Aukce LXIV./2020
Gustav Porš
Rozkvetlý vrch
Id: 252102
olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto, obraz vystavován na výstavě v Chrudimi 2015
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
83 000 Kč
Příhozy: 72
František Ringo Čech
Praha
Id: 250303
olej/plátno, rozměr 75 x 60 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
75 001 Kč
Příhozy: 75
Vladimír Komárek
Dvě holubice
Id: 249504
olej/plátno, rozměr 90 x 130 cm, značeno uprostřed dole, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
75 000 Kč
Účastníci: 28
Příhozy: 82
Josef Navrátil
Krajina s lávkou
Id: 252503
kvaš/papír, rozměr viditelný 24 x 17 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní razítko, publikováno ve výstavním katalogu viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
71 000 Kč
Příhozy: 82
Jaroslav Panuška
Zarostlé břehy
Id: 253502
olej/karton, rozměr 49 x 65 cm, značeno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
71 000 Kč
Příhozy: 73
Ladislav Šaloun
Rabbi Löw
Id: 250912
bronzová plastika na dobovém podstavci, výška plastiky cca 94 cm, výška celková s podstavcem cca 167 cm, neznačeno, původní starý odlitek, menší varianta sochy stojící na Mariánském náměstí,po
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
70 000 Kč
Vladimír Komárek
Zátiší s hrušky
Id: 250708
olej/karton, rozměr 43,5 x 58,5 cm, značeno vlevo dole s datací, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
65 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 58
Ladislav Šaloun
Železný rytíř
Id: 250913
bronzová plastika na dobovém podstavci, výška plastiky cca 91,5 cm, výška celková s podstavcem cca 165 cm, neznačeno, původní starý odlitek, menší varianta sochy stojící na Mariánském náměstí,po
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
64 900 Kč
Příhozy: 59
Zdeněk Burian
V zemi otrávených šípů
Id: 250811
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 24 x 39 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
62 000 Kč
Příhozy: 59
Otto Gutfreund
Ruský legionář
Id: 250833
polychromovaná pálená hlína/dřevěný podstavec, neznačeno, výška plastiky cca 47,5 cm, celková výška včetně podstavce cca 53,5 cm, na podstavci štítek s věnováním, na povrchu drobné oděrky,po
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
60 000 Kč
Příhozy: 57
Záda Kúrose
Id: 253704
reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr cca 36 x 35,5 cm, rok vzniku 1983, značeno na zadní straně, na přední části drobné oděrky, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
60 000 Kč
Účastníci: 23
Příhozy: 60
Marko Rašica
Dubrovník
Id: 250723
olej/plátno/karton, rozměr 22,5 x 31,5 cm, značeno vpravo nahoře, lehce poškozený rám, jedná se o dílo významného chorvatského malíře, jehož obrazy jsou v držení většiny chorvatských muzeí umění
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
57 000 Kč
František Kaván
Před senem nálada
Id: 250201
olej/lepenka, rozměr 58 x 40 cm, značeno s věnováním vpravo dole, doba vzniku kolem 1910, oděrky na rámu, obraz uveden v soupisu díla viz foto str. 491 č. 1085, přiložen posudek PhDr. Michaela Zachaře
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
56 000 Kč
Andrej Bělocvětov
Zátiší
Id: 250721
malba/deska, rozměr 40 x 33 cm, značeno vlevo dole s datací, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
54 000 Kč
Příhozy: 75
Kristian Kodet
Milenci
Id: 252601
olej/plátno/karton, rozměr 60 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
51 001 Kč
Účastníci: 19