Aukce LXXVIII./2021
Alfréd Justitz
Zátiší s dýmkou
Id: 328801
pastel/papír, rozměr viditelný 48 x 38,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
18 000 Kč
Pablo Picasso
Žena s dítětem
Id: 333502
litografie/papír, rozměr listu 64 x 46 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 000 Kč
Z Paříže
Id: 333802
litografie/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 20 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
17 000 Kč
Jan Benda
Zátiší s lahvemi a džbánem
Id: 319305
olej/sololit, rozměr 21,5 x 40 cm, značeno monogramem vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
16 000 Kč
František Kupka
Tanečnice na pláži
Id: 333803
litografie/papír, rozměr listu 38 x 28 cm, značeno v tisku, číslováno ve spodní části, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 500 Kč
Pravoslav Kotík
Zátiší
Id: 334002
olej/lepenka, rozměr 28 x 40 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
15 500 Kč
Jan Benda
Zátiší s hruškou
Id: 319309
malba/lepenka, rozměr malby 20 x 16 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
15 000 Kč
Alpská krajina
Id: 331001
olej/plátno, rozměr 57 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, obraz poškozen na několika místech, značně poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
15 000 Kč
Příhozy: 48
Ve čtvrti červených luceren
Id: 328301
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 31 x 21,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 900 Kč
Josef Šíma
Abstraktní kompozice
Id: 327503
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu 27,5 x 24,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, list v ploše lokálně poškozen, stav viz foto, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
14 500 Kč
Kamil Lhoták
Jak se člověk naučil létat
Id: 330406
kombinovaná technika/kolorovaný ultrafán/malba pro animaci, rozměr ve výřezu 25,5 x 36 cm, značeno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
14 500 Kč
Maják z Ile de Sein
Id: 331401
grafika/papír, rozměr ve výřezu 7,5 x 12,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, přiloženo odborné vyjádření Ak. mal. Igora Fogaše
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
14 500 Kč
Příhozy: 50
Jan Benda
Zátiší s dýmkou
Id: 319304
malba/lepenka, rozměr ve výřezu 20,5 x 26,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
14 300 Kč
Riko(Emerich) Mikeska
Motiv z jihu
Id: 333004
olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno vlevo dole, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 200 Kč
Jan Rapin
La Perla
Id: 330001
olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně, rámováno
Vyvolávací cena:
4 200 Kč
14 000 Kč