměr obrazu cca 21 x 22 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Pavel Pardy - Utržený sen

Pavel Pardy
Utržený sen

Id: 304206

olej/sololit, rozměr viditelný 70 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Fritz Chwala - Vodní zátočina

Fritz Chwala
Vodní zátočina

Id: 299302

olej/plátno, rozměr 53 x 80 cm, značeno vlevo dole, novodobě rámováno, obraz lokálně protržen viz foto

Vyvolávací cena:

Detail