Čas na serveru 01:45:37

Aukce LXIV./2020

Jiří Trnka - Pohádkový motiv

Jiří Trnka
Pohádkový motiv

Id: 250716

litografie/papír, rozměr ve výřezu 50 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

23 100

Detail

Účastníci: 22

František Ringo Čech - Sv. Vít

František Ringo Čech
Sv. Vít

Id: 250301

olej/houslový lub, rozměr 39 x 23,5 cm, značeno a datováno na zadní straně,po

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

František  Hudeček - Kompozice

František Hudeček
Kompozice

Id: 254903

kombinovaná technika/karton, rozměr 41 x 32 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Václav Boštík - Rýhování IV.

Václav Boštík
Rýhování IV.

Id: 254902

pastel/ruční papír, rozměr listu 59 x 42 cm, značeno uprostřed dole, na zadní straně popis Jiřího Valocha, osobního přítele a znalce autora, datace cca 1988-89

Vyvolávací cena:

22 500

Detail

Bedřich  Feigl - Červánky na moři

Bedřich Feigl
Červánky na moři

Id: 251101

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

André Renoux - Rue Cardinal Paris

André Renoux
Rue Cardinal Paris

Id: 251005

olej/plátno, rozměr 41 x 24 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, rámováno, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

21 509

Detail

Příhozy: 61

Ladislav Šaloun - Vodník

Ladislav Šaloun
Vodník

Id: 250901

patinovaná sádra/dřevěný podstavec, výška plastiky 56 cm, celková výška včetně podstavce 58 cm, značeno monogramem ve spodní části, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Adolf Born - Konvolut dvou kusů

Konvolut dvou kusů

Id: 250820

litografie/papír, rozměr každého 21 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:
2 200

21 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 57

Ota Bubeníček - Janov u Vožice

Ota Bubeníček
Janov u Vožice

Id: 250712

olej/karton, rozměr 28 x 50 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 600

21 000

Detail

Příhozy: 50

Kamil Lhoták - Letadlo a loď

Kamil Lhoták
Letadlo a loď

Id: 252004

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 9,5 x 13 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Václav Rabas - Vybírání brambor

Václav Rabas
Vybírání brambor

Id: 251801

olej/plátno, rozměr 63 x 86 cm, značeno vpravo dole, datováno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
5 800

20 000

Detail

Federico Morello - Rybáři v Neapoli

Federico Morello
Rybáři v Neapoli

Id: 250705

olej/plátno, rozměr 71 x 101 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, lehce poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

19 004

Detail

Adolf Born - Oslava

Oslava

Id: 250816

litografie/papír, rozměr ve výřezu 33 x 20 cm, značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:
2 600

19 000

Detail

Otto Peters - Odpočívající

Otto Peters
Odpočívající

Id: 254730

pastel/papír, rozměr viditelný 68 x 99 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

18 003

Detail

Jaroslav Panuška - Větrný mlýn

Jaroslav Panuška
Větrný mlýn

Id: 252106

olej/lepenka, rozměr viditelný 24,5 x 34 cm, značeno vlevo dole, popsáno a datováno na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 000

Detail