Aukce LXIV./2020
Josef Procházka
Na políčku
Id: 250904
olej/karton, rozměr 25 x 36 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
9 700 Kč
Jaroslav Horejc
Bojovník
Id: 249406
patinovaná hmota, výška plastiky 20 cm, výška celková včetně kamenného podstavce 21,5 cm, značeno ve spodní části plastiky, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 500 Kč
Neznačeno
Rybáři
Id: 251201
olej/plátno, rozměr 73 x 94 cm, v minulosti restaurováno, rentoilováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 500 Kč
Othon Coubine
Motiv z Simiane
Id: 250815
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 15 x 20,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
2 600 Kč
9 500 Kč
Igor Kitzberger
Harlekýn
Id: 253101
bronzová plastika, celková výška s kamenným podstavcem 21,5 cm, neznačeno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 100 Kč
Porcelán
Kávový servis
Id: 232619
6 hrníčků s podšálky, 1 cukřenka, 1 konvička, návrh Pavel Janák z roku 1911, na spodní straně tištěná značka Czech.-Slov., lehce otřené zlacení, na jednom hrníčku drobná oděrka viz foto,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 000 Kč
Jaroslav Horejc
Noc
Id: 249404
patinovaná sádra, celková výška plastiky 58 cm, značeno a datováno Horejc 1944 ve spodní části, drobné oděrky v povrchu,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 000 Kč
Aleš Lamr
Jakobova studna
Id: 251601
akvarel/papír, rozměr listu 64,5 x 50 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
9 000 Kč
Polibek
Id: 250710
konbinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 16 x 19 cm, značeno a popsáno ve spodní části včetně datace, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
9 000 Kč
Jan Novopacký
Partie ze Solné Komory
Id: 250711
olej/plátno/karton, 24 x 31,5 cm, značeno monogramem vlevo dole, popsáno na zadní straně, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
9 000 Kč
František Emler
Zimní den
Id: 252104
tempera/papír, rozměr 31 x 89 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 000 Kč
Milan Klimeš
Čekání na ráno
Id: 253401
malba/plátno, rozměr 42 x 74 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 000 Kč
Milan Klimeš
Město
Id: 253402
malba/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 000 Kč
Rudolf Adámek
Portrét dívky
Id: 252402
pastel/papír, rozměr celkový 51 x 41 cm, značeno monogramem vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
8 700 Kč
Karel Postl
Orlík
Id: 250102
kolorovaná rytina/papír, rozměr ve výřezu 35 x 45 cm, popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
8 509 Kč