Aukce LXXVIII./2021
Karel Chaba
Věž
Id: 330413
olej/sololit, rozměr 24 x 14 cm, značeno monogramem a datací v horní části, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
14 000 Kč
Jan Koblasa
Milenci
Id: 330703
barvené dřevo, celková výška s podstavcem 30,5 cm, značeno monogramem a datováno na podstavci, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
13 000 Kč
Jaroslav Kotas
Motiv z Vlašimy
Id: 329903
kombinovaná technika/karton, rozměr ve výřezu 32 x 48 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
12 500 Kč
Příhozy: 49
Jan Benda
Krajina
Id: 319307
olej/překližka, rozměr 23 x 27 cm, značeno monogramem vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
12 001 Kč
Karel Skála
Odpočívající dívka
Id: 327803
olej/dřevěná deska, rozměr 30 x 25 cm, značeno vpravo nahoře s datací, v ploše prasklina, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
11 000 Kč
Portrét
Id: 333404
kolorovaný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 33 x 23 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 500 Kč
Josef Šíma
Starý dům
Id: 333602
malba/karton, rozměr 30 x 20,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz se prodává bez posouzení
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 500 Kč
František Tavík Šimon
Povaleči u Seiny
Id: 327602
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 31 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 100 Kč
Otakar Hůrka
Podzim v lese
Id: 333202
olej/plátno, rozměr 49,5 x 64,5 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 000 Kč
Jan Kutálek
Čertík
Id: 327301
pálená hlína/glazováno, celková výška 22 cm, drobné oděrky na povrchu a vlasová prasklinka, značeno na spodní straně, zakoupeno cca v roce 1972 v autorově ateliéru na Žižkově
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
9 500 Kč
Tanečnice
Id: 328703
bronzová plastika na kamenném podstavci, výška plastiky 19,5 cm, výška celková 22,5 cm, značeno na plintě MM (Marino Marini?), jedná se pravděpodobně o novější odlitek
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 500 Kč
Milan Paštéka
Muž s koněm
Id: 331403
tempera/papír, rozměr listu 17,5 x 17,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek Dr. Hany Vaškovičové CSc., jenž obraz konzultovala s E. Paštékovou, manželkou autora
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
9 500 Kč
Eva Tomková
Vzpomínání
Id: 328602
olej/plátno, rozměr 35 x 30 cm, značeno vlevo dole s datací, na zadní straně původní štítek Díla, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 270 Kč
Jiří Kolář
Pocta Vladimíru Boudníkovi
Id: 330409
proláž, rozměr ve výřezu 27 x 18 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 000 Kč
Bedřich Ženíšek
Dalmácie
Id: 333406
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
9 000 Kč