Čas na serveru 09:01:45

Aukce LXIV./2020

  Autor neurčen - Na pobřeží

Na pobřeží

Id: 248309

olej/plátno, rozměr 53 x 77 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

Detail

Stanislav Lolek - Pohled do kraje

Stanislav Lolek
Pohled do kraje

Id: 249902

olej/lepenka, rozměr 32 x 47,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

6 300

Detail

Jan Honsa - Parková cesta

Jan Honsa
Parková cesta

Id: 252405

olej/deska, rozměr 18 x 25 cm, neznačeno, poškozený novodobý rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

6 055

Detail

Albín Brunovský - Bella Italia I.

Albín Brunovský
Bella Italia I.

Id: 247206

grafická technika/papír, rozměr tisku 21 x 17 cm, rozměr listu 64 x 47 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

6 001

Detail

Karel Jan Sigmund - Starý statek

Karel Jan Sigmund
Starý statek

Id: 250402

olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, značeno vpravo dole, lokální vytlačeniny v malbě, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

  Autor neurčen - Z Vídně

Z Vídně

Id: 250905

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 46 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:
1 200

6 000

Detail

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 250809

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 24 x 19 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno,po

Vyvolávací cena:
2 200

6 000

Detail

  Autor neurčen - Podvečer

Podvečer

Id: 252403

olej/plátno, rozměr 43,5 x 37 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Karel Postl - Friedland

Karel Postl
Friedland

Id: 250101

kolorovaná rytina/papír, rozměr ve výřezu 35 x 46 cm, popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 200

Detail

  Autor neurčen - U vesnice

U vesnice

Id: 250715

olej/lepenka, rozměr 25 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci, lokálně poškozená malba

Vyvolávací cena:

Detail

Otakar Hůrka - U říčky

Otakar Hůrka
U říčky

Id: 252113

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

J. Thors - Na procházce

J. Thors
Na procházce

Id: 252404

olej/plátno, rozměr 17,5 x 23 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

František Kyncl - Struktura

František Kyncl
Struktura

Id: 252406

serigrafie/papír, rozměr tisku 18 x 18 cm, značeno a datováno vpravo dole, číslováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
500

Detail

Příhozy: 48

Othon Coubine - Z Francie

Othon Coubine
Z Francie

Id: 250805

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 17 x 26,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:
2 600

4 700

Detail

Josef Navrátil - Horská chalupa

Josef Navrátil
Horská chalupa

Id: 248603

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 27,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, pod sklem znečištěno, list v minulosti přeložen

Vyvolávací cena:

4 600

Detail