Čas na serveru 14:04:52

Aukce LXXVIII./2021

Pasta  Oner - God Saves, We Spend

Pasta Oner
God Saves, We Spend

Id: 328903

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Vincent Hložník - Bez názvu II.

Vincent Hložník
Bez názvu II.

Id: 330102

olej/plátno/lepenka, rozměr 49,5 x 34 cm, značeno vpravo nahoře, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Jiří Anderle - Konvolut dvou kusů

Konvolut dvou kusů

Id: 330405

litografie/papír, rozměry ve výřezu cca 13 x 18 cm a 13 x 16 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Emil Filla - Sedící kubistická žena se džbánem

Emil Filla
Sedící kubistická žena se džbánem

Id: 328303

tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 23 x 17 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

27 000

Detail

Olbram Zoubek - Na břehu světa

Na břehu světa

Id: 330410

papírový reliéf, rozměr listu 29,8 x 21,3 cm, značeno vpravo dole, autorský tisk, volně loženo, nerámováno, rok vzniku 1999, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Příhozy: 58

Igor Kitzberger - Marabu

Igor Kitzberger
Marabu

Id: 332602

bronzová plastika/kamenný podstavec, celková výška 39,5 cm, výška podstavce 7 cm, značeno ve spodní části

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Píseň písní

Marie Čermínová - Toyen
Píseň písní

Id: 330415

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 8,5 x 8,5 cm, značeno monogramem v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

26 002

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 79

Jiří Anderle - MONSIEUR RIVIÈRE ENTRE NOUS

MONSIEUR RIVIÈRE ENTRE NOUS

Id: 329402

suchá jehla/mezzotinta/papír, rozměr ve výřezu 52,5 x 64,5 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Václav Zapadlík - Mercedes

Václav Zapadlík
Mercedes

Id: 331101

serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 39 x 60 cm, značeno v ploše v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Josef Lorenzl - Tanečnice

Josef Lorenzl
Tanečnice

Id: 333604

bronzová plastika/kamenný podstavec, výška plastiky 25 cm, celková výška 33 cm, značeno na plintě

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Vladimír Fuka - Stará cihelna

Vladimír Fuka
Stará cihelna

Id: 328304

kvaš/tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 34 x 25,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, autorsky popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
3 800

25 000

Detail

Příhozy: 50

Otto Gutfreund - Hlava

Otto Gutfreund
Hlava

Id: 326501

kresba tužkou/papír, rozměr listu 29,7 x 28,7 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, přiložen odborný písemný posudek PhDr. Jiřího Hlušičky,po

Vyvolávací cena:
6 000

24 000

Detail

Kamil Lhoták - Silná mašinka veze brambory

Kamil Lhoták
Silná mašinka veze brambory

Id: 328312

kresba tuší/papír, rozměr listu 27,3 x 22 cm, neznačeno, volně loženo, nerámováno, reprodukováno v publikaci Pohádky o mašinkách na straně 97, publikace přiložena

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Jan  Bauch - Odyseus

Jan Bauch
Odyseus

Id: 330704

olej/papír, rozměr ve výřezu 39,5 x 57 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Josef Douba - U vína

Josef Douba
U vína

Id: 330901

olej/plátno, rozměr 47 x 34 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozená malba, v minulosti restaurováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

24 000

Detail