Čas na serveru 15:41:47

Aukce LXXXV./2022

Marie Čermínová - Toyen - Z cyklu Střelnice

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 384203

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 29,8 x 41 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

47 000

Detail

Příhozy: 76

Johann Wilhelm Jankowski - Hrad u jezera

Johann Wilhelm Jankowski
Hrad u jezera

Id: 386201

olej/plátno, rozměr 55 x 69 cm, značeno vlevo dole, oděrky na dobové dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:

47 000

Detail

Příhozy: 50

Jiří John - Krajina

Jiří John
Krajina

Id: 383704

olej/sololit, rozměr 31,5 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

46 300

Detail

Příhozy: 53

Josef Písecký (Liška) - Mořské pobřeží

Josef Písecký (Liška)
Mořské pobřeží

Id: 383301

olej/plátno, rozměr 27 x 49,5 cm, značeno vlevo dole, lehké poškození v ploše, poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 800

46 005

Detail

Příhozy: 76

Josef Písecký (Liška) - Pohled na Pražský Hrad

Josef Písecký (Liška)
Pohled na Pražský Hrad

Id: 382001

olej/plátno, rozměr 90 x 109 cm, značeno a datováno vlevo dole, v ploše lokální poškození malby, značně poškozený rám

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Pasta  Oner - Thief

Pasta Oner
Thief

Id: 384304

akryl/sítotisk/plátno, rozměr 90 x 60 cm, značeno a datováno na zadní straně, nerámováno, přiložen certifikát autenticity

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Igor Kitzberger - Herecká společnost

Igor Kitzberger
Herecká společnost

Id: 379201

konvolut dvou kusů: bronzová plastika na kamenném podstavci, rozměr včetně podstavce cca 29,5 cm, značeno na plastice a litografie stejného motivu, litografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 20 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

44 000

Detail

Radek Baláž - Empire State Building

Radek Baláž
Empire State Building

Id: 380201

olej/plátno, rozměr 141 x 81 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

42 501

Detail

Příhozy: 48

František Ringo Čech - Loreta

František Ringo Čech
Loreta

Id: 388102

olej/plátno, rozměr 60 x 60 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno,po

Vyvolávací cena:

41 500

Detail

Účastníci: 20

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 385106

bronzová plastika, rozměr 5,2 x 6,2 cm, značeno na podstavci monogramem, katalogové číslo 9186, stav viz foto

Vyvolávací cena:

40 001

Detail

Příhozy: 50

Kája Saudek - Životopis

Kája Saudek
Životopis

Id: 378818

kombinovaná technika/akvarel/tuš/papír, rozměr listu 58,5 x 29 cm, neznačeno, ve spodní části autorův portrét, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

39 500

Detail

Vladimír Renčín - A potom se zhaslo

Vladimír Renčín
A potom se zhaslo

Id: 381407

kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 20 x 29 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně volně přiložen autorský dodatek ke kresbě

Vyvolávací cena:

39 200

Detail

Příhozy: 76

Ladislav Karoušek - Zelené pole

Ladislav Karoušek
Zelené pole

Id: 381701

olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno vpravo dole, původní štítek na zadní straně, oděrky na původním rámování

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

Vincze Bánsági - Koupání

Vincze Bánsági
Koupání

Id: 380206

olej/plátno, rozměr 42 x 33 cm, značeno ve spodní části, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Příhozy: 54

Pasta  Oner - DIAMOND II.

Pasta Oner
DIAMOND II.

Id: 380301

akryl/sítotisk/plátno, rozměr 39 x 39 cm, značeno a datováno na zadní straně, nerámováno, přiložen certifikát

Vyvolávací cena:

37 000

Detail