Čas na serveru 02:53:46

Aukce LXXVIII./2021

Karel Chaba  - Průčelí

Karel Chaba
Průčelí

Id: 330408

olej/sololit, rozměr 20,5 x 16 cm, značeno vpravo nahoře, autorsky rámováno

Vyvolávací cena:

34 333

Detail

Účastníci: 27

Příhozy: 59

Pasta  Oner - You are a grownup

Pasta Oner
You are a grownup

Id: 316708

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Příhozy: 62

Ota Bubeníček - Pozdní odpoledne na Svratce

Ota Bubeníček
Pozdní odpoledne na Svratce

Id: 329301

olej/karton, rozměr 33 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, autorský popis včetně značení na zadní straně

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Vincent Hložník - Bez názvu III.

Vincent Hložník
Bez názvu III.

Id: 330103

olej/plátno/lepenka, rozměr 45,5 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Ota Bubeníček - Jihočeský statek

Ota Bubeníček
Jihočeský statek

Id: 333301

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, datováno, věnování, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
4 800

33 000

Detail

Jan  Bauch - Sedící dívka

Jan Bauch
Sedící dívka

Id: 333401

patinovaný bronz, výška cca 26 cm, neznačeno, na povrchu drobné otřeniny

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Příhozy: 48

Jan  Zrzavý - Anděl

Anděl

Id: 333501

suchá jehla/papír, rozměr tisku 23 x 14 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Příhozy: 65

Olbram Zoubek - Andělíček 2

Andělíček 2

Id: 326004

papírový reliéf, rozměr ve výřezu 37 x 36,5 cm, autorský tisk, značeno ve spodní části, rok vzniku 2008, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

32 001

Detail

Jan Honsa - Rozkvetlý keř

Jan Honsa
Rozkvetlý keř

Id: 330802

olej/karton, rozměr 42 x 48 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

32 001

Detail

Účastníci: 19

Adolf Born - Konvolut tří kusů

Konvolut tří kusů

Id: 330201

litografie/papír, rozměry ve výřezu cca 20,5 x 10 cm, 10,5 x 20 cm, 20 x10 cm, vše značeno, číslováno, zaskleno, paspartováno, dva kusy rámovány, přiložena kniha Adolf Borna Na cestách

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Karel Liebscher - Lekníny

Karel Liebscher
Lekníny

Id: 330803

olej/plátno, rozměr malby 36 x 61 cm, značeno vlevo dole, obraz rentoilován, na povrchu lokálně poškozen, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Účastníci: 19

Antonín Slavíček - Procesí

Antonín Slavíček
Procesí

Id: 330804

akvarel/papír/podloženo kartonem, rozměr 14 x 20 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Kristian Kodet - Milenci

Kristian Kodet
Milenci

Id: 329702

olej/plátno/karton, rozměr 25 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

31 006

Detail

Augustin Mervart - Roubené chalupy

Augustin Mervart
Roubené chalupy

Id: 329701

olej/karton, rozměr 25 x 32 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
3 800

31 000

Detail

Příhozy: 49

Vlastimil Zábranský - České DaDa

Vlastimil Zábranský
České DaDa

Id: 330401

kombinovaná technika/malba/lepenka, rozměr ve výřezu 37,5 x 27,5 cm, značeno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

31 000

Detail