Čas na serveru 05:24:23

Aukce LXIV./2020

Jan Kulec - Vesna

Jan Kulec
Vesna

Id: 247308

olej/karton, rozměr 34 x 35 cm, značeno monogramem vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

  Autor neurčen - Karlovy Vary

Karlovy Vary

Id: 253403

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 25 x 32,5 cm, popsáno ve spodní části, dekorativně paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

4 300

Detail

Hanuš Schwaiger - Interiér kostela II.

Hanuš Schwaiger
Interiér kostela II.

Id: 251205

olej/plátno, rozměr 58 x 42 cm, značeno monogramem vpravo dole, drobné nedostatečnosti v malbě, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

3 933

Detail

Jaromír Skřivánek - Noční motiv

Jaromír Skřivánek
Noční motiv

Id: 250722

olej/plátno, rozměr 55 x 75 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 620

Detail

  Neznačeno - Kostelík v dáli

Neznačeno
Kostelík v dáli

Id: 248804

olej/plátno/dřevěná deska, rozměr 27 x 21,5 cm, značně poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 100

3 600

Detail

František Klimeš - Konvolut dvou kusů

František Klimeš
Konvolut dvou kusů

Id: 250910

olej/lepenka, viditelný rozměr každého 46 x 30,5 cm, značeno vždy ve spodní části, lokálně poškozená malba, poškozené rámování,po

Vyvolávací cena:
1 200

3 600

Detail

Pravoslav Sovák - Klece

Pravoslav Sovák
Klece

Id: 250831

grafická technika/papír, rozměr tisku 30 x 35 cm, značeno uprostřed dole, v ploše drobné hnědé tečky, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
800

3 600

Detail

  Autor neurčen - Lesní víly

Lesní víly

Id: 250917

malba/plátno, rozměr 35 x 48 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:
1 200

3 433

Detail

Antonín Kybal - Kompozice

Antonín Kybal
Kompozice

Id: 250808

kresba/ruční papír, rozměr listu 42 x 59,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

Milan Klimeš - Tváře

Milan Klimeš
Tváře

Id: 253404

malba/plátno, rozměr 55 x 90 cm, značeno a datováno vlevo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

Václav Novák - Lovec

Václav Novák
Lovec

Id: 250725

bronzová plastika na kamenném podstavci, výška plastiky 16,5 cm, značena na podstavci včetně litce Fr. Anýže, výška celková včetně podstavce 19 cm, stav viz foto

Vyvolávací cena:
2 800

3 100

Detail

  Neznačeno - Portrét

Neznačeno
Portrét

Id: 248802

kvaš/papír, rozměr viditelný 51 x 40 cm, zaskleno, značně poškozený rám, 19. století

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav(Jaro) Svoboda - Údolí u Lurd ve Francii

Jaroslav(Jaro) Svoboda
Údolí u Lurd ve Francii

Id: 250916

olej/karton, rozměr 41 x 29 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
1 200

2 713

Detail

  Neznačeno - U vody

Neznačeno
U vody

Id: 247309

olej/plátno, rozměr 40 x 53 cm, v minulosti restaurováno, poškozený dekorativní rám,po

Vyvolávací cena:
1 200

2 600

Detail

Milan Knížák - Zelená

Milan Knížák
Zelená

Id: 253203

kresba/papír, rozměr listu 29,4 x 20,8 cm, značeno na zadní straně a datováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail