Čas na serveru 23:45:18

Aukce LXXVIII./2021

František  Tichý - Harlekýn

František Tichý
Harlekýn

Id: 327504

kresba uhlem/papír, rozměr listu 28,5 x 24,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

47 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 66

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 332601

bronzová plastika ptáčka, celková výška 9,5 cm, výška podstavce 4,5 cm, značeno na podstavci, přiložen certifikát autorství, katalogové číslo 9557

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Kristian Kodet - Hlavy

Kristian Kodet
Hlavy

Id: 329602

olej/plátno/karton, rozměr 22,5 x 20 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

44 000

Detail

Příhozy: 49

Karel Chaba  - Strom

Karel Chaba
Strom

Id: 330414

olej/sololit, rozměr 16,5 x 16 cm, značeno a datováno v horní části, rámováno

Vyvolávací cena:

44 000

Detail

Účastníci: 18

Ferdinand Engelmüller - Při západu slunce

Ferdinand Engelmüller
Při západu slunce

Id: 333201

olej/plátno, rozměr 33 x 66 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba

Vyvolávací cena:

44 000

Detail

Kristian Kodet - Kristus

Kristian Kodet
Kristus

Id: 329601

olej/plátno/karton, rozměr 30 x 25 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
3 800

43 000

Detail

Robert Jiran - Dívka s perlou

Robert Jiran
Dívka s perlou

Id: 331502

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole a na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Příhozy: 54

Aleš Lamr - Drahokamy

Aleš Lamr
Drahokamy

Id: 332606

kombinovaná technika/malba/koláž/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno a datováno v horní části, nerámováno

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Karel Langer - Jaro pod Petřínem

Karel Langer
Jaro pod Petřínem

Id: 333505

olej/plátno, rozměr 68 x 82 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, přiložen písemný odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:
12 000

43 000

Detail

Antonín Waldhauser  - Stará rybárna

Antonín Waldhauser
Stará rybárna

Id: 334005

olej/plátno/karton, rozměr 13 x 23 cm, značeno monogramem vpravo dole, oděrky na rámu, ústně konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:
4 800

43 000

Detail

Gustav  Porš - Zima na Vysočině

Gustav Porš
Zima na Vysočině

Id: 328101

olej/plátno, rozměr 37 x 50 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, obraz v ploše znečištěn, stav viz foto

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Václav Špála - Dívčí akt

Dívčí akt

Id: 329115

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 26 cm, značeno a datováno vpravo dole, na listu jsou znatelné stopy stáří, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Příhozy: 62

Iva Hüttnerová - Ve vrátnici

Iva Hüttnerová
Ve vrátnici

Id: 333003

olej/dřevo, rozměr obrazu cca 21 x 22 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Robert Jiran - Dívky a závoj

Robert Jiran
Dívky a závoj

Id: 329204

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 50

Andy Warhol - Venus

Andy Warhol
Venus

Id: 325801

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 60/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Příhozy: 50