Čas na serveru 13:31:21

Kája Saudek - Pergamenový svitek

Kája Saudek
Pergamenový svitek

Id: 270507

kombinovaná technika/papír, rozměr listu cca 32,5 x 44 cm, neznačeno, list v minulosti přeložen, na zadní straně popsáno, vytvořeno pro Čs. televizi a pořad Vlaštovka v 70. letech, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Georges Kars - Gertrude Stein

Georges Kars
Gertrude Stein

Id: 265005

olej/plátno, rozměr 54,5 x 45 cm, značeno vlevo dole, dekorativně adjustováno,po

Vyvolávací cena:
6 000

44 000

Detail

Jan  Smetana - Studie aktu

Jan Smetana
Studie aktu

Id: 268404

tempera/papír, rozměr ve výřezu 59 x 41 cm, značeno vpravo nahoře s datací, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně původní štítek

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

František Daněk - Sedláček - Žně na Českomoravské Vysočině

František Daněk - Sedláček
Žně na Českomoravské Vysočině

Id: 264201

olej/plátno/karton, rozměr 36 x 50 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

  Neznačeno - Abstrakce v červeném

Neznačeno
Abstrakce v červeném

Id: 266201

malba/deska, rozměr 51 x 36 cm, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

7 500

Detail

Ján Hála - V aleji u vody

Ján Hála
V aleji u vody

Id: 264501

olej/plátno, rozměr 50 x 50 cm, značeno vpravo dole, malba plošně drobně poškozena krakeláží, volné plátno, stav viz foto, oděrky na rámu, velmi raná práce, jasné rysy Engelmüllerovy školy, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

Pasta  Oner - Policie Action

Pasta Oner
Policie Action

Id: 266601

olej/akryl/plátno, rozměr 120 x 120 cm, rok vzniku 2020, dílo získáno přímo od autora, jehož výstava "Elusive Fusion" probíhá v Museu Kampa a výstava "Aftermath" v galerii UFFO v Trutnově

Vyvolávací cena:
14 000

99 000

Detail

Příhozy: 49

Jan  Zrzavý - Tři bárky

Tři bárky

Id: 264301

kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr ve vnitřním rámování tužkou 17 x 25,2 cm, značeno a datováno vpravo dole, vlevo dole monogram, zaskleno, lehce poškozený rám, přiložen znalecký posudek PhDr. Jan Štíbra

Vyvolávací cena:
15 000

165 000

Detail

František Daněk - Sedláček - Podzim na Kamenicku

František Daněk - Sedláček
Podzim na Kamenicku

Id: 265604

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně autorem potvrzená pravost, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 600

Detail

František Xaver Naske - Paridův soud

František Xaver Naske
Paridův soud

Id: 269002

olej/plátno, rozměr 61 x 73 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:
4 800

17 500

Detail

Cyril Bouda - Čtyřlístky pohádek

Cyril Bouda
Čtyřlístky pohádek

Id: 265809

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 31 x 22,5 cm, popsáno v ploše, značeno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, návrh obálky

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

František Ringo Čech - Vuelta

František Ringo Čech
Vuelta

Id: 269102

olej/plátno, rozměr 70 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Olbram Zoubek - Malý muž

Malý muž

Id: 264602

olovo/cín/zlato, celková výška 39,5 cm, značeno na plintě, rok vzniku 1975, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
9 500

67 000

Detail

  Autor neurčen - Rudé nebe

Rudé nebe

Id: 264912

malba/papír, rozměr listu 44 x 31,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Andy Warhol - John Lennon

Andy Warhol
John Lennon

Id: 268201

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 60/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

28 500

Detail