Čas na serveru 17:48:20

Aukce LXXVIII./2021

Marie Čermínová - Toyen - Dívka s houslemi

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s houslemi

Id: 329704

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 11,5 cm, značeno tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

22 000

Detail

Kamil Kubík - Newyorská burza

Kamil Kubík
Newyorská burza

Id: 332201

autorský tisk/papír, rozměr tisku 56 x 71 cm, značeno vpravo dole tužkou, vlevo dole popsáno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Erotické hrátky č. 7

Oldřich Kulhánek
Erotické hrátky č. 7

Id: 327802

lept/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 22 cm, značeno a datováno uprostřed dole, přiložen certifikát díla, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

21 500

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Z cyklu Střelnice 1

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice 1

Id: 329506

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 30 x 41,5 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

21 019

Detail

Příhozy: 56

 Po-Che - Vesluji v loďce na mělké řece

Po-Che
Vesluji v loďce na mělké řece

Id: 334001

malba/hedvábí, rozměr viditelný 115,5 x 44 cm, značeno v ploše , datováno 1888, majitelem konzultováno a posouzeno v Národní galerii Praha, zaskleno, rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

21 001

Detail

Andre de Dienes - Marilyn Monroe 1949

Andre de Dienes
Marilyn Monroe 1949

Id: 325401

barevná fotografie, rozměr 50 x 40 cm, na zadní straně pozůstalostní razítko autora fotografie limitované edice 129/200 z roku 2008, původní fotografie vznikla v létě 1949, přiložen certifikát autenticity, zaskleno UV sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Václav Špála - Ležící dívka

Ležící dívka

Id: 326701

kolorovaný linoryt, rozměr ve výřezu 25,5 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Ota Bubeníček - Od Mladé Vožice

Ota Bubeníček
Od Mladé Vožice

Id: 329302

olej/deska, rozměr 37 x 50 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, značně poškozený rám

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

František Kupka - Fontána

František Kupka
Fontána

Id: 318101

lept/ruční papír, rozměr listu 51 x 32,5 cm, značeno v tisku vpravo dole a autorským razítkem, razítko editora vpravo dole, paspartováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

19 501

Detail

Josef Král - Na říčním břehu

Josef Král
Na říčním břehu

Id: 327701

olej/karton, rozměr 47 x 33 cm, značeno vpravo dole, rámováno, na zadní straně potvrzení pravosti PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Cyril Bouda - Na břehu

Cyril Bouda
Na břehu

Id: 329201

kombinovaná technika/tuž/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 21 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav viz foto

Vyvolávací cena:
3 800

19 500

Detail

Vincent Hložník - Bez názvu I.

Vincent Hložník
Bez názvu I.

Id: 330101

olej/plátno/lepenka, rozměr 49,5 x 34,5 cm, značeno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Vilém (Willi) Nowak - Domek z karet

Vilém (Willi) Nowak
Domek z karet

Id: 329116

olej/karton, rozměr viditelný 18,5 x 23 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Oldřich Kulhánek - Bez názvu

Oldřich Kulhánek
Bez názvu

Id: 333006

litografie/papír, rozměr ve výřezu 36 x 26 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
3 800

18 500

Detail

Tomáš Bím - Na pouti

Tomáš Bím
Na pouti

Id: 332501

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 57 x 41 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 160

Detail

Příhozy: 57