Čas na serveru 11:10:01

Aukce LXXVIII./2021

Emil Filla - Hlava

Emil Filla
Hlava

Id: 326502

patinovaná sádra/dřevěný podstavec, výška plastiky cca 43 cm, výška celková cca 51 cm, značeno ve spodní části, nejedná se o novodobou repliku,po

Vyvolávací cena:

58 000

Detail

Příhozy: 58

Robert Jiran - Dívka a parník

Robert Jiran
Dívka a parník

Id: 331501

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole a na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno

Vyvolávací cena:

58 000

Detail

Příhozy: 76

František Kupka - Bílé rytmy na černé

František Kupka
Bílé rytmy na černé

Id: 329202

dřevoryt/japonský ruční papír, rozměr listu 38 x 57,5 cm, značeno v tisku vpravo dole, autorským razítkem vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

56 000

Detail

Příhozy: 49

František Ringo Čech - Budoucnost EU

František Ringo Čech
Budoucnost EU

Id: 332701

olej/plátno, rozměr 75 x 55 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

56 000

Detail

  Autor neurčen - Kubistická kompozice

Kubistická kompozice

Id: 328704

olej/plátno, rozměr 46 x 32 cm, značeno a datováno vlevo dole, novodobě rámováno, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

55 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 99

Ota Janeček - Ležící dívka

Ležící dívka

Id: 329802

bronzová plastika na kamenném podstavci, rozměr plastiky cca 31,5 x 9 x 13 cm, celková výška včetně kamenného podstavce cca 16 cm, značeno ve spodní části, drobné oděrky na povrchu

Vyvolávací cena:
9 500

55 000

Detail

Příhozy: 48

František Kaván - Kozlov od Libuně

František Kaván
Kozlov od Libuně

Id: 330301

olej/lepenka, rozměr cca 25,5 x 36,5 cm, značeno a popsáno vpravo dole, doba vzniku těsně po roce 1900, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
7 000

55 000

Detail

Příhozy: 50

Jan Saudek - Women

Women

Id: 333005

fotografie, rozměr 40 x 29 cm, značeno vpravo dole, popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

55 000

Detail

Příhozy: 71

Zdeněk Hajný - Zelená krajina

Zdeněk Hajný
Zelená krajina

Id: 331901

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

53 000

Detail

Příhozy: 52

Robert Jiran - Schůzka s blondýnou

Robert Jiran
Schůzka s blondýnou

Id: 329205

Vyvolávací cena:

50 444

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 65

František Kaván - Podmrak u Všeradova

František Kaván
Podmrak u Všeradova

Id: 331301

olej/lepenka, rozměr 22 x 32 cm, značeno vlevo dole, doba vzniku cca 1905-06, lehce poškozený rám, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 60

Josef Lehoučka - Beztíže

Josef Lehoučka
Beztíže

Id: 332403

olej/deska, rozměr 34 x 28 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

Příhozy: 62

František  Tichý - Harlekýn

František Tichý
Harlekýn

Id: 327504

kresba uhlem/papír, rozměr listu 28,5 x 24,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

47 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 66

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 332601

bronzová plastika ptáčka, celková výška 9,5 cm, výška podstavce 4,5 cm, značeno na podstavci, přiložen certifikát autorství, katalogové číslo 9557

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Kristian Kodet - Hlavy

Kristian Kodet
Hlavy

Id: 329602

olej/plátno/karton, rozměr 22,5 x 20 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

44 000

Detail

Příhozy: 49