Aukce LXIV./2020
Robert Jiran
New York
Id: 250701
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno ve spodní části, značeno i na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
17 500 Kč
Příhozy: 50
Jan Václav Kautský
Život u říčky
Id: 251004
olej/dřevo, rozměr 22,5 x 36,5 cm, značeno vlevo dole, dekorativně adjustováno, po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
17 000 Kč
František Emler
Z Francie
Id: 250823
kombinovaná technika/lepenka, rozměr 60 x 100 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
17 000 Kč
Amalie Mánesová
Kytičky
Id: 252401
konvolut čtyř maleb, kvaš/papír, rozměr každé cca 14 x 15,5 cm, neznačeno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, dílo bude zařazeno do výstavy Josef Mánes a jeho doba
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
17 000 Kč
Ludwig Sckell
Na cestě
Id: 250401
olej/plátno, rozměr 65 x 85 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
16 500 Kč
Franz Thiele
Z Itálie
Id: 250403
olej/dřevěná deska, rozměr 35 x 55 cm, značeno vpravo dole, deska zvlněná, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
16 200 Kč
Alois Kalvoda
Průhled
Id: 249702
olej/papír/lepenka, rozměr 23 x 32 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, malba pod sklem lokálně poškozena viz foto, popisky na zadní straně, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. M. Zachařem
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
15 700 Kč
Karel Langer
U rybníka
Id: 250714
olej/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 500 Kč
Ota Bubeníček
Rozkvetlé louky
Id: 251103
olej/karton, rozměr 33 x 50 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
15 000 Kč
Alois Kirnig
O žních
Id: 251002
olej/lepenka, rozměr cca 35 x 27 cm, značeno vpravo dole, rámováno, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
14 500 Kč
V. Příhoda
Káhira
Id: 250909
olej/plátno, rozměr 63 x 65 cm, značeno a popsáno vpravo dole, poškozený rám, v minulosti restaurováno, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
14 500 Kč
Salvador Dalí
Ilustrace
Id: 251804
barevná litografie/papír, rozměr listu 75 x 53 cm, značeno tužkou vpravo dole, vlevo dole číslováno 229/250, list ze souboru ilustrací k dílu Francois Rabelais - Gargantua et Pantagruel, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek vystavený PhDr. V. Jůzou v roce 1994
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
14 500 Kč
Astrologie
Id: 253205
papírový reliéf/zlato, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rok vzniku 1997, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
14 500 Kč
Jezdci apokalypsy
Id: 244701
lept/papír, rozměr 96 x 65 cm, značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
14 000 Kč
Gustav Macoun
V dešti
Id: 248308
olej/karton, rozměr 63 x 71 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
2 600 Kč
14 000 Kč