Aukce LXXVIII./2021
Milan Laluha
Tetky
Id: 331405
kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 19 x 26 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 400 Kč
Václav Menčík
Zátiší se šicím strojem
Id: 331506
tempera/sololit, rozměr 13,5 x 21 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 300 Kč
Bohumil Kubišta
Pozůstatky padlého
Id: 329503
linoryt/papír, rozměr ve výřezu 14 x 20 cm, značeno vlevo nahoře na desce, rok 1918, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
3 300 Kč
Karel Truppe
Lovec
Id: 333402
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu 17,5 x 22,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 200 Kč
Vincenc Vingler
Z Orientu
Id: 328502
akvarel/papír, rozměr listu 21 x 14 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 200 Kč
František Sequens
Svatý Eligius
Id: 330602
kaš/papír, rozměr ve výřezu 14,3 x 4 cm, neznačeno, na zadní straně galerijní štítky, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 200 Kč
Pouštní pevnost
Id: 327702
olej/písek/karton, rozměr 65 x 38 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
2 100 Kč
Neznačeno
Dostaveníčko
Id: 327904
kresba/papír, rozměr viditelný 26 x 18,5 cm, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 800 Kč