Čas na serveru 02:57:55

Aukce LXXVIII./2021

Henry Moore - Odpočívající dívčí akt

Henry Moore
Odpočívající dívčí akt

Id: 328311

patinovaná bronzová plastika na kamenném podstavci, rozměr plastiky 24 x 12,5 x 9 cm, výška s podstavcem cca 16 cm, značeno na bronzovém odlitku, jedná se pravděpodobně o novější dílo, stav viz foto

Vyvolávací cena:

78 000

Detail

Příhozy: 61

Bohumil Vrzal - Na předměstí Holešova

Bohumil Vrzal
Na předměstí Holešova

Id: 332801

kombinovaná technika/plátno, rozměr 40 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, původní olištování, na zadní straně původní štítek

Vyvolávací cena:

76 000

Detail

Příhozy: 59

František Drtikol - Akt

František Drtikol
Akt

Id: 333801

olej/překližka, rozměr 26 x 26,5 cm, značeno monogramem na zadní straně, oděrky na rámu, původem z významné pražské sbírky

Vyvolávací cena:

75 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 53

Lutobor Hlavsa - Přívěsek

Lutobor Hlavsa
Přívěsek

Id: 328401

olej/deska, rozměr 60 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, v obraze drobné nedostatečnosti, stav viz foto, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

74 000

Detail

Příhozy: 64

František Ringo Čech - Praha

František Ringo Čech
Praha

Id: 332702

olej/plátno, rozměr 70 x 60 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno,po

Vyvolávací cena:

73 000

Detail

Příhozy: 75

Ferdinand Lepie - Alpské jezero

Ferdinand Lepie
Alpské jezero

Id: 333605

olej/plátno, rozměr 72 x 100 cm, značeno vlevo dole, v minulosti restaurováno, rentoillováno, otluky na rámu

Vyvolávací cena:

72 000

Detail

Příhozy: 81

Jan  Zrzavý - Bárky na pobřeží

Bárky na pobřeží

Id: 329303

skica tužkou/papír, rozměr ve výřezu 18 x 32 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, ústně konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:

71 001

Detail

Účastníci: 25

Příhozy: 94

František Kupka - Dívčí akt s draperií

František Kupka
Dívčí akt s draperií

Id: 329505

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 21 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

67 000

Detail

Příhozy: 67

Ota Janeček - Zpívající ptáček

Zpívající ptáček

Id: 330701

kombinovaná technika/akvarel/pastel/papír, rozměr ve výřezu 39 x 28 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

67 000

Detail

Účastníci: 27

Příhozy: 73

Vladimír Komárek - Mísa s hrozny

Vladimír Komárek
Mísa s hrozny

Id: 327801

olej/plátno, rozměr 20 x 20 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

66 500

Detail

Účastníci: 34

Příhozy: 79

Alberto Giacometti - Pes

Alberto Giacometti
Pes

Id: 329105

patinovaný bronzový odlitek, výška cca 26,5 cm, značeno na podstavci, jedná se pravděpodobně o pozdější odlitek

Vyvolávací cena:

66 000

Detail

Příhozy: 56

Jan Slavíček - Z Paříže

Jan Slavíček
Z Paříže

Id: 328202

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr 51 x 66 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, drobné nedostatečnosti v malbě, stav viz foto, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

65 000

Detail

Příhozy: 76

Jaroslav Panuška - Rozkvetlý vrch

Jaroslav Panuška
Rozkvetlý vrch

Id: 328001

olej/karton, rozměr 33 x 50 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
4 800

62 000

Detail

Účastníci: 28

Příhozy: 75

Jiří Načeradský - Kudlanky

Jiří Načeradský
Kudlanky

Id: 332605

olej/plátno, rozměr 54,5 x 73 cm, značeno a datováno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

62 000

Detail

Ota Bubeníček - Podzimní nálada

Ota Bubeníček
Podzimní nálada

Id: 334003

olej/plátno, rozměr 50 x 68 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

62 000

Detail

Účastníci: 24

Příhozy: 72