Aukce LXIV./2020
Josef Jíra
Z Malé Skály
Id: 252105
olej/plátno, rozměr 29,5 x 40 cm, značeno vlevo dole, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
51 000 Kč
František Kupka
Abstraktní kompozice
Id: 252301
lept/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 36 cm, značeno vpravo dole v tisku a autorovým razítkem, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
51 000 Kč
Účastníci: 28
Příhozy: 66
Vladimír Komárek
Tři vázy
Id: 251403
olej/plátno, rozměr 65 x 82 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
49 000 Kč
Josef Lehoučka
Z okna
Id: 250802
malba/deska, rozměr 60 x 86 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno a značeno na zadní straně, rámováno,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
44 005 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 60
Josef Liesler
Světnice
Id: 253406
malba/deska, rozměr 122 x 90 cm, značeno vlevo dole s datací, rámováno, povrch malby zvlněný
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
44 000 Kč
Příhozy: 70
Libor Fára
Modrý rytmus
Id: 250803
tempera/tuš, rozměr ve výřezu 79,5 x 46 cm, značeno a datováno ve spodní části, popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
42 333 Kč
Příhozy: 56
Jaroslav Veris (Zamazal)
Dáma s vějířem
Id: 250903
olej/karton, rozměr 60 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
42 000 Kč
Příhozy: 77
Josef Lehoučka
Zátiší s kulisou
Id: 250830
olej/plátno/sololit, rozměr 55 x 65 cm, značeno vpravo dole s datací, popsáno na zadní straně s výstavním razítkem, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
42 000 Kč
Příhozy: 51
Jan Skramlík
Přadlena
Id: 251102
olej/plátno, rozměr 101 x 71 cm, značeno vlevo dole, v minulosti restaurováno, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, majitelem posouzeno a pravost ověřena u PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové a PhDr. Šárky Leubnerové
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
41 000 Kč
Robert Jiran
Před jízdou
Id: 254727
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko a podpis, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
39 000 Kč
Příhozy: 63
Josef Procházka
Krajina u vody
Id: 251602
olej/plátno/karton, rozměr 34,5 x 50 cm,značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 200 Kč
38 100 Kč
Příhozy: 54
Salvador Dalí
Le cerf se voyant dans l´eau
Id: 248901
kolorovaná suchá jehla/ruční papír, rozměr listu 76 x 57 cm, značeno a číslováno ve spodní části rukou umělce, zaskleno, oděrky na rámu, Jelen zhlížející se ve vodě - motiv podle bajky Jeana de la Fontaine, přiložen certifikát autenticity vydavatele je potvrzený soudním úředníkem s kulatým razítkem justičního distriktu Méty (Francie)
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
38 004 Kč
Karel Souček
Ulice v Buchaře
Id: 251007
olej/plátno, rozměr 75 x 65 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, poškozený rám,po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
38 000 Kč
Příhozy: 55
Kamil Lhoták
Krajina s kuželem
Id: 252002
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 14 x 22,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní majitel autorovým osobním přítelem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
38 000 Kč
Muzikanti
Id: 251301
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 56,5 x 41 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
37 000 Kč
Příhozy: 55