Čas na serveru 07:37:11

Aukce LXXVIII./2021

Milan Laluha - Tetky

Milan Laluha
Tetky

Id: 331405

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 19 x 26 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 400

Detail

Václav Menčík - Zátiší se šicím strojem

Václav Menčík
Zátiší se šicím strojem

Id: 331506

tempera/sololit, rozměr 13,5 x 21 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Bohumil Kubišta - Pozůstatky padlého

Bohumil Kubišta
Pozůstatky padlého

Id: 329503

linoryt/papír, rozměr ve výřezu 14 x 20 cm, značeno vlevo nahoře na desce, rok 1918, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

3 300

Detail

Karel Truppe - Lovec

Karel Truppe
Lovec

Id: 333402

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu 17,5 x 22,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Vincenc Vingler - Z Orientu

Vincenc Vingler
Z Orientu

Id: 328502

akvarel/papír, rozměr listu 21 x 14 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

František Sequens - Svatý Eligius

František Sequens
Svatý Eligius

Id: 330602

kaš/papír, rozměr ve výřezu 14,3 x 4 cm, neznačeno, na zadní straně galerijní štítky, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

  Autor neurčen - Pouštní pevnost

Pouštní pevnost

Id: 327702

olej/písek/karton, rozměr 65 x 38 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 100

2 100

Detail

  Neznačeno - Dostaveníčko

Neznačeno
Dostaveníčko

Id: 327904

kresba/papír, rozměr viditelný 26 x 18,5 cm, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 800

Detail