Aukce LXIV./2020
Na pobřeží
Id: 248309
olej/plátno, rozměr 53 x 77 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
6 500 Kč
Stanislav Lolek
Pohled do kraje
Id: 249902
olej/lepenka, rozměr 32 x 47,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 300 Kč
Jan Honsa
Parková cesta
Id: 252405
olej/deska, rozměr 18 x 25 cm, neznačeno, poškozený novodobý rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 055 Kč
Albín Brunovský
Bella Italia I.
Id: 247206
grafická technika/papír, rozměr tisku 21 x 17 cm, rozměr listu 64 x 47 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 001 Kč
Karel Jan Sigmund
Starý statek
Id: 250402
olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, značeno vpravo dole, lokální vytlačeniny v malbě, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 000 Kč
Z Vídně
Id: 250905
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 46 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
6 000 Kč
Ptáček
Id: 250809
barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 24 x 19 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno,po
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
6 000 Kč
Podvečer
Id: 252403
olej/plátno, rozměr 43,5 x 37 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 000 Kč
Karel Postl
Friedland
Id: 250101
kolorovaná rytina/papír, rozměr ve výřezu 35 x 46 cm, popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
5 500 Kč
U vesnice
Id: 250715
olej/lepenka, rozměr 25 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci, lokálně poškozená malba
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč
Otakar Hůrka
U říčky
Id: 252113
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč
J. Thors
Na procházce
Id: 252404
olej/plátno, rozměr 17,5 x 23 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 500 Kč
František Kyncl
Struktura
Id: 252406
serigrafie/papír, rozměr tisku 18 x 18 cm, značeno a datováno vpravo dole, číslováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
500 Kč
5 500 Kč
Příhozy: 48
Othon Coubine
Z Francie
Id: 250805
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 17 x 26,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
2 600 Kč
4 700 Kč
Josef Navrátil
Horská chalupa
Id: 248603
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 27,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, pod sklem znečištěno, list v minulosti přeložen
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 600 Kč