Čas na serveru 04:05:45

Aukce LXXVIII./2021

Ota Janeček - Ranní píseň pod růžovým zámkem

Ranní píseň pod růžovým zámkem

Id: 328306

akvarel/pastel/papír, rozměr listu 42 x 28,5 cm, značeno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

120 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 103

Kamil Lhoták - Explorel

Kamil Lhoták
Explorel

Id: 327505

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr listu 29,5 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

116 000

Detail

Účastníci: 30

Příhozy: 102

Jan  Zrzavý - Máchovská krajina

Máchovská krajina

Id: 329401

kresba tuší/běloba/papír, rozměr ve výřezu 33 x 61,5 cm, značeno monogramem a datací vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, ústně konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:
7 000

115 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 49

Gustav  Porš - Tichý les

Gustav Porš
Tichý les

Id: 334004

olej/plátno, rozměr 77 x 86 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

110 000

Detail

Příhozy: 70

Robert Jiran - Dívka v kruhu

Robert Jiran
Dívka v kruhu

Id: 327601

olej/plátno, rozměr 100 x 100 cm, značeno vpravo dole, dále na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno

Vyvolávací cena:

105 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 103

Vlastimil  Beneš - Lední hokej

Vlastimil Beneš
Lední hokej

Id: 329001

olej/sololit, rozměr 60 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, poškozený rám, původní stav viz foto

Vyvolávací cena:
8 000

99 000

Detail

Příhozy: 84

Zdeněk Burian - Kletba zlata

Zdeněk Burian
Kletba zlata

Id: 330705

tuš/perokresba/papír, rozměr ve výřezu 16 x 21,5 cm, značeno vpravo dole, reprodukováno na straně 163 v knize Fr. Běhounka Kletba zlata, paspartováno, zaskleno, rámováno, kniha součástí

Vyvolávací cena:

95 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 62

Gustav  Porš - Barevný podzim

Gustav Porš
Barevný podzim

Id: 333701

olej/plátno, rozměr 38 x 50 cm, značeno vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

94 000

Detail

Příhozy: 86

Václav Tikal - Kam si růže chodí pro barvu

Václav Tikal
Kam si růže chodí pro barvu

Id: 331709

tempera/lepenka, rozměr 29 x 43 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, v minulosti vystaveno v Galerii Moderna viz razítko

Vyvolávací cena:

93 000

Detail

Příhozy: 73

Jan  Zrzavý - Bretaňský přístav

Bretaňský přístav

Id: 331402

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 14 x 16 cm, značeno a popsáno ve spodní části, list lehce zvlněn, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek Mgr. Ing. Ivo Bindera

Vyvolávací cena:
11 000

91 000

Detail

Účastníci: 31

Příhozy: 69

Robert Jiran - Dívka s balonem

Robert Jiran
Dívka s balonem

Id: 329203

Vyvolávací cena:

90 100

Detail

Příhozy: 53

Jan  Zrzavý - San Marco

San Marco

Id: 327502

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 17,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, přiložen písemný odborný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Vyvolávací cena:
10 000

90 000

Detail

Účastníci: 28

Příhozy: 86

Karel Purkyně - V jízdárně

Karel Purkyně
V jízdárně

Id: 327902

olej/plátno, rozměr 42 x 60 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, lehce poškozený rám, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:
12 000

87 000

Detail

Milan Chabera - Rozhovor

Milan Chabera
Rozhovor

Id: 333101

kombinovaná technika/malba/lepenka, rozměr 96 x 65 cm, značeno a datováno uprostřed dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

87 000

Detail

Příhozy: 88

Julius Mařák - Krajina s kameny

Julius Mařák
Krajina s kameny

Id: 332101

olej/plátno, rozměr 20,5 x 33,5 cm, neznačeno, oděrky na dobovém rámu , přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové - Horové a Mgr. Vlasty Čihákové Noshiro Ph.D.

Vyvolávací cena:
9 000

82 000

Detail