Čas na serveru 04:20:47

Aukce LXXVIII./2021

  Autor neurčen - Tanečnice

Tanečnice

Id: 328703

bronzová plastika na kamenném podstavci, výška plastiky 19,5 cm, výška celková 22,5 cm, značeno na plintě MM (Marino Marini?), jedná se pravděpodobně o novější odlitek

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Milan Paštéka - Muž s koněm

Milan Paštéka
Muž s koněm

Id: 331403

tempera/papír, rozměr listu 17,5 x 17,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek Dr. Hany Vaškovičové CSc., jenž obraz konzultovala s E. Paštékovou, manželkou autora

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Eva Tomková - Vzpomínání

Eva Tomková
Vzpomínání

Id: 328602

olej/plátno, rozměr 35 x 30 cm, značeno vlevo dole s datací, na zadní straně původní štítek Díla, poškozený rám

Vyvolávací cena:

9 270

Detail

Jiří Kolář - Pocta Vladimíru Boudníkovi

Jiří Kolář
Pocta Vladimíru Boudníkovi

Id: 330409

proláž, rozměr ve výřezu 27 x 18 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Bedřich Ženíšek - Dalmácie

Bedřich Ženíšek
Dalmácie

Id: 333406

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
3 800

9 000

Detail

Dana Puchnarová-Storm - Krajina

Dana Puchnarová-Storm
Krajina

Id: 330604

olej/plátno, rozměr 50 x 68 cm, značeno vpravo dole s datací, též na zadní straně, poškozený rám, drobné nedostatečnosti v malbě, stav viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Souček (Bor) - Picadelly

Karel Souček (Bor)
Picadelly

Id: 332901

kombinovaná technika/kvaš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 50 x 42 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, pod sklem lehce znečištěno

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Liesler - Šachová partie

Josef Liesler
Šachová partie

Id: 330702

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 38,5 x 27 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 200

8 100

Detail

Jiří Kolář - Maska a klíč

Jiří Kolář
Maska a klíč

Id: 328601

reliéf vytvořený pro Rosenthal, 1986, rozměr 38 x 38 cm, limitovaná edice 401/1000, značeno v tisku na přední straně objektu i na zadní straně, na zadní straně štítek, stav viz foto

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Jan Benda - Zátiší s ovocem

Jan Benda
Zátiší s ovocem

Id: 329901

olej/deska, rozměr 23 x 27 cm, značeno vpravo nahoře, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Rudolf Vácha - V nevěstinci

Rudolf Vácha
V nevěstinci

Id: 330805

kombinovaná technika/kresba/akvarel/papír, rozměr kresby 29,5 x 22 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Jaromír Kunc - Koupání

Jaromír Kunc
Koupání

Id: 333403

olej/plátno/karton, rozměr 26 x 35 cm, značeno, datováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Bohumil Kubišta - Motiv z Florencie

Bohumil Kubišta
Motiv z Florencie

Id: 329502

lept/plátno/tisk v hnědé barevnosti, rok 1907, rozměr ve výřezu 26 x 35,5 cm, značeno v tisku uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Viktor Jagš - Dubrovník

Viktor Jagš
Dubrovník

Id: 333405

tempera/karton, rozměr 45 x 60 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

6 000

Detail

Alois Fišárek - Zátiší

Alois Fišárek
Zátiší

Id: 330403

malba/deska, rozměr 18 x 27 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

5 501

Detail