Aukce LXIV./2020
Vilém Trsek
Potok u lesa
Id: 249301
olej/plátno, rozměr 38 x 62 cm, značeno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, výstavní razítka na zadní straně
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
31 000 Kč
Jiří Balcar
Bez názvu
Id: 250817
kombinovaná technika/papír, rozměr listu 33 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
31 000 Kč
Příhozy: 64
František Jakub
Kartářka
Id: 248801
olej/plátno, rozměr 127 x 101 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
30 000 Kč
Jan Rapin
Sama doma
Id: 249502
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
29 050 Kč
Zdeněk Burian
Dobytí Virginie
Id: 250810
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 21 x 19 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
4 200 Kč
28 000 Kč
Příhozy: 48
Emil Filla
U stolu
Id: 253503
barevný dřevořez/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 14 cm, značeno, popsáno s věnováním ve spodní části, autorský list, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
28 000 Kč
Účastníci: 24
Zdeněk Burian
Odpadlík
Id: 254606
kresba/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 22 cm, značeno monogramem vlevo dole, popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzealním sklem, rámováno,po
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
28 000 Kč
Ota Bubeníček
Zřícenina na Pojizeří u Turnova
Id: 251003
olej/karton, rozměr 33 x 24 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno, lehce poškozený rám, doba vzniku cca 1900, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
27 000 Kč
Vladimír Komárek
Kloboučky
Id: 252001
strukturální malba/dřevo, rozměr 27 x 36,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně věnování, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
27 000 Kč
Josef Lehoučka
Tichá chvíle
Id: 250828
olej/plátno/deska, rozměr celkový včetně autorského rámu 38 x 66 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
26 700 Kč
Vojtěch (Adalbert) Brechler
Rybář na jezu
Id: 251001
olej/plátno, rozměr 46 x 38 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, dekorativně adjustováno, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
26 500 Kč
František Emler
Večer v Alexandrii
Id: 250801
olej/tempera/karton, rozměr 66 x 96 cm, značeno vpravo dole, olištováno, popsáno na zadní straně včetně autorova štítku,po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
26 000 Kč
Ferdinand Engelmüller
Pražské panorama
Id: 250001
olej/plátno, rozměr 65 x 95 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
25 000 Kč
Heinrich Jäckel
Ze severní Francie
Id: 252801
olej/plátno, rozměr 41,5 x 63 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, lehce poškozený rám, štítky na zadní straně
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
25 000 Kč
Albín Brunovský
Noční lidé I. (Orion)
Id: 247205
grafická technika/papír, rozměr tisku 40 x 30 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, autorský tisk, volně loženo nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
24 000 Kč
Příhozy: 50