Čas na serveru 16:47:02

Aukce LXIV./2020

Josef Procházka - Na políčku

Josef Procházka
Na políčku

Id: 250904

olej/karton, rozměr 25 x 36 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:
1 800

9 700

Detail

Jaroslav Horejc - Bojovník

Jaroslav Horejc
Bojovník

Id: 249406

patinovaná hmota, výška plastiky 20 cm, výška celková včetně kamenného podstavce 21,5 cm, značeno ve spodní části plastiky, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

  Neznačeno - Rybáři

Neznačeno
Rybáři

Id: 251201

olej/plátno, rozměr 73 x 94 cm, v minulosti restaurováno, rentoilováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Othon Coubine - Motiv z Simiane

Othon Coubine
Motiv z Simiane

Id: 250815

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 15 x 20,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:
2 600

9 500

Detail

Igor Kitzberger - Harlekýn

Igor Kitzberger
Harlekýn

Id: 253101

bronzová plastika, celková výška s kamenným podstavcem 21,5 cm, neznačeno, původní stav

Vyvolávací cena:

9 100

Detail

 Porcelán - Kávový servis

Porcelán
Kávový servis

Id: 232619

6 hrníčků s podšálky, 1 cukřenka, 1 konvička, návrh Pavel Janák z roku 1911, na spodní straně tištěná značka Czech.-Slov., lehce otřené zlacení, na jednom hrníčku drobná oděrka viz foto,po

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Jaroslav Horejc - Noc

Jaroslav Horejc
Noc

Id: 249404

patinovaná sádra, celková výška plastiky 58 cm, značeno a datováno Horejc 1944 ve spodní části, drobné oděrky v povrchu,po

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Aleš Lamr - Jakobova studna

Aleš Lamr
Jakobova studna

Id: 251601

akvarel/papír, rozměr listu 64,5 x 50 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

9 000

Detail

Ota Janeček - Polibek

Polibek

Id: 250710

konbinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 16 x 19 cm, značeno a popsáno ve spodní části včetně datace, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Jan  Novopacký - Partie ze Solné Komory

Jan Novopacký
Partie ze Solné Komory

Id: 250711

olej/plátno/karton, 24 x 31,5 cm, značeno monogramem vlevo dole, popsáno na zadní straně, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:
2 800

9 000

Detail

František Emler - Zimní den

František Emler
Zimní den

Id: 252104

tempera/papír, rozměr 31 x 89 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Milan Klimeš - Čekání na ráno

Milan Klimeš
Čekání na ráno

Id: 253401

malba/plátno, rozměr 42 x 74 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Milan Klimeš - Město

Milan Klimeš
Město

Id: 253402

malba/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Rudolf Adámek - Portrét dívky

Rudolf Adámek
Portrét dívky

Id: 252402

pastel/papír, rozměr celkový 51 x 41 cm, značeno monogramem vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

8 700

Detail

Karel Postl - Orlík

Karel Postl
Orlík

Id: 250102

kolorovaná rytina/papír, rozměr ve výřezu 35 x 45 cm, popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 200

8 509

Detail