Aukce LXIV./2020
František Kupka
Kompozice
Id: 255702
pastel/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 36,5 cm, rozměr celkový dle posudku 41 x 37 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně číslo 99 modrou pastelkou, jedná se o sbírkové dílo továrníka Josefa Sochora, přiložena fotokopie dokumentu potvrzující autenticitu od Pierre Brullého, předpokládaná doba vzniku 1925/27, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
60 000 Kč
520 000 Kč
Účastníci: 25
Příhozy: 124
Othon Coubine
Kytice ve váze
Id: 250812
olej/plátno, rozměr 73 x 60 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno,výborný stav viz foto, bude přiloženo uměleckohistorické posouzení vypracované PhDr. Reou Michalovou, PhD.,po
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
321 000 Kč
Příhozy: 71
Bohumil Kubišta
Hlava
Id: 255701
cín/kamenný podstavec, výška cínového odlitku 36 cm, na zadní straně značeno BK 3/3, celková výška s kamenným podstavcem 47 cm, stav viz foto
Vyvolávací cena:
45 000 Kč
260 000 Kč
Příhozy: 80
Jaroslav Věšín
Odjezd na lov
Id: 250914
olej/plátno, rozměr 64 x 94 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně expertiza historika umění a výtvarného kritika prof. K. B. Madla z roku 1926 a expertiza akad. malíře a grafika prof. F. Sembdnera z roku 1944, přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové, dekorativně adjustováno,po
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
255 000 Kč
Příhozy: 113
Kája Saudek
Kšíry lásky
Id: 250827
olej/plátno, rozměr 90 x 60 cm, značeno a popsáno po stranách, na zadní straně výstavní štítek viz foto, nerámováno,po
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
230 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 70
Zdeněk Burian
Jaggers v tísni
Id: 250832
olej/plátno, rozměr 47 x 37 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno,ilustrace k románu J. Templera Jaggers v tísni, obraz byl součástí výstavy Z. Buriana ŠIRÝM SVĚTEM,po
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
180 000 Kč
Účastníci: 26
Příhozy: 97
Studna v Bretani
Id: 251304
barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 38 cm, značeno ve spodní části viz foto, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
174 000 Kč
Příhozy: 120
Pasta Oner
Crash
Id: 252901
olej/akryl/plátno, rozměr 100 x 120 cm, značeno na rubu, dílo získáno přímo od autora, jehož výstava probíhá v Domě umění v Opavě
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
150 000 Kč
Kája Saudek
Znám jednu dívku ...
Id: 254101
malba/plátno, rozměr vč. rámu 51 x 70,5 cm, popsáno a značeno uprostřed dole, rám součástí malby, malba v ploše lehce poškozená
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
150 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 63
Josef Jíra
Malá Skála
Id: 249701
olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole 59, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
145 001 Kč
Příhozy: 66
Oldřich Smutný
Bílá zeď u vody
Id: 250829
malba/plátno, rozměr 84 x 49 cm, značeno uprostřed dole, autorsky popsáno na zadní straně rámu, olištováno,po
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
145 000 Kč
Příhozy: 107
Peter Nižňanský
Evička II.
Id: 253201
bronzová plastika, celková výška s podstavcem 82 cm, přiložen autorský certifikát, výborný stav
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
125 001 Kč
Příhozy: 51
Richard Fremund
Písek
Id: 254201
olej/plátno, rozměr 70 x 85 cm, značeno vpravo nahoře s datací, lokálně poškozená malba, poškozený rám
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
105 000 Kč
Příhozy: 110
Antonín Pelc
Toaleta
Id: 250826
olej/plátno, rozměr 71,5 x 101 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
100 000 Kč
Příhozy: 83
Otto Eduard Pippel
Ve varieté
Id: 248704
olej/plátno, rozměr 70 x 60 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
84 000 Kč
Příhozy: 117