Aukce LXXVIII./2021
Emil Filla
Sedící kubistická žena se džbánem
Id: 328303
tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 23 x 17 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
27 000 Kč
Na břehu světa
Id: 330410
papírový reliéf, rozměr listu 29,8 x 21,3 cm, značeno vpravo dole, autorský tisk, volně loženo, nerámováno, rok vzniku 1999, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
27 000 Kč
Příhozy: 58
Igor Kitzberger
Marabu
Id: 332602
bronzová plastika/kamenný podstavec, celková výška 39,5 cm, výška podstavce 7 cm, značeno ve spodní části
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
27 000 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Píseň písní
Id: 330415
kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 8,5 x 8,5 cm, značeno monogramem v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
26 002 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 79
MONSIEUR RIVIÈRE ENTRE NOUS
Id: 329402
suchá jehla/mezzotinta/papír, rozměr ve výřezu 52,5 x 64,5 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
26 000 Kč
Václav Zapadlík
Mercedes
Id: 331101
serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 39 x 60 cm, značeno v ploše v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
26 000 Kč
Josef Lorenzl
Tanečnice
Id: 333604
bronzová plastika/kamenný podstavec, výška plastiky 25 cm, celková výška 33 cm, značeno na plintě
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
26 000 Kč
Vladimír Fuka
Stará cihelna
Id: 328304
kvaš/tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 34 x 25,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, autorsky popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
25 000 Kč
Příhozy: 50
Otto Gutfreund
Hlava
Id: 326501
kresba tužkou/papír, rozměr listu 29,7 x 28,7 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, přiložen odborný písemný posudek PhDr. Jiřího Hlušičky,po
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
24 000 Kč
Kamil Lhoták
Silná mašinka veze brambory
Id: 328312
kresba tuší/papír, rozměr listu 27,3 x 22 cm, neznačeno, volně loženo, nerámováno, reprodukováno v publikaci Pohádky o mašinkách na straně 97, publikace přiložena
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
24 000 Kč
Jan Bauch
Odyseus
Id: 330704
olej/papír, rozměr ve výřezu 39,5 x 57 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
24 000 Kč
Josef Douba
U vína
Id: 330901
olej/plátno, rozměr 47 x 34 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozená malba, v minulosti restaurováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
24 000 Kč
Trávy v mlze
Id: 332402
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 33 cm, značeno a datováno 1951 vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
24 000 Kč
Laszlo Neogrady
Lesní bystřina
Id: 333001
olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
24 000 Kč
Ovocné zátiší
Id: 333504
litografie/papír, rozměr ve výřezu 34 x 41,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
23 000 Kč
Příhozy: 55