Aukce LXIV./2020
Josef Lorenzl
Tanečnice
Id: 251404
bronzová plastika, výška plastiky cca 20 cm, celková výška s kamenným podstavcem 27 cm, značeno na plintě, plastika uvolněná
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
14 000 Kč
Jiří John
Bez názvu
Id: 250813
grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 42 x 30,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
14 000 Kč
Jaroslav Panuška
Zimní den
Id: 250907
olej/karton, rozměr 38 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, nerestaurováno,po
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
13 500 Kč
Ota Bubeníček
Zima ve Vrškách
Id: 252110
olej/karton, rozměr 20 x 27,5 cm, značeno vlevo dole, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
13 500 Kč
Emil Filla
Zápas
Id: 252703
lept/papír, rozměr ve výřezu 23 x 17,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
13 500 Kč
František Emler
Loďky na břehu
Id: 253206
kombinovaná technika/papír/lepenka, rozměr 20,5 x 28 cm, značeno vpravo dole, oděrky na původním rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
13 300 Kč
Jan Slavíček
Zimní Praha
Id: 249601
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 34 x 49 cm, značeno a popsáno vpravo dole, na zadní straně autorovo razítko a vlastnoruční popis, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, vše původní
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
13 000 Kč
Julius Lauterbach
Krojovaná děvčata
Id: 250908
olej/plátno, rozměr 60 x 44 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, zvlněné plátno, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
1 400 Kč
13 000 Kč
Příhozy: 51
O. orantka-hlava
Id: 251702
papírový reliéf/zlato, rozměr ve výřezu 17 x 14 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rok vzniku 1996, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
13 000 Kč
Neznačeno
Pod kamenným mostem
Id: 252114
olej/plátno, rozměr 48 x 38 cm, drobné nedostatečnosti v malbě, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
13 000 Kč
Andy Warhol
Marilyn
Id: 250825
tisková technika/papír, neznačeno, rozměr listu cca 91 x 91 cm, rámováno v boxu z plexiskla, oděrky na rámu i na plexi,po
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
12 500 Kč
Karel Valter
U řeky
Id: 250718
malba/karton, rozměr 34 x 25 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
12 100 Kč
Jaromír Skřivánek
Berounka pod Nezabudicemi
Id: 250703
olej/plátno, rozměr 82 x 114,5 cm, značeno vpravo dole, datováno, orámováno, volné plátno, autorský štítek na zadní straně
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
12 000 Kč
Neznačeno
Mýtický motiv
Id: 251203
olej/plátno, rozměr 37 x 62 cm, v minulosti restaurováno, rentoilováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
12 000 Kč
František Jiroudek
Zázrivá
Id: 252101
olej/plátno, rozměr 80 x 90 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
12 000 Kč