Aukce LXIV./2020
Jiří Trnka
Pohádkový motiv
Id: 250716
litografie/papír, rozměr ve výřezu 50 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
23 100 Kč
Účastníci: 22
František Ringo Čech
Sv. Vít
Id: 250301
olej/houslový lub, rozměr 39 x 23,5 cm, značeno a datováno na zadní straně,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
23 000 Kč
František Hudeček
Kompozice
Id: 254903
kombinovaná technika/karton, rozměr 41 x 32 cm, značeno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
23 000 Kč
Václav Boštík
Rýhování IV.
Id: 254902
pastel/ruční papír, rozměr listu 59 x 42 cm, značeno uprostřed dole, na zadní straně popis Jiřího Valocha, osobního přítele a znalce autora, datace cca 1988-89
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
22 500 Kč
Bedřich Feigl
Červánky na moři
Id: 251101
olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
22 000 Kč
André Renoux
Rue Cardinal Paris
Id: 251005
olej/plátno, rozměr 41 x 24 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, rámováno, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
21 509 Kč
Příhozy: 61
Ladislav Šaloun
Vodník
Id: 250901
patinovaná sádra/dřevěný podstavec, výška plastiky 56 cm, celková výška včetně podstavce 58 cm, značeno monogramem ve spodní části, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
21 000 Kč
Konvolut dvou kusů
Id: 250820
litografie/papír, rozměr každého 21 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
21 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 57
Ota Bubeníček
Janov u Vožice
Id: 250712
olej/karton, rozměr 28 x 50 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 600 Kč
21 000 Kč
Příhozy: 50
Kamil Lhoták
Letadlo a loď
Id: 252004
kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 9,5 x 13 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
21 000 Kč
Václav Rabas
Vybírání brambor
Id: 251801
olej/plátno, rozměr 63 x 86 cm, značeno vpravo dole, datováno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 800 Kč
20 000 Kč
Federico Morello
Rybáři v Neapoli
Id: 250705
olej/plátno, rozměr 71 x 101 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, lehce poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
19 004 Kč
Oslava
Id: 250816
litografie/papír, rozměr ve výřezu 33 x 20 cm, značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
2 600 Kč
19 000 Kč
Otto Peters
Odpočívající
Id: 254730
pastel/papír, rozměr viditelný 68 x 99 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
18 003 Kč
Jaroslav Panuška
Větrný mlýn
Id: 252106
olej/lepenka, rozměr viditelný 24,5 x 34 cm, značeno vlevo dole, popsáno a datováno na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 000 Kč