Aukce LXXVIII./2021
Dana Puchnarová-Storm
Krajina
Id: 330604
olej/plátno, rozměr 50 x 68 cm, značeno vpravo dole s datací, též na zadní straně, poškozený rám, drobné nedostatečnosti v malbě, stav viz foto
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
8 500 Kč
Karel Souček (Bor)
Picadelly
Id: 332901
kombinovaná technika/kvaš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 50 x 42 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, pod sklem lehce znečištěno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 500 Kč
Josef Liesler
Šachová partie
Id: 330702
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 38,5 x 27 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
8 100 Kč
Jiří Kolář
Maska a klíč
Id: 328601
reliéf vytvořený pro Rosenthal, 1986, rozměr 38 x 38 cm, limitovaná edice 401/1000, značeno v tisku na přední straně objektu i na zadní straně, na zadní straně štítek, stav viz foto
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
7 500 Kč
Jan Benda
Zátiší s ovocem
Id: 329901
olej/deska, rozměr 23 x 27 cm, značeno vpravo nahoře, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 500 Kč
Rudolf Vácha
V nevěstinci
Id: 330805
kombinovaná technika/kresba/akvarel/papír, rozměr kresby 29,5 x 22 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
6 500 Kč
Jaromír Kunc
Koupání
Id: 333403
olej/plátno/karton, rozměr 26 x 35 cm, značeno, datováno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 500 Kč
Bohumil Kubišta
Motiv z Florencie
Id: 329502
lept/plátno/tisk v hnědé barevnosti, rok 1907, rozměr ve výřezu 26 x 35,5 cm, značeno v tisku uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 000 Kč
Viktor Jagš
Dubrovník
Id: 333405
tempera/karton, rozměr 45 x 60 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
6 000 Kč
Alois Fišárek
Zátiší
Id: 330403
malba/deska, rozměr 18 x 27 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
5 501 Kč
Karel Holec
Tání v pralese
Id: 330601
olej/karton, rozměr 65 x 70 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
5 500 Kč
Neznačeno
Krajina
Id: 330902
olej/plátno, rozměr 21,5 x 28,5 cm, malba poškozena, v minulosti restaurováno, jedná se pravděpodobně o Antonína Josefa Lewého, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 500 Kč
Vincenc Vingler
Sedící bůžek
Id: 328501
pálená hlína kolorovaná, výška plastiky cca 20 cm, neznačeno, přiloženo písemné potvrzení pravosti autorem z roku 1974
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 000 Kč
Jaromír Kunc
Starý karlínský přístav
Id: 329902
olej/plátno/deska, rozměr ve výřezu 15,5 x 19,8 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
5 000 Kč
Zdeněk Mlčoch
Starý hrad
Id: 332504
olej/karton, rozměr 50 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 000 Kč