Čas na serveru 16:06:42

Aukce LXIV./2020

Robert Jiran - New York

Robert Jiran
New York

Id: 250701

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno ve spodní části, značeno i na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Příhozy: 50

Jan Václav Kautský - Život u říčky

Jan Václav Kautský
Život u říčky

Id: 251004

olej/dřevo, rozměr 22,5 x 36,5 cm, značeno vlevo dole, dekorativně adjustováno, po

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

František Emler - Z Francie

František Emler
Z Francie

Id: 250823

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 60 x 100 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Amalie Mánesová - Kytičky

Amalie Mánesová
Kytičky

Id: 252401

konvolut čtyř maleb, kvaš/papír, rozměr každé cca 14 x 15,5 cm, neznačeno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, dílo bude zařazeno do výstavy Josef Mánes a jeho doba

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Ludwig Sckell - Na cestě

Ludwig Sckell
Na cestě

Id: 250401

olej/plátno, rozměr 65 x 85 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:
3 800

16 500

Detail

Franz Thiele - Z Itálie

Franz Thiele
Z Itálie

Id: 250403

olej/dřevěná deska, rozměr 35 x 55 cm, značeno vpravo dole, deska zvlněná, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

16 200

Detail

Alois Kalvoda - Průhled

Alois Kalvoda
Průhled

Id: 249702

olej/papír/lepenka, rozměr 23 x 32 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, malba pod sklem lokálně poškozena viz foto, popisky na zadní straně, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. M. Zachařem

Vyvolávací cena:
4 800

15 700

Detail

Karel Langer - U rybníka

Karel Langer
U rybníka

Id: 250714

olej/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Ota Bubeníček - Rozkvetlé louky

Ota Bubeníček
Rozkvetlé louky

Id: 251103

olej/karton, rozměr 33 x 50 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

15 000

Detail

Alois Kirnig - O žních

Alois Kirnig
O žních

Id: 251002

olej/lepenka, rozměr cca 35 x 27 cm, značeno vpravo dole, rámováno, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:
2 800

14 500

Detail

V. Příhoda - Káhira

V. Příhoda
Káhira

Id: 250909

olej/plátno, rozměr 63 x 65 cm, značeno a popsáno vpravo dole, poškozený rám, v minulosti restaurováno, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:
1 200

14 500

Detail

Salvador Dalí - Ilustrace

Salvador Dalí
Ilustrace

Id: 251804

barevná litografie/papír, rozměr listu 75 x 53 cm, značeno tužkou vpravo dole, vlevo dole číslováno 229/250, list ze souboru ilustrací k dílu Francois Rabelais - Gargantua et Pantagruel, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek vystavený PhDr. V. Jůzou v roce 1994

Vyvolávací cena:
3 800

14 500

Detail

Olbram Zoubek - Astrologie

Astrologie

Id: 253205

papírový reliéf/zlato, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rok vzniku 1997, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
2 800

14 500

Detail

Jiří Anderle - Jezdci apokalypsy

Jezdci apokalypsy

Id: 244701

lept/papír, rozměr 96 x 65 cm, značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Gustav Macoun - V dešti

Gustav Macoun
V dešti

Id: 248308

olej/karton, rozměr 63 x 71 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
2 600

14 000

Detail