Čas na serveru 06:33:37

Aukce LXIV./2020

Alois Kalvoda - Zimní pohled na hrad Kámen

Alois Kalvoda
Zimní pohled na hrad Kámen

Id: 249202

olej/dřevo, rozměr 10 x 31,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně autorské razítko

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Jan Rapin - Zátiší

Jan Rapin
Zátiší

Id: 249503

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno uprostřed dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

František Daněk - Sedláček - Zátiší

František Daněk - Sedláček
Zátiší

Id: 251703

olej/karton, rozměr 18 x 30 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

11 500

Detail

Cyril Bouda - Smrťák

Cyril Bouda
Smrťák

Id: 252107

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25 x 14 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, volné v rámu

Vyvolávací cena:
2 800

11 500

Detail

Igor Kitzberger - Africký válečník

Igor Kitzberger
Africký válečník

Id: 253207

bronzová plastika, celková výška na kamenném podstavci 16 cm, značeno na plintě, stav viz foto

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Oldřich Kulhánek - Jupiter a Danae

Oldřich Kulhánek
Jupiter a Danae

Id: 254713

grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 16 x 10,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
800

11 401

Detail

  Autor neurčen - Automobil

Automobil

Id: 254723

malba/plátno, rozměr 60 x 50 cm, značeno vpravo dole, poškozené rámování

Vyvolávací cena:
500

11 300

Detail

Příhozy: 55

  Neznačeno - Vjezd do Jeruzaléma

Neznačeno
Vjezd do Jeruzaléma

Id: 252302

malba/dřevo, rozměr 30,5 x 26 cm, 19.st., v minulosti restaurováno, novodobě rámováno, přiloženo osvědčení k trvalému vývozu předmětu

Vyvolávací cena:

11 013

Detail

Jan Rapin - Dirigentka

Jan Rapin
Dirigentka

Id: 249501

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno ve spodní části, rámováno,po

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Oldřich Kulhánek - David a Betsabe

Oldřich Kulhánek
David a Betsabe

Id: 254712

grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 16 x 10,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
800

11 000

Detail

Účastníci: 18

Ota Bubeníček - Mikuláš

Ota Bubeníček
Mikuláš

Id: 252109

olej/karton, rozměr 29,5 x 22,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

10 500

Detail

Konstantin Stoitzner - Jižní Tyrolsko

Konstantin Stoitzner
Jižní Tyrolsko

Id: 253405

olej/plátno, rozměr 55 x 68 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno, velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:
2 200

10 233

Detail

  Autor neurčen - Konvolut dvou kusů

Konvolut dvou kusů

Id: 245709

reklamní litografické plakáty, rozměry viditelné 85 x 59 cm a 83 x 57 cm, zaskleno, rámováno, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

10 100

Detail

Maxim Kopf - Horská osada

Maxim Kopf
Horská osada

Id: 250807

pastel/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 42,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Oldřich Koníček - Na pobřeží

Oldřich Koníček
Na pobřeží

Id: 251305

olej/plátno/karton, rozměr 26 x 34,5 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

10 000

Detail