Čas na serveru 08:48:11

Aukce LXXVIII./2021

Alfréd Justitz - Zátiší s dýmkou

Alfréd Justitz
Zátiší s dýmkou

Id: 328801

pastel/papír, rozměr viditelný 48 x 38,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Pablo Picasso - Žena s dítětem

Pablo Picasso
Žena s dítětem

Id: 333502

litografie/papír, rozměr listu 64 x 46 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Adolf Born - Z Paříže

Z Paříže

Id: 333802

litografie/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 20 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Jan Benda - Zátiší s lahvemi a džbánem

Jan Benda
Zátiší s lahvemi a džbánem

Id: 319305

olej/sololit, rozměr 21,5 x 40 cm, značeno monogramem vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

František Kupka - Tanečnice na pláži

František Kupka
Tanečnice na pláži

Id: 333803

litografie/papír, rozměr listu 38 x 28 cm, značeno v tisku, číslováno ve spodní části, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Pravoslav Kotík - Zátiší

Pravoslav Kotík
Zátiší

Id: 334002

olej/lepenka, rozměr 28 x 40 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Jan Benda - Zátiší s hruškou

Jan Benda
Zátiší s hruškou

Id: 319309

malba/lepenka, rozměr malby 20 x 16 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

  Autor neurčen - Alpská krajina

Alpská krajina

Id: 331001

olej/plátno, rozměr 57 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, obraz poškozen na několika místech, značně poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:
1 800

15 000

Detail

Příhozy: 48

Adolf Born - Ve čtvrti červených luceren

Ve čtvrti červených luceren

Id: 328301

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 31 x 21,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

14 900

Detail

Josef  Šíma - Abstraktní kompozice

Josef Šíma
Abstraktní kompozice

Id: 327503

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu 27,5 x 24,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, list v ploše lokálně poškozen, stav viz foto, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Kamil Lhoták - Jak se člověk naučil létat

Kamil Lhoták
Jak se člověk naučil létat

Id: 330406

kombinovaná technika/kolorovaný ultrafán/malba pro animaci, rozměr ve výřezu 25,5 x 36 cm, značeno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, stav viz foto

Vyvolávací cena:
4 800

14 500

Detail

Jan  Zrzavý - Maják z Ile de Sein

Maják z Ile de Sein

Id: 331401

grafika/papír, rozměr ve výřezu 7,5 x 12,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, přiloženo odborné vyjádření Ak. mal. Igora Fogaše

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Příhozy: 50

Jan Benda - Zátiší s dýmkou

Jan Benda
Zátiší s dýmkou

Id: 319304

malba/lepenka, rozměr ve výřezu 20,5 x 26,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

14 300

Detail

Riko(Emerich) Mikeska - Motiv z jihu

Riko(Emerich) Mikeska
Motiv z jihu

Id: 333004

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno vlevo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

14 200

Detail

Jan Rapin - La Perla

Jan Rapin
La Perla

Id: 330001

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:
4 200

14 000

Detail