Čas na serveru 09:13:28

Aukce LXXVIII./2021

Karel Holec - Tání v pralese

Karel Holec
Tání v pralese

Id: 330601

olej/karton, rozměr 65 x 70 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

  Neznačeno - Krajina

Neznačeno
Krajina

Id: 330902

olej/plátno, rozměr 21,5 x 28,5 cm, malba poškozena, v minulosti restaurováno, jedná se pravděpodobně o Antonína Josefa Lewého, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Vincenc Vingler - Sedící bůžek

Vincenc Vingler
Sedící bůžek

Id: 328501

pálená hlína kolorovaná, výška plastiky cca 20 cm, neznačeno, přiloženo písemné potvrzení pravosti autorem z roku 1974

Vyvolávací cena:

Detail

Jaromír Kunc - Starý karlínský přístav

Jaromír Kunc
Starý karlínský přístav

Id: 329902

olej/plátno/deska, rozměr ve výřezu 15,5 x 19,8 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Zdeněk Mlčoch - Starý hrad

Zdeněk Mlčoch
Starý hrad

Id: 332504

olej/karton, rozměr 50 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Milan Laluha - Tetky

Milan Laluha
Tetky

Id: 331405

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 19 x 26 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 400

Detail

Václav Menčík - Zátiší se šicím strojem

Václav Menčík
Zátiší se šicím strojem

Id: 331506

tempera/sololit, rozměr 13,5 x 21 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Bohumil Kubišta - Pozůstatky padlého

Bohumil Kubišta
Pozůstatky padlého

Id: 329503

linoryt/papír, rozměr ve výřezu 14 x 20 cm, značeno vlevo nahoře na desce, rok 1918, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

3 300

Detail

Karel Truppe - Lovec

Karel Truppe
Lovec

Id: 333402

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu 17,5 x 22,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Vincenc Vingler - Z Orientu

Vincenc Vingler
Z Orientu

Id: 328502

akvarel/papír, rozměr listu 21 x 14 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

František Sequens - Svatý Eligius

František Sequens
Svatý Eligius

Id: 330602

kaš/papír, rozměr ve výřezu 14,3 x 4 cm, neznačeno, na zadní straně galerijní štítky, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

  Autor neurčen - Pouštní pevnost

Pouštní pevnost

Id: 327702

olej/písek/karton, rozměr 65 x 38 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 100

2 100

Detail

  Neznačeno - Dostaveníčko

Neznačeno
Dostaveníčko

Id: 327904

kresba/papír, rozměr viditelný 26 x 18,5 cm, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 800

Detail