Čas na serveru 17:56:48

Aukce LXXXV./2022

Albín Brunovský - Ottavia

Albín Brunovský
Ottavia

Id: 377802

lept/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 11 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Jan Marek Marci

Oldřich Kulhánek
Jan Marek Marci

Id: 378901

litografie/papír, rozměr listu 66 x 46 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Kamil Kubík - Zámecká zahrada

Kamil Kubík
Zámecká zahrada

Id: 380504

olej/plátno, rozměr plátna 40,5 x 35,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Pasta  Oner - Tell me all about habits

Pasta Oner
Tell me all about habits

Id: 382302

barevná serigrafie/papír, rozměr listu 50 x 70 cm, značeno, datováno, číslováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno, na zadní straně autorská pečeť

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Jan Vyleťal - Pocta Stephenu Hawkingovi

Jan Vyleťal
Pocta Stephenu Hawkingovi

Id: 380601

malba/plátno, rozměr 120 x 80 cm, značeno a popsáno na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:

11 800

Detail

Jan Bohumil Pospíšil - Dubrovnické skály - Scirocco

Jan Bohumil Pospíšil
Dubrovnické skály - Scirocco

Id: 384601

olej/plátno, rozměr 100 x 150 cm, značeno vpravo dole, oděrky na dekorativním rámu, plátno v ploše na několika místech protlačeno

Vyvolávací cena:

11 800

Detail

Adolf Born - Kočka

Kočka

Id: 382103

litografie/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 20 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, paspartováno

Vyvolávací cena:

11 501

Detail

Oldřich Kulhánek - Erotikon IV., Oheň

Oldřich Kulhánek
Erotikon IV., Oheň

Id: 381801

litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 27 cm, značeno, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Josef  Istler - Desatero

Josef Istler
Desatero

Id: 382205

10 barevných leptů, rozměr listu 42 x 29 cm, volně loženo, adjustováno v kazetě

Vyvolávací cena:
10 000

11 500

Detail

Antoš Frolka - Muž v kožichu

Antoš Frolka
Muž v kožichu

Id: 383307

olej/plátno/karton, rozměr 27,5 x 24,5 cm, značeno vpravo dole, datováno, otřená malba, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Paul Kaspar - V uličce

Paul Kaspar
V uličce

Id: 383601

olej/překližka, rozměr 12 x 14 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Karel Hodr - U rybníka

Karel Hodr
U rybníka

Id: 385602

olej/karton, rozměr 33 x 64 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 001

Detail

Albín Brunovský - Ex Libris Karel Tutsch

Albín Brunovský
Ex Libris Karel Tutsch

Id: 377801

litografie/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 12 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Pasta  Oner - Choose to be happy

Pasta Oner
Choose to be happy

Id: 382502

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Josef Kilián - Pod Vyšehradem

Josef Kilián
Pod Vyšehradem

Id: 383103

olej/plátno, rozměr 36 x 70 cm, značeno a datováno ve spodní části, na zadní straně původní štítek, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

10 000

Detail