Čas na serveru 02:36:26

Aukce LXIV./2020

Jaroslav Zajíc - Sedící dívka

Jaroslav Zajíc
Sedící dívka

Id: 250704

olej/deska, rozměr 90 x 61 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

Karel Jan Sigmund - V polích u Heřmanova Městce

Karel Jan Sigmund
V polích u Heřmanova Městce

Id: 250906

tempera/lepenka, rozměr 30 x 40 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
1 100

Detail

  Neznačeno - Abstraktní kompozice

Neznačeno
Abstraktní kompozice

Id: 250911

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 39 x 26 cm, zaskleno, poškozený rám, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:
800

900

Detail