Aukce LXIV./2020
Alois Kalvoda
Zimní pohled na hrad Kámen
Id: 249202
olej/dřevo, rozměr 10 x 31,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně autorské razítko
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
11 500 Kč
Jan Rapin
Zátiší
Id: 249503
olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno uprostřed dole, rámováno,po
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
11 500 Kč
František Daněk - Sedláček
Zátiší
Id: 251703
olej/karton, rozměr 18 x 30 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
11 500 Kč
Cyril Bouda
Smrťák
Id: 252107
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25 x 14 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, volné v rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
11 500 Kč
Igor Kitzberger
Africký válečník
Id: 253207
bronzová plastika, celková výška na kamenném podstavci 16 cm, značeno na plintě, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 500 Kč
Oldřich Kulhánek
Jupiter a Danae
Id: 254713
grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 16 x 10,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
11 401 Kč
Automobil
Id: 254723
malba/plátno, rozměr 60 x 50 cm, značeno vpravo dole, poškozené rámování
Vyvolávací cena:
500 Kč
11 300 Kč
Příhozy: 55
Neznačeno
Vjezd do Jeruzaléma
Id: 252302
malba/dřevo, rozměr 30,5 x 26 cm, 19.st., v minulosti restaurováno, novodobě rámováno, přiloženo osvědčení k trvalému vývozu předmětu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 013 Kč
Jan Rapin
Dirigentka
Id: 249501
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno ve spodní části, rámováno,po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
11 000 Kč
Oldřich Kulhánek
David a Betsabe
Id: 254712
grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 16 x 10,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
11 000 Kč
Účastníci: 18
Ota Bubeníček
Mikuláš
Id: 252109
olej/karton, rozměr 29,5 x 22,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
10 500 Kč
Konstantin Stoitzner
Jižní Tyrolsko
Id: 253405
olej/plátno, rozměr 55 x 68 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
10 233 Kč
Konvolut dvou kusů
Id: 245709
reklamní litografické plakáty, rozměry viditelné 85 x 59 cm a 83 x 57 cm, zaskleno, rámováno, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 100 Kč
Maxim Kopf
Horská osada
Id: 250807
pastel/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 42,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 000 Kč
Oldřich Koníček
Na pobřeží
Id: 251305
olej/plátno/karton, rozměr 26 x 34,5 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 000 Kč