Čas na serveru 00:42:49

Aukce LXXVIII./2021

Vlastimil Zábranský - České DaDa

Vlastimil Zábranský
České DaDa

Id: 330401

kombinovaná technika/malba/lepenka, rozměr ve výřezu 37,5 x 27,5 cm, značeno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Olbram Zoubek - Sergeji! Drahuno!

Sergeji! Drahuno!

Id: 330411

papírový reliéf, rozměr listu 29,8 x 21,3 cm, značeno vpravo dole, autorský tisk, volně loženo, nerámováno, rok vzniku 1996, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 65

Kristian Kodet - Dívky

Kristian Kodet
Dívky

Id: 332404

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 41 x 28,5 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítek, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Otakar Číla - Ruský tesař

Otakar Číla
Ruský tesař

Id: 333503

olej/plátno/karton, rozměr 51 x 35 cm, značeno a pospáno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

31 000

Detail

Příhozy: 53

Jan Saudek - Kojící

Kojící

Id: 329114

fotografie, rozměr 38 x 29,5 cm, značeno ve spodní části, popsáno po okraji, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Adolf Born - San Kersko

San Kersko

Id: 330404

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 19,8 cm, značeno a číslováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:
2 800

30 000

Detail

Příhozy: 64

Karel Souček (Bor) - U kadeřníka

Karel Souček (Bor)
U kadeřníka

Id: 331503

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 57 x 84 cm, neznačeno, drobné nedostatečnosti v malbě, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

30 000

Detail

Olbram Zoubek - Marie Josefova bez ratolesti

Marie Josefova bez ratolesti

Id: 329703

papírový reliéf, rozměr ve výřezu 18 x 14 cm, značeno a pospáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1996, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

29 900

Detail

Příhozy: 60

Marie Čermínová - Toyen - Z cyklu Schovej se, válko! 2

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Schovej se, válko! 2

Id: 329110

grafický list/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 37,5 cm, značeno s datací v tisku, též autorsky vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, jedná se o grafický list vydaný nakladatelstvím Fr. Borový v Praze v roce 1946 podle kreseb z roku 1944

Vyvolávací cena:

29 400

Detail

Příhozy: 62

Otakar Číla - Tichý oceán

Otakar Číla
Tichý oceán

Id: 332502

olej/překližka, rozměr 30 x 40 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

29 005

Detail

Příhozy: 52

František  Tichý - Harlekýni

František Tichý
Harlekýni

Id: 327507

kombinovaná technika/lavírovaná kresba/papír, rozměr listu 29 x 40,5 cm, značeno monogramem uprostřed dole, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Josef  Istler - Hlava

Josef Istler
Hlava

Id: 330402

malba/karton, rozměr 60 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Účastníci: 19

Mikuláš Galanda - Tři postavy

Mikuláš Galanda
Tři postavy

Id: 331404

kombinovaná technika/tempera/tuš/papír, rozměr ve výřezu 12 x 16,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek Dr. Hany Vaškovičové CSc., jenž obraz konzultovala s Dr. Katarínou Bajcurovou, kurátorkou Slovenské národní galerie

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Pablo Picasso - Tři ženy

Pablo Picasso
Tři ženy

Id: 328307

litografie/ruční papír, rozměr listu 45 x 32 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

28 350

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 67

Pavel Pardy - Trosečník

Pavel Pardy
Trosečník

Id: 328901

olej/karton, rozměr 45 x 55 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, rámováno

Vyvolávací cena:

28 000

Detail