Čas na serveru 09:38:11

Aukce LXIV./2020

Gustav  Porš - Rozkvetlý vrch

Gustav Porš
Rozkvetlý vrch

Id: 252102

olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto, obraz vystavován na výstavě v Chrudimi 2015

Vyvolávací cena:
4 800

83 000

Detail

Příhozy: 72

František Ringo Čech - Praha

František Ringo Čech
Praha

Id: 250303

olej/plátno, rozměr 75 x 60 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno,po

Vyvolávací cena:

75 001

Detail

Příhozy: 75

Vladimír Komárek - Dvě holubice

Vladimír Komárek
Dvě holubice

Id: 249504

olej/plátno, rozměr 90 x 130 cm, značeno uprostřed dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

75 000

Detail

Účastníci: 28

Příhozy: 82

Josef Navrátil - Krajina s lávkou

Josef Navrátil
Krajina s lávkou

Id: 252503

kvaš/papír, rozměr viditelný 24 x 17 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní razítko, publikováno ve výstavním katalogu viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

71 000

Detail

Příhozy: 82

Jaroslav Panuška - Zarostlé břehy

Jaroslav Panuška
Zarostlé břehy

Id: 253502

olej/karton, rozměr 49 x 65 cm, značeno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:
4 800

71 000

Detail

Příhozy: 73

Ladislav Šaloun - Rabbi Löw

Ladislav Šaloun
Rabbi Löw

Id: 250912

bronzová plastika na dobovém podstavci, výška plastiky cca 94 cm, výška celková s podstavcem cca 167 cm, neznačeno, původní starý odlitek, menší varianta sochy stojící na Mariánském náměstí,po

Vyvolávací cena:
11 000

70 000

Detail

Vladimír Komárek - Zátiší s hrušky

Vladimír Komárek
Zátiší s hrušky

Id: 250708

olej/karton, rozměr 43,5 x 58,5 cm, značeno vlevo dole s datací, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

65 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 58

Ladislav Šaloun - Železný rytíř

Ladislav Šaloun
Železný rytíř

Id: 250913

bronzová plastika na dobovém podstavci, výška plastiky cca 91,5 cm, výška celková s podstavcem cca 165 cm, neznačeno, původní starý odlitek, menší varianta sochy stojící na Mariánském náměstí,po

Vyvolávací cena:
11 000

64 900

Detail

Příhozy: 59

Zdeněk Burian - V zemi otrávených šípů

Zdeněk Burian
V zemi otrávených šípů

Id: 250811

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 24 x 39 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

62 000

Detail

Příhozy: 59

Otto Gutfreund - Ruský legionář

Otto Gutfreund
Ruský legionář

Id: 250833

polychromovaná pálená hlína/dřevěný podstavec, neznačeno, výška plastiky cca 47,5 cm, celková výška včetně podstavce cca 53,5 cm, na podstavci štítek s věnováním, na povrchu drobné oděrky,po

Vyvolávací cena:
12 000

60 000

Detail

Příhozy: 57

Olbram Zoubek - Záda Kúrose

Záda Kúrose

Id: 253704

reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr cca 36 x 35,5 cm, rok vzniku 1983, značeno na zadní straně, na přední části drobné oděrky, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

60 000

Detail

Účastníci: 23

Příhozy: 60

Marko Rašica - Dubrovník

Marko Rašica
Dubrovník

Id: 250723

olej/plátno/karton, rozměr 22,5 x 31,5 cm, značeno vpravo nahoře, lehce poškozený rám, jedná se o dílo významného chorvatského malíře, jehož obrazy jsou v držení většiny chorvatských muzeí umění

Vyvolávací cena:

57 000

Detail

František Kaván - Před senem nálada

František Kaván
Před senem nálada

Id: 250201

olej/lepenka, rozměr 58 x 40 cm, značeno s věnováním vpravo dole, doba vzniku kolem 1910, oděrky na rámu, obraz uveden v soupisu díla viz foto str. 491 č. 1085, přiložen posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:
11 000

56 000

Detail

Andrej Bělocvětov - Zátiší

Andrej Bělocvětov
Zátiší

Id: 250721

malba/deska, rozměr 40 x 33 cm, značeno vlevo dole s datací, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

54 000

Detail

Příhozy: 75

Kristian Kodet - Milenci

Kristian Kodet
Milenci

Id: 252601

olej/plátno/karton, rozměr 60 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

51 001

Detail

Účastníci: 19