Aukce LXXVIII./2021
Ota Bubeníček
Pozdní odpoledne na Svratce
Id: 329301
olej/karton, rozměr 33 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, autorský popis včetně značení na zadní straně
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
34 000 Kč
Vincent Hložník
Bez názvu III.
Id: 330103
olej/plátno/lepenka, rozměr 45,5 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
33 000 Kč
Ota Bubeníček
Jihočeský statek
Id: 333301
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, datováno, věnování, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
33 000 Kč
Jan Bauch
Sedící dívka
Id: 333401
patinovaný bronz, výška cca 26 cm, neznačeno, na povrchu drobné otřeniny
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
33 000 Kč
Příhozy: 48
Anděl
Id: 333501
suchá jehla/papír, rozměr tisku 23 x 14 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
33 000 Kč
Příhozy: 65
Andělíček 2
Id: 326004
papírový reliéf, rozměr ve výřezu 37 x 36,5 cm, autorský tisk, značeno ve spodní části, rok vzniku 2008, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
32 001 Kč
Jan Honsa
Rozkvetlý keř
Id: 330802
olej/karton, rozměr 42 x 48 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
32 001 Kč
Účastníci: 19
Konvolut tří kusů
Id: 330201
litografie/papír, rozměry ve výřezu cca 20,5 x 10 cm, 10,5 x 20 cm, 20 x10 cm, vše značeno, číslováno, zaskleno, paspartováno, dva kusy rámovány, přiložena kniha Adolf Borna Na cestách
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
32 000 Kč
Karel Liebscher
Lekníny
Id: 330803
olej/plátno, rozměr malby 36 x 61 cm, značeno vlevo dole, obraz rentoilován, na povrchu lokálně poškozen, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
32 000 Kč
Účastníci: 19
Antonín Slavíček
Procesí
Id: 330804
akvarel/papír/podloženo kartonem, rozměr 14 x 20 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
32 000 Kč
Kristian Kodet
Milenci
Id: 329702
olej/plátno/karton, rozměr 25 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
31 006 Kč
Augustin Mervart
Roubené chalupy
Id: 329701
olej/karton, rozměr 25 x 32 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
31 000 Kč
Příhozy: 49
Vlastimil Zábranský
České DaDa
Id: 330401
kombinovaná technika/malba/lepenka, rozměr ve výřezu 37,5 x 27,5 cm, značeno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
31 000 Kč
Sergeji! Drahuno!
Id: 330411
papírový reliéf, rozměr listu 29,8 x 21,3 cm, značeno vpravo dole, autorský tisk, volně loženo, nerámováno, rok vzniku 1996, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
31 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 65
Kristian Kodet
Dívky
Id: 332404
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 41 x 28,5 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítek, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
31 000 Kč