Aukce LXIX./2020
Kytice šeříků
Id: 278606
malba/lepenka, rozměr 54 x 38 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 200 Kč
7.12.2020, 22:25:00