Aukce LXXVIII./2021
Otakar Číla
Ruský tesař
Id: 333503
olej/plátno/karton, rozměr 51 x 35 cm, značeno a pospáno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
31 000 Kč
Příhozy: 53
Kojící
Id: 329114
fotografie, rozměr 38 x 29,5 cm, značeno ve spodní části, popsáno po okraji, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
30 000 Kč
San Kersko
Id: 330404
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 19,8 cm, značeno a číslováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
30 000 Kč
Příhozy: 64
Karel Souček (Bor)
U kadeřníka
Id: 331503
olej/lepenka, rozměr ve výřezu 57 x 84 cm, neznačeno, drobné nedostatečnosti v malbě, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
30 000 Kč
Marie Josefova bez ratolesti
Id: 329703
papírový reliéf, rozměr ve výřezu 18 x 14 cm, značeno a pospáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1996, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
29 900 Kč
Příhozy: 60
Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Schovej se, válko! 2
Id: 329110
grafický list/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 37,5 cm, značeno s datací v tisku, též autorsky vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, jedná se o grafický list vydaný nakladatelstvím Fr. Borový v Praze v roce 1946 podle kreseb z roku 1944
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
29 400 Kč
Příhozy: 62
Otakar Číla
Tichý oceán
Id: 332502
olej/překližka, rozměr 30 x 40 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
29 005 Kč
Příhozy: 52
František Tichý
Harlekýni
Id: 327507
kombinovaná technika/lavírovaná kresba/papír, rozměr listu 29 x 40,5 cm, značeno monogramem uprostřed dole, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
29 000 Kč
Josef Istler
Hlava
Id: 330402
malba/karton, rozměr 60 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
29 000 Kč
Účastníci: 19
Mikuláš Galanda
Tři postavy
Id: 331404
kombinovaná technika/tempera/tuš/papír, rozměr ve výřezu 12 x 16,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek Dr. Hany Vaškovičové CSc., jenž obraz konzultovala s Dr. Katarínou Bajcurovou, kurátorkou Slovenské národní galerie
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
29 000 Kč
Pablo Picasso
Tři ženy
Id: 328307
litografie/ruční papír, rozměr listu 45 x 32 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
28 350 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 67
Pavel Pardy
Trosečník
Id: 328901
olej/karton, rozměr 45 x 55 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
28 000 Kč
Pasta Oner
God Saves, We Spend
Id: 328903
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
28 000 Kč
Vincent Hložník
Bez názvu II.
Id: 330102
olej/plátno/lepenka, rozměr 49,5 x 34 cm, značeno vpravo nahoře, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
28 000 Kč
Konvolut dvou kusů
Id: 330405
litografie/papír, rozměry ve výřezu cca 13 x 18 cm a 13 x 16 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
28 000 Kč