Čas na serveru 00:54:07

Aukce LXIV./2020

František Kupka - Kompozice

František Kupka
Kompozice

Id: 255702

pastel/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 36,5 cm, rozměr celkový dle posudku 41 x 37 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně číslo 99 modrou pastelkou, jedná se o sbírkové dílo továrníka Josefa Sochora, přiložena fotokopie dokumentu potvrzující autenticitu od Pierre Brullého, předpokládaná doba vzniku 1925/27, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
60 000

520 000

Detail

Účastníci: 25

Příhozy: 124

Othon Coubine - Kytice ve váze

Othon Coubine
Kytice ve váze

Id: 250812

olej/plátno, rozměr 73 x 60 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno,výborný stav viz foto, bude přiloženo uměleckohistorické posouzení vypracované PhDr. Reou Michalovou, PhD.,po

Vyvolávací cena:
35 000

321 000

Detail

Příhozy: 71

Bohumil Kubišta - Hlava

Bohumil Kubišta
Hlava

Id: 255701

cín/kamenný podstavec, výška cínového odlitku 36 cm, na zadní straně značeno BK 3/3, celková výška s kamenným podstavcem 47 cm, stav viz foto

Vyvolávací cena:
45 000

260 000

Detail

Příhozy: 80

Jaroslav Věšín - Odjezd na lov

Jaroslav Věšín
Odjezd na lov

Id: 250914

olej/plátno, rozměr 64 x 94 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně expertiza historika umění a výtvarného kritika prof. K. B. Madla z roku 1926 a expertiza akad. malíře a grafika prof. F. Sembdnera z roku 1944, přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíškové-Horové, dekorativně adjustováno,po

Vyvolávací cena:
14 000

255 000

Detail

Příhozy: 113

Jan  Zrzavý - Plachetnice v zátoce

Plachetnice v zátoce

Id: 251901

akvarel/pastel/lepenka, rozměr ve výřezu 22,6 x 32 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:
14 000

240 001

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 88

Kája Saudek - Kšíry lásky

Kája Saudek
Kšíry lásky

Id: 250827

olej/plátno, rozměr 90 x 60 cm, značeno a popsáno po stranách, na zadní straně výstavní štítek viz foto, nerámováno,po

Vyvolávací cena:
15 000

230 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 70

Zdeněk Burian - Jaggers v tísni

Zdeněk Burian
Jaggers v tísni

Id: 250832

olej/plátno, rozměr 47 x 37 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno,ilustrace k románu J. Templera Jaggers v tísni, obraz byl součástí výstavy Z. Buriana ŠIRÝM SVĚTEM,po

Vyvolávací cena:
8 000

180 000

Detail

Účastníci: 26

Příhozy: 97

Jan  Zrzavý - Studna v Bretani

Studna v Bretani

Id: 251304

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 38 cm, značeno ve spodní části viz foto, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:
9 000

174 000

Detail

Příhozy: 120

Pasta  Oner - Crash

Pasta Oner
Crash

Id: 252901

olej/akryl/plátno, rozměr 100 x 120 cm, značeno na rubu, dílo získáno přímo od autora, jehož výstava probíhá v Domě umění v Opavě

Vyvolávací cena:
11 000

150 000

Detail

Kája Saudek
Znám jednu dívku ...

Id: 254101

malba/plátno, rozměr vč. rámu 51 x 70,5 cm, popsáno a značeno uprostřed dole, rám součástí malby, malba v ploše lehce poškozená

Vyvolávací cena:

150 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 63

Jan  Zrzavý - Přístav Ile de Sein

Přístav Ile de Sein

Id: 251303

kresba/papír, rozměr ve výřezu 20 x 41 cm, značeno monogramem vpravo dole, značeno a datováno i na zadní straně, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:

149 000

Detail

Příhozy: 115

Josef Jíra - Malá Skála

Josef Jíra
Malá Skála

Id: 249701

olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole 59, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
11 000

145 001

Detail

Příhozy: 66

Oldřich Smutný - Bílá zeď u vody

Oldřich Smutný
Bílá zeď u vody

Id: 250829

malba/plátno, rozměr 84 x 49 cm, značeno uprostřed dole, autorsky popsáno na zadní straně rámu, olištováno,po

Vyvolávací cena:
4 800

145 000

Detail

Příhozy: 107

Peter Nižňanský - Evička II.

Peter Nižňanský
Evička II.

Id: 253201

bronzová plastika, celková výška s podstavcem 82 cm, přiložen autorský certifikát, výborný stav

Vyvolávací cena:
11 000

125 001

Detail

Příhozy: 51

Richard Fremund - Písek

Richard Fremund
Písek

Id: 254201

olej/plátno, rozměr 70 x 85 cm, značeno vpravo nahoře s datací, lokálně poškozená malba, poškozený rám

Vyvolávací cena:

105 000

Detail

Příhozy: 110