Čas na serveru 00:44:07

Aukce LXXVIII./2021

Lutobor Hlavsa - Obraz

Lutobor Hlavsa
Obraz

Id: 328403

olej/plátno, rozměr 20 x 22,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

40 000

Detail

Kristian Kodet - Spojení

Kristian Kodet
Spojení

Id: 332607

olej/plátno, rozměr 31 x 22,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

František Ringo Čech - Setkání velmistra Řádu něm. rytířů s P. Kvitovou

František Ringo Čech
Setkání velmistra Řádu něm. rytířů s P. Kvitovou

Id: 332704

olej/plátno, rozměr 45 x 55 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno,po

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Příhozy: 50

Emil Filla - Kubistická žena v křesle

Emil Filla
Kubistická žena v křesle

Id: 328302

tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 17 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

39 000

Detail

Příhozy: 49

Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer - Muž na skalisku

Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer
Muž na skalisku

Id: 331801

olej/karton, rozměr 23 x 34,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, původní rám se štítkem

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

Lutobor Hlavsa - Benátky

Lutobor Hlavsa
Benátky

Id: 328402

olej/plátno, rozměr 21,5 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, v obraze lokální protlačenina, stav viz foto, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Příhozy: 50

Ota Bubeníček - Hornické domky ze Staré Vožice

Ota Bubeníček
Hornické domky ze Staré Vožice

Id: 330706

olej/plátno, rozměr 50,5 x 66 cm, značeno vlevo dole, autorsky popsáno na blindrámu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Příhozy: 49

Josef  Istler - Hlava 9

Josef Istler
Hlava 9

Id: 331406

olej/lepenka, rozměr viditelný 57 x 46,5 cm, neznačeno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
3 800

37 000

Detail

Příhozy: 58

Jiří Máška - Burlaci na Volze II

Jiří Máška
Burlaci na Volze II

Id: 333901

kombinovaná technika/olej/akryl/pastel/plátno, rozměr cca 93,5 x 201 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

36 690

Detail

Jan Rapin - Karbaník

Jan Rapin
Karbaník

Id: 330002

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně popsáno, rámováno

Vyvolávací cena:

36 500

Detail

Jan Saudek - Gabriela

Gabriela

Id: 329113

fotografie, rozměr 31 x 40 cm, značeno ve spodní části, popsáno po okraji, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Vlastimil Rada - Na periferii

Vlastimil Rada
Na periferii

Id: 330501

olej/plátno, rozměr 47,5 x 54 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně pozůstalostní razítko. lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Ota Bubeníček - Pohled do údolí

Ota Bubeníček
Pohled do údolí

Id: 333601

olej/karton, rozměr 35 x 51,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Z cyklu Schovej se, válko! 4

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Schovej se, válko! 4

Id: 329112

grafický list/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 37,5 cm, značeno s datací v tisku, též autorsky vpravo dole, v oblasti značení lehké znečištění, paspartováno, zaskleno, rámováno, jedná se o grafický list vydaný nakladatelstvím Fr. Borový v Praze v roce 1946 podle kreseb z roku 1944

Vyvolávací cena:

35 800

Detail

Příhozy: 67

Ota Janeček - Trávy

Trávy

Id: 329501

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 33 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, na zadní straně štítek Díla

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Účastníci: 20