Čas na serveru 06:18:26

Aukce LXIV./2020

Josef Jíra - Z Malé Skály

Josef Jíra
Z Malé Skály

Id: 252105

olej/plátno, rozměr 29,5 x 40 cm, značeno vlevo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

František Kupka - Abstraktní kompozice

František Kupka
Abstraktní kompozice

Id: 252301

lept/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 36 cm, značeno vpravo dole v tisku a autorovým razítkem, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

Účastníci: 28

Příhozy: 66

Vladimír Komárek - Tři vázy

Vladimír Komárek
Tři vázy

Id: 251403

olej/plátno, rozměr 65 x 82 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

49 000

Detail

Josef Lehoučka - Z okna

Josef Lehoučka
Z okna

Id: 250802

malba/deska, rozměr 60 x 86 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno a značeno na zadní straně, rámováno,po

Vyvolávací cena:

44 005

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 60

Josef Liesler - Světnice

Josef Liesler
Světnice

Id: 253406

malba/deska, rozměr 122 x 90 cm, značeno vlevo dole s datací, rámováno, povrch malby zvlněný

Vyvolávací cena:
1 200

44 000

Detail

Příhozy: 70

Libor Fára - Modrý rytmus

Libor Fára
Modrý rytmus

Id: 250803

tempera/tuš, rozměr ve výřezu 79,5 x 46 cm, značeno a datováno ve spodní části, popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

42 333

Detail

Příhozy: 56

Jaroslav Veris (Zamazal) - Dáma s vějířem

Jaroslav Veris (Zamazal)
Dáma s vějířem

Id: 250903

olej/karton, rozměr 60 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:
2 200

42 000

Detail

Příhozy: 77

Josef Lehoučka - Zátiší s kulisou

Josef Lehoučka
Zátiší s kulisou

Id: 250830

olej/plátno/sololit, rozměr 55 x 65 cm, značeno vpravo dole s datací, popsáno na zadní straně s výstavním razítkem, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
4 800

42 000

Detail

Příhozy: 51

Jan Skramlík - Přadlena

Jan Skramlík
Přadlena

Id: 251102

olej/plátno, rozměr 101 x 71 cm, značeno vlevo dole, v minulosti restaurováno, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, majitelem posouzeno a pravost ověřena u PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové a PhDr. Šárky Leubnerové

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Robert Jiran - Před jízdou

Robert Jiran
Před jízdou

Id: 254727

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko a podpis, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

Příhozy: 63

Josef Procházka - Krajina u vody

Josef Procházka
Krajina u vody

Id: 251602

olej/plátno/karton, rozměr 34,5 x 50 cm,značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:
4 200

38 100

Detail

Příhozy: 54

Salvador Dalí - Le cerf se voyant dans l´eau

Salvador Dalí
Le cerf se voyant dans l´eau

Id: 248901

kolorovaná suchá jehla/ruční papír, rozměr listu 76 x 57 cm, značeno a číslováno ve spodní části rukou umělce, zaskleno, oděrky na rámu, Jelen zhlížející se ve vodě - motiv podle bajky Jeana de la Fontaine, přiložen certifikát autenticity vydavatele je potvrzený soudním úředníkem s kulatým razítkem justičního distriktu Méty (Francie)

Vyvolávací cena:

38 004

Detail

Karel Souček - Ulice v Buchaře

Karel Souček
Ulice v Buchaře

Id: 251007

olej/plátno, rozměr 75 x 65 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, poškozený rám,po

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Příhozy: 55

Kamil Lhoták - Krajina s kuželem

Kamil Lhoták
Krajina s kuželem

Id: 252002

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 14 x 22,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní majitel autorovým osobním přítelem

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Adolf Born - Muzikanti

Muzikanti

Id: 251301

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 56,5 x 41 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Příhozy: 55