Čas na serveru 17:44:59

Aukce LXIV./2020

Josef Lorenzl - Tanečnice

Josef Lorenzl
Tanečnice

Id: 251404

bronzová plastika, výška plastiky cca 20 cm, celková výška s kamenným podstavcem 27 cm, značeno na plintě, plastika uvolněná

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Jiří John - Bez názvu

Jiří John
Bez názvu

Id: 250813

grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 42 x 30,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Jaroslav Panuška - Zimní den

Jaroslav Panuška
Zimní den

Id: 250907

olej/karton, rozměr 38 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, nerestaurováno,po

Vyvolávací cena:
2 800

13 500

Detail

Ota Bubeníček - Zima ve Vrškách

Ota Bubeníček
Zima ve Vrškách

Id: 252110

olej/karton, rozměr 20 x 27,5 cm, značeno vlevo dole, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 200

13 500

Detail

Emil Filla - Zápas

Emil Filla
Zápas

Id: 252703

lept/papír, rozměr ve výřezu 23 x 17,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 200

13 500

Detail

František Emler - Loďky na břehu

František Emler
Loďky na břehu

Id: 253206

kombinovaná technika/papír/lepenka, rozměr 20,5 x 28 cm, značeno vpravo dole, oděrky na původním rámu

Vyvolávací cena:

13 300

Detail

Jan Slavíček - Zimní Praha

Jan Slavíček
Zimní Praha

Id: 249601

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 34 x 49 cm, značeno a popsáno vpravo dole, na zadní straně autorovo razítko a vlastnoruční popis, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, vše původní

Vyvolávací cena:
4 800

13 000

Detail

Julius Lauterbach - Krojovaná děvčata

Julius Lauterbach
Krojovaná děvčata

Id: 250908

olej/plátno, rozměr 60 x 44 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, zvlněné plátno, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:
1 400

13 000

Detail

Příhozy: 51

Olbram Zoubek - O. orantka-hlava

O. orantka-hlava

Id: 251702

papírový reliéf/zlato, rozměr ve výřezu 17 x 14 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rok vzniku 1996, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
2 200

13 000

Detail

  Neznačeno - Pod kamenným mostem

Neznačeno
Pod kamenným mostem

Id: 252114

olej/plátno, rozměr 48 x 38 cm, drobné nedostatečnosti v malbě, poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 800

13 000

Detail

Andy Warhol - Marilyn

Andy Warhol
Marilyn

Id: 250825

tisková technika/papír, neznačeno, rozměr listu cca 91 x 91 cm, rámováno v boxu z plexiskla, oděrky na rámu i na plexi,po

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Karel Valter - U řeky

Karel Valter
U řeky

Id: 250718

malba/karton, rozměr 34 x 25 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 100

Detail

Jaromír Skřivánek - Berounka pod Nezabudicemi

Jaromír Skřivánek
Berounka pod Nezabudicemi

Id: 250703

olej/plátno, rozměr 82 x 114,5 cm, značeno vpravo dole, datováno, orámováno, volné plátno, autorský štítek na zadní straně

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

  Neznačeno - Mýtický motiv

Neznačeno
Mýtický motiv

Id: 251203

olej/plátno, rozměr 37 x 62 cm, v minulosti restaurováno, rentoilováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

12 000

Detail

František Jiroudek - Zázrivá

František Jiroudek
Zázrivá

Id: 252101

olej/plátno, rozměr 80 x 90 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

12 000

Detail