Čas na serveru 08:58:47

Aukce LXXXV./2022

Jan  Zrzavý - Sv. Václav

Sv. Václav

Id: 383306

litografie/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 17,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Pasta  Oner - Give us Cash

Pasta Oner
Give us Cash

Id: 383902

barevná serigrafie/papír, rozměr listu 70 x 50 cm, značeno, datováno, číslováno vpravo dole, zaskleno, na zadní straně autorská pečeť, rámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Ota Janeček - Jaro

Jaro

Id: 383303

barevný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 20 x 25 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 800

Detail

Vilém  Kreibich - Na šachtě

Vilém Kreibich
Na šachtě

Id: 383802

olej/plátno, rozměr 40 x 44 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

9 100

Detail

Emil Filla - Uťatá hlava Medúzy

Emil Filla
Uťatá hlava Medúzy

Id: 375008

lept/akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 22 x 17 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Josef Lada - Jaro

Josef Lada
Jaro

Id: 384802

tisková technika/papír, rozměr 57 x 86 cm, značeno a datováno v tisku vlevo nahoře, chráněno plexi, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Pravoslav Kotík - Abstraktní kompozice

Pravoslav Kotík
Abstraktní kompozice

Id: 386002

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 22,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

František Emler - Matka s dítětem

František Emler
Matka s dítětem

Id: 386202

olej/karton, rozměr 65 x 50 cm, značeno vlevo dole, malba v ploše poškozena přeložením, v ploše drobné oděrky, rámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

František  Tichý - Eiffelovka

František Tichý
Eiffelovka

Id: 383305

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 17 x 12 cm, značeno uprostřed dole tužkou, datováno 57, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Kamil Lhoták - Reklamní sloup s kolem

Kamil Lhoták
Reklamní sloup s kolem

Id: 382204

litografie, rozměr 30 x 21 cm, značeno vpravo dole, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Jiří Slíva - Konvolut dvou kusů

Jiří Slíva
Konvolut dvou kusů

Id: 377404

litografie/papír, rozměr ve výřezu každého 41 x 52 cm, vše značeno, číslováno, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Cyril Zatloukal - Rozsévač

Cyril Zatloukal
Rozsévač

Id: 377410

bronzová plastika na mramorovém podstavci, výška plastiky cca 52 cm, výška celková včetně podstavce cca 57 cm, značeno na plintě, značka litce, podstavec v ploše poškozen

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Jaroslav Vlasák - Gnosis VII.

Jaroslav Vlasák
Gnosis VII.

Id: 376902

akryl/olej/deska, rozměr 82 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Jitka Válová - Figura

Jitka Válová
Figura

Id: 379902

litografie/papír, rozměr ve výřezu 52 x 35,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Kamil Lhoták - Koule a kopec s vlajkou sedmdesátin

Kamil Lhoták
Koule a kopec s vlajkou sedmdesátin

Id: 384109

zinkografie/akvarel/papír, rozměr ve výřezu cca 8,5 x 12,5 cm, značeno a datováno v tisku vlevo dole, tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail