Aukce LXXVIII./2021
Emil Filla
Kubistická žena v křesle
Id: 328302
tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 17 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
39 000 Kč
Příhozy: 49
Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer
Muž na skalisku
Id: 331801
olej/karton, rozměr 23 x 34,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, původní rám se štítkem
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
39 000 Kč
Lutobor Hlavsa
Benátky
Id: 328402
olej/plátno, rozměr 21,5 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, v obraze lokální protlačenina, stav viz foto, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
38 000 Kč
Příhozy: 50
Ota Bubeníček
Hornické domky ze Staré Vožice
Id: 330706
olej/plátno, rozměr 50,5 x 66 cm, značeno vlevo dole, autorsky popsáno na blindrámu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
37 000 Kč
Příhozy: 49
Josef Istler
Hlava 9
Id: 331406
olej/lepenka, rozměr viditelný 57 x 46,5 cm, neznačeno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
37 000 Kč
Příhozy: 58
Jiří Máška
Burlaci na Volze II
Id: 333901
kombinovaná technika/olej/akryl/pastel/plátno, rozměr cca 93,5 x 201 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
36 690 Kč
Jan Rapin
Karbaník
Id: 330002
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně popsáno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
36 500 Kč
Gabriela
Id: 329113
fotografie, rozměr 31 x 40 cm, značeno ve spodní části, popsáno po okraji, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
36 000 Kč
Vlastimil Rada
Na periferii
Id: 330501
olej/plátno, rozměr 47,5 x 54 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně pozůstalostní razítko. lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
36 000 Kč
Ota Bubeníček
Pohled do údolí
Id: 333601
olej/karton, rozměr 35 x 51,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
36 000 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Schovej se, válko! 4
Id: 329112
grafický list/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 37,5 cm, značeno s datací v tisku, též autorsky vpravo dole, v oblasti značení lehké znečištění, paspartováno, zaskleno, rámováno, jedná se o grafický list vydaný nakladatelstvím Fr. Borový v Praze v roce 1946 podle kreseb z roku 1944
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
35 800 Kč
Příhozy: 67
Trávy
Id: 329501
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 33 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, na zadní straně štítek Díla
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
35 000 Kč
Účastníci: 20
Lev Šimák
Toaleta
Id: 330603
olej/plátno, rozměr 64 x 48 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
35 000 Kč
Příhozy: 55
Karel Chaba
Průčelí
Id: 330408
olej/sololit, rozměr 20,5 x 16 cm, značeno vpravo nahoře, autorsky rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
34 333 Kč
Účastníci: 27
Příhozy: 59
Pasta Oner
You are a grownup
Id: 316708
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
34 000 Kč
Příhozy: 62