Čas na serveru 00:01:04

Aukce LXXVIII./2021

Karel Chaba  - Věž

Karel Chaba
Věž

Id: 330413

olej/sololit, rozměr 24 x 14 cm, značeno monogramem a datací v horní části, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

14 000

Detail

Jan Koblasa - Milenci

Jan Koblasa
Milenci

Id: 330703

barvené dřevo, celková výška s podstavcem 30,5 cm, značeno monogramem a datováno na podstavci, stav viz foto

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Jaroslav Kotas - Motiv z Vlašimy

Jaroslav Kotas
Motiv z Vlašimy

Id: 329903

kombinovaná technika/karton, rozměr ve výřezu 32 x 48 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Příhozy: 49

Jan Benda - Krajina

Jan Benda
Krajina

Id: 319307

olej/překližka, rozměr 23 x 27 cm, značeno monogramem vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

12 001

Detail

Karel Skála - Odpočívající dívka

Karel Skála
Odpočívající dívka

Id: 327803

olej/dřevěná deska, rozměr 30 x 25 cm, značeno vpravo nahoře s datací, v ploše prasklina, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

11 000

Detail

Václav Špála - Portrét

Portrét

Id: 333404

kolorovaný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 33 x 23 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Josef  Šíma - Starý dům

Josef Šíma
Starý dům

Id: 333602

malba/karton, rozměr 30 x 20,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz se prodává bez posouzení

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

František Tavík Šimon - Povaleči u Seiny

František Tavík Šimon
Povaleči u Seiny

Id: 327602

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 31 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 100

Detail

Otakar Hůrka - Podzim v lese

Otakar Hůrka
Podzim v lese

Id: 333202

olej/plátno, rozměr 49,5 x 64,5 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Jan Kutálek - Čertík

Jan Kutálek
Čertík

Id: 327301

pálená hlína/glazováno, celková výška 22 cm, drobné oděrky na povrchu a vlasová prasklinka, značeno na spodní straně, zakoupeno cca v roce 1972 v autorově ateliéru na Žižkově

Vyvolávací cena:
2 800

9 500

Detail

  Autor neurčen - Tanečnice

Tanečnice

Id: 328703

bronzová plastika na kamenném podstavci, výška plastiky 19,5 cm, výška celková 22,5 cm, značeno na plintě MM (Marino Marini?), jedná se pravděpodobně o novější odlitek

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Milan Paštéka - Muž s koněm

Milan Paštéka
Muž s koněm

Id: 331403

tempera/papír, rozměr listu 17,5 x 17,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek Dr. Hany Vaškovičové CSc., jenž obraz konzultovala s E. Paštékovou, manželkou autora

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Eva Tomková - Vzpomínání

Eva Tomková
Vzpomínání

Id: 328602

olej/plátno, rozměr 35 x 30 cm, značeno vlevo dole s datací, na zadní straně původní štítek Díla, poškozený rám

Vyvolávací cena:

9 270

Detail

Jiří Kolář - Pocta Vladimíru Boudníkovi

Jiří Kolář
Pocta Vladimíru Boudníkovi

Id: 330409

proláž, rozměr ve výřezu 27 x 18 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Bedřich Ženíšek - Dalmácie

Bedřich Ženíšek
Dalmácie

Id: 333406

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
3 800

9 000

Detail