Čas na serveru 12:49:22

Aukce LXIX./2020

  Autor neurčen - Kytice šeříků

Kytice šeříků

Id: 278606

malba/lepenka, rozměr 54 x 38 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

1 200

Detail

7.12.2020, 22:25:00