Aukce LXIV./2020
Jaroslav Zajíc
Sedící dívka
Id: 250704
olej/deska, rozměr 90 x 61 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 200 Kč
Karel Jan Sigmund
V polích u Heřmanova Městce
Id: 250906
tempera/lepenka, rozměr 30 x 40 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
1 500 Kč
Neznačeno
Abstraktní kompozice
Id: 250911
kombinovaná technika/lepenka, rozměr 39 x 26 cm, zaskleno, poškozený rám, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
800 Kč
900 Kč