Aukce LXIV./2020
Jaroslav Horejc
Herkules
Id: 250902
patinovaná sádra, výška celková 57 cm včetně žulového podstavce, značeno ve spodní části,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 500 Kč
Hanuš Schwaiger
Interiér kostela I.
Id: 251204
olej/plátno, rozměr 58 x 42,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, drobné nedostatečnosti v malbě, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 500 Kč
Václav Boštík
Rýhování III.
Id: 254901
pastel/ruční papír, rozměr listu 58,5 x 42 cm, značeno uprostřed dole, na zadní straně popis Jiřího Valocha, osobního přítele a znalce autora, datace cca 1988-89
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
8 500 Kč
Emanuel Knížek
Pražský hrad
Id: 248702
olej/plátno, rozměr 65 x 82 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 000 Kč
Zdeněk Sigmund
Ze Středomoří
Id: 248803
olej/karton, rozměr 41 x 51 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
8 000 Kč
Karel Holan
Pražský hrad
Id: 251802
olej/plátno, rozměr 49 x 35,5 cm, značeno vpravo dole, datováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
8 000 Kč
Jaroslav Klápště
Portrét
Id: 252111
kombinovaná technika/plátno, rozměr 40 x 30 cm, značeno vpravo dole, datováno, nerámováno, volně loženo, lokálně otřená barva, stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 000 Kč
August von Rentzell
V místnosti
Id: 253504
olej/plátno, rozměr 17 x 22 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
8 000 Kč
František Tavík Šimon
Zasněžená Praha
Id: 250822
litografie/papír, rozměr ve výřezu 42 x 38 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 100 Kč
Robert T. Stuart
U řeky při západu slunce
Id: 251010
olej/plátno, rozměr 32 x 46 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, původní nerestaurovaný stav,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 013 Kč
Otakar Hůrka
Barevný les
Id: 251401
olej/plátno/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 000 Kč
Miroslav Netík
Portrét
Id: 251405
malba/deska, rozměr 53 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený původní rám, obraz ve stavu viz foto
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
7 000 Kč
Neznačeno
Dívka s vějířem
Id: 251006
olej/plátno, rozměr 42 x 30 cm, lehce poškozený rám, lokálně poškozená malba, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 000 Kč
Antonín Kroča
Potok v lese
Id: 250806
olej/sololit, rozměr 61 x 79,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno, volně loženo,po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 600 Kč
Antonín Josef Levý
Alpský motiv
Id: 251202
olej/dřevo, rozměr 22 x 41 cm, značeno vlevo dole, drobná poškození v malbě, poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
6 513 Kč