Čas na serveru 00:27:05

Aukce LXXVIII./2021

Jan  Zrzavý - Maják z Ile de Sein

Maják z Ile de Sein

Id: 331401

grafika/papír, rozměr ve výřezu 7,5 x 12,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, přiloženo odborné vyjádření Ak. mal. Igora Fogaše

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Příhozy: 50

Jan Benda - Zátiší s dýmkou

Jan Benda
Zátiší s dýmkou

Id: 319304

malba/lepenka, rozměr ve výřezu 20,5 x 26,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

14 300

Detail

Riko(Emerich) Mikeska - Motiv z jihu

Riko(Emerich) Mikeska
Motiv z jihu

Id: 333004

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno vlevo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

14 200

Detail

Jan Rapin - La Perla

Jan Rapin
La Perla

Id: 330001

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:
4 200

14 000

Detail

Karel Chaba  - Věž

Karel Chaba
Věž

Id: 330413

olej/sololit, rozměr 24 x 14 cm, značeno monogramem a datací v horní části, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

14 000

Detail

Jan Koblasa - Milenci

Jan Koblasa
Milenci

Id: 330703

barvené dřevo, celková výška s podstavcem 30,5 cm, značeno monogramem a datováno na podstavci, stav viz foto

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Jaroslav Kotas - Motiv z Vlašimy

Jaroslav Kotas
Motiv z Vlašimy

Id: 329903

kombinovaná technika/karton, rozměr ve výřezu 32 x 48 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Příhozy: 49

Jan Benda - Krajina

Jan Benda
Krajina

Id: 319307

olej/překližka, rozměr 23 x 27 cm, značeno monogramem vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

12 001

Detail

Karel Skála - Odpočívající dívka

Karel Skála
Odpočívající dívka

Id: 327803

olej/dřevěná deska, rozměr 30 x 25 cm, značeno vpravo nahoře s datací, v ploše prasklina, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

11 000

Detail

Vladimír Boudník - Bez názvu

Vladimír Boudník
Bez názvu

Id: 331508

tisk/ruční papír, rozměr tisku 20,5 x 43 cm, značeno v tisku, zaskleno, pozdější otisk z původní desky

Vyvolávací cena:

10 700

Detail

Václav Špála - Portrét

Portrét

Id: 333404

kolorovaný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 33 x 23 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Josef  Šíma - Starý dům

Josef Šíma
Starý dům

Id: 333602

malba/karton, rozměr 30 x 20,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz se prodává bez posouzení

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

František Tavík Šimon - Povaleči u Seiny

František Tavík Šimon
Povaleči u Seiny

Id: 327602

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 31 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 100

Detail

Vladimír Boudník - Dračí hnízdo

Vladimír Boudník
Dračí hnízdo

Id: 331507

tisk/papír, rozměr ve výřezu 39,5 x 30 cm, značeno v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno, pozdější otisk z původní desky

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Otakar Hůrka - Podzim v lese

Otakar Hůrka
Podzim v lese

Id: 333202

olej/plátno, rozměr 49,5 x 64,5 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 000

Detail