Aukce LXXVIII./2021
Marie Čermínová - Toyen
Dívka s houslemi
Id: 329704
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 11,5 cm, značeno tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
22 000 Kč
Kamil Kubík
Newyorská burza
Id: 332201
autorský tisk/papír, rozměr tisku 56 x 71 cm, značeno vpravo dole tužkou, vlevo dole popsáno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
22 000 Kč
Oldřich Kulhánek
Erotické hrátky č. 7
Id: 327802
lept/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 22 cm, značeno a datováno uprostřed dole, přiložen certifikát díla, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
21 500 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice 1
Id: 329506
zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 30 x 41,5 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
21 019 Kč
Příhozy: 56
Po-Che
Vesluji v loďce na mělké řece
Id: 334001
malba/hedvábí, rozměr viditelný 115,5 x 44 cm, značeno v ploše , datováno 1888, majitelem konzultováno a posouzeno v Národní galerii Praha, zaskleno, rámováno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
21 001 Kč
Andre de Dienes
Marilyn Monroe 1949
Id: 325401
barevná fotografie, rozměr 50 x 40 cm, na zadní straně pozůstalostní razítko autora fotografie limitované edice 129/200 z roku 2008, původní fotografie vznikla v létě 1949, přiložen certifikát autenticity, zaskleno UV sklem, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
21 000 Kč
Ležící dívka
Id: 326701
kolorovaný linoryt, rozměr ve výřezu 25,5 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
21 000 Kč
Ota Bubeníček
Od Mladé Vožice
Id: 329302
olej/deska, rozměr 37 x 50 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, značně poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
21 000 Kč
František Kupka
Fontána
Id: 318101
lept/ruční papír, rozměr listu 51 x 32,5 cm, značeno v tisku vpravo dole a autorským razítkem, razítko editora vpravo dole, paspartováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
19 501 Kč
Josef Král
Na říčním břehu
Id: 327701
olej/karton, rozměr 47 x 33 cm, značeno vpravo dole, rámováno, na zadní straně potvrzení pravosti PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
19 500 Kč
Cyril Bouda
Na břehu
Id: 329201
kombinovaná technika/tuž/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 21 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
19 500 Kč
Vincent Hložník
Bez názvu I.
Id: 330101
olej/plátno/lepenka, rozměr 49,5 x 34,5 cm, značeno vpravo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
19 500 Kč
Vilém (Willi) Nowak
Domek z karet
Id: 329116
olej/karton, rozměr viditelný 18,5 x 23 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 500 Kč
Oldřich Kulhánek
Bez názvu
Id: 333006
litografie/papír, rozměr ve výřezu 36 x 26 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
18 500 Kč
Tomáš Bím
Na pouti
Id: 332501
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 57 x 41 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
18 160 Kč
Příhozy: 57