Čas na serveru 11:42:31

Aukce LXXXV./2022

Ladislav Šaloun - Hlava

Ladislav Šaloun
Hlava

Id: 382105

kresba tužkou, rozměr ve výřezu 19 x 27,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 400

Detail

  Autor neurčen - Zátiší

Zátiší

Id: 383308

kombinovaná technika/pastel/papír, rozměr ve výřezu 28 x 20,5 cm, značeno vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno,oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

František Cína - Jelínek - Slunečný den

František Cína - Jelínek
Slunečný den

Id: 383001

olej/karton, rozměr 27 x 39 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na dekorativním rámování

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Zátiší s masem

Jaroslav Veris (Zamazal)
Zátiší s masem

Id: 383201

olej/karton, rozměr malby 25 x 70 cm, značeno vpravo dole VERIS, doporučeno čistit, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

2 300

Detail

Jaroslav Háša - Boží muka u Prachatic

Jaroslav Háša
Boží muka u Prachatic

Id: 378505

olej/překližka, rozměr 14,5 x 12 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

Josef Kilián - Jihočeská vesnice Klenovice

Josef Kilián
Jihočeská vesnice Klenovice

Id: 381103

olej/karton, rozměr 30 x 24 cm, značeno a datováno uprostřed dole, na zadní straně původní štítek, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Háša - Oáza

Jaroslav Háša
Oáza

Id: 378503

kombinovaná technika/karton, rozměr 16,5 x 23 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole popsáno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 900

Detail