Aukce LXIV./2020
Jan Kulec
Vesna
Id: 247308
olej/karton, rozměr 34 x 35 cm, značeno monogramem vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 300 Kč
Karlovy Vary
Id: 253403
barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 25 x 32,5 cm, popsáno ve spodní části, dekorativně paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
4 300 Kč
Hanuš Schwaiger
Interiér kostela II.
Id: 251205
olej/plátno, rozměr 58 x 42 cm, značeno monogramem vpravo dole, drobné nedostatečnosti v malbě, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 933 Kč
Jaromír Skřivánek
Noční motiv
Id: 250722
olej/plátno, rozměr 55 x 75 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 620 Kč
Neznačeno
Kostelík v dáli
Id: 248804
olej/plátno/dřevěná deska, rozměr 27 x 21,5 cm, značně poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
3 600 Kč
František Klimeš
Konvolut dvou kusů
Id: 250910
olej/lepenka, viditelný rozměr každého 46 x 30,5 cm, značeno vždy ve spodní části, lokálně poškozená malba, poškozené rámování,po
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 600 Kč
Pravoslav Sovák
Klece
Id: 250831
grafická technika/papír, rozměr tisku 30 x 35 cm, značeno uprostřed dole, v ploše drobné hnědé tečky, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
800 Kč
3 600 Kč
Lesní víly
Id: 250917
malba/plátno, rozměr 35 x 48 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno,po
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 433 Kč
Antonín Kybal
Kompozice
Id: 250808
kresba/ruční papír, rozměr listu 42 x 59,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 300 Kč
Milan Klimeš
Tváře
Id: 253404
malba/plátno, rozměr 55 x 90 cm, značeno a datováno vlevo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 300 Kč
Václav Novák
Lovec
Id: 250725
bronzová plastika na kamenném podstavci, výška plastiky 16,5 cm, značena na podstavci včetně litce Fr. Anýže, výška celková včetně podstavce 19 cm, stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
3 100 Kč
Neznačeno
Portrét
Id: 248802
kvaš/papír, rozměr viditelný 51 x 40 cm, zaskleno, značně poškozený rám, 19. století
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 000 Kč
Jaroslav(Jaro) Svoboda
Údolí u Lurd ve Francii
Id: 250916
olej/karton, rozměr 41 x 29 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 713 Kč
Neznačeno
U vody
Id: 247309
olej/plátno, rozměr 40 x 53 cm, v minulosti restaurováno, poškozený dekorativní rám,po
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 600 Kč
Milan Knížák
Zelená
Id: 253203
kresba/papír, rozměr listu 29,4 x 20,8 cm, značeno na zadní straně a datováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 500 Kč